Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיז׳ו 3008 רכישה קבוצתית של חברי הפורום

green
שימו לב! השרשור הזה בן 2456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש כמה חברי פורום ששוקלים רכישה של הפיז׳ו 3008, גם אני ביניהם, חשבתי שאולי ניתן למנף זאת לצורך רכישה מרוכזת ולקבל הטבות (טרייד אין במחיר מחירון ו/או הנחות ו/או אבזור נוסף למשל פתיחה חשמלית של תא המטען שהוסרה מהמפרט).

אני מתכנן לקבל את הרכב בחודש ינואר 2018, כלומר לבצע את ההזמנה בסביבות חודש ספטמבר.

(כבר הסברתי בעבר למה קבלת הרכב בחודש ינואר היא הכדאית ביותר מבחינה כלכלית).

אני עוד לא סגור לגמרי על ה- 3008 ולמעשה גם לא ביצעתי נסיעת מבחן שיכולה לשנות את התמונה, אבל חשבתי שכבר אפשר שכל חברי הפורום ששוקלים לרכוש את הפיז׳ו 3008 (למעשה לא משנה באיזה תאריך הם מעוניינים לבצע את הרכישה העיקר שתהיה מאסה מסויימת של מתעניינים) ישאיר הודעה בשרשור הזה ונוכל לפנות במרוכז ליבואן של פיז׳ו לובינסקי שהוא ספונסר פורום, בפניה דרך הפורום ולראות האם יש הענות.

אם תהיה הענות של היבואן אני מניח שזה גם ידרבן חלק מהיושבים על הגדר לבצע עיסקה.

אני מקווה שאני לא עובר על איזה חוק של הפורום, אם כן אני מתנצל מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 392
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מעוניין . גם אני רוצה את הרכב בינואר. דיזל פרמיום .

טרייד אין במחיר מחירון ופנסי לד אפילו בתוספת מחיר .

אבל אשמח לכל הטבה.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, יש כאן בפורום נציגים של היבואן, האמת שהם די קואופרטיביים ממה שהתרשמתי וכדאי לפנות אליהם בהצעה או בקשה.

ככל שתהיה היענות מצד לובינסקי, יהיה גם קל יותר לגבש קבוצה, מכל מקום ברור למדי שיהיה מדובר בחברים בודדים ולא בכוח הקניה של מועדון חבר ואת הציפיות יש לבנות בהתאם...

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק קחו בחשבון שזה שאתם רוצים אותו בינואר לא אומר שיהיה זמין במלאי לינואר.

הצפי להזמנות כרגע הוא לאוקטובר, וכמות מוגבלת.

בנוסף (ואני באמת לא אומר את זה כי אני לא רוצה שתצליחו) אלא אם כן יצטרפו פה עשרות קונים פוטנציאליים, קשה לי להאמין שתקבלו משהו בנוסף למה שכבר אפשר להוציא מהם גם ככה. שוב, בגלל המלאים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע למלאים לינואר, כי לשם גם אני מכוון, ממה שנאמר לי בסוכנות, שלא צפויה בעיה אבל יש להגיע בסביבות ספטמבר, לשריין בדיוק את מה שרוצים (מנוע, רמת אבזור וצבע) וזהו. שוב, לדבריהם.

אני עדיין ממתין לראות את ה- 308 החדשה.

למרות שאם אצלי זה 50/50 אצל האשה זה 99/1 לטובת ה- 3008 ועם סיכויים כאלה, אתם יודעים....

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, יש כאן בפורום נציגים של היבואן, האמת שהם די קואופרטיביים ממה שהתרשמתי וכדאי לפנות אליהם בהצעה או בקשה.

ככל שתהיה היענות מצד לובינסקי, יהיה גם קל יותר לגבש קבוצה, מכל מקום ברור למדי שיהיה מדובר בחברים בודדים ולא בכוח הקניה של מועדון חבר ואת הציפיות יש לבנות בהתאם...

אפשר באמת להפוך את סדר נדברים, כלומר לפנות אל לובינסקי לפני שמתגבשת קבוצה או במקביל, לפרסם את התנאים שהם מציעים אם יציעו, ובהתאם לאטרקטיביות ההצעה תתגבש קבוצה או שלא.

אני בכל אופן לא מתכוון לרכוש את ה- 3008 ללא כל הטבה וללא הטבה שתספק אותי, אותי לא מעניין ההקצאות שיש או אין ללובינסקי, תגידו סיסמאות כמו ״אתה רוכש הנחה״ או ״רוכש רכב״? אז אני רוכש גם וגם, כמו שצרכן נבון צריך לעשות, בייחוד שמדובר במותג חלש כמו פיז׳ו וכאשר ישנן חלופות אחרות של מותגים חזקים בהצעות אטרקטיביות, למשל חלופה אחרת ממש בימים אלה במבצע ״חבר״, ניסאן אקסטרייל שנמכר בהנחה של 15 אלף ₪! ומדובר עוד על מותג יפני אמין וסחיר, זה נטו כסף בכיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוקל לרכוש, אבל המחיר הנוכחי גבוה (והאבזור בגרסת הבסיס די דל).

אם תהיה קניה קבוצתית משתלמת אז זה יכול לעניין אותי.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב שלא להסכים לעניין המחיר הגבוה.

אם הכוונה למחיר גבוה ככלל, אז כן, 145k זה הרבה כסף.

האם ניתן לקבל בקטגוריית המשפחתיות הקומפקטיות יותר בפחות כסף, גם מסכים.

אבל אם הכוונה היא למחיר גבוה באופן יחסי לרכבים אחרים בקבוצה, וביחס לאבזור המוצע, המחיר אטרקטיבי ביותר.

אני אשמח שתפנה אותי ל- suv במחיר דומה עם חבילה טובה יותר, לבטח לצד איכות החומרים והמערכות המוצעות בתא הנוסעים, כבר בגרסת הבסיס.

ניתן גם לומר שהגרסה המאובזרת, מציע חבילה כמעט חסרת תחרות, לפחות במחיר של הדיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרסא הבסיסית די....בסיסית.

במחיר של 145 אפשר להזמין סיאט אטקה סטיל פלוס שמאובזרת יותר וגם חזקה יותר במעט.

ההתלבטות שלי היא בין שתיהן כרגע.

יש יתרונות לכל אחד מהרכבים, אבל הייתי מצפה בפגו לפחות להנעה ללא מפתח והתראת שטח מת כבר בבסיס בלי להצטרך כבר להגיעע ל 165000 שקל לפרימיום.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון של לאגד קבוצה על פניו הוא רעיון מעולה, אבל יש בו מספר בעיות:

1. הפורום הוא שוק מאוד מצומצם, ו 2-3 אנשים שירצו לקנות את הרכב (ואני לארג' אתכם) לא יגרמו ליבואן לעשות שמיניות באויר בשביל העסקה. עצתי? לכו לפייסבוק, תפתחו קבוצה, וכשתגיעו ל 20-30 מתעניינים רציניים שמוכנים מחר לשים מקדמה, לכו ללובינסקי ונהלו איתם מו"מ עד כמה שניתן (ראו סעיף 2).

2. קבוצות רכישה הן מוצלחות כשיש מספר משווקים לאותו מוצר, או כשיש מספר מוצרים חליפיים רלוונטיים. במקרה שלכם, אתם רוצים לקנות 3008, תבואו ליבואן ותגידו לו "אנחנו 20 איש שרוצים לקנות 3008! תן לנו הנחה או תוסיף לנו אבזור!", ולמרות שאני מאמין שלובינסקי ילכו לקראתכם במשהו, הם באותה מידה יכולים גם לשלוח אתכם לחפש, פשוט כי אתם נעולים על 3008 ואין יבואן אחר... קבוצות רכישה לא יכולות לעבוד כשיש מונופול :)

אלו היו 2 הסנט שלי - למרות שאני בהחלט מאחל לכם הצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמרות שאני מאמין שלובינסקי ילכו לקראתכם במשהו, הם באותה מידה יכולים גם לשלוח אתכם לחפש, פשוט כי אתם נעולים על 3008 ואין יבואן אחר... קבוצות רכישה לא יכולות לעבוד כשיש מונופול :)

אלו היו 2 הסנט שלי - למרות שאני בהחלט מאחל לכם הצלחה!

לכן, כשתבואו ללובינסקי למו"מ אז שכמה מכם שיחזיקו ביד פרוספקטים של ספוטאז' ושל קודיאק. ככה, שלא יחשבו שיש כאן באמת איזה מונופול רציני.

' (1997) past: Honda Civic 1.4 SE

2016 now: Skoda Yeti 1.2 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרסא הבסיסית די....בסיסית.

במחיר של 145 אפשר להזמין סיאט אטקה סטיל פלוס שמאובזרת יותר וגם חזקה יותר במעט.

ההתלבטות שלי היא בין שתיהן כרגע.

יש יתרונות לכל אחד מהרכבים, אבל הייתי מצפה בפגו לפחות להנעה ללא מפתח והתראת שטח מת כבר בבסיס בלי להצטרך כבר להגיעע ל 165000 שקל לפרימיום.

הנעה ללא מפתח זה פיצ'ר נחמד (שאגב בסיאט מקבלים רק בגרסת אקסלנס היקרה) אבל הוא מתגמד מול סביבת הנהג ש- 3008 מציע לעומת האטקה.

חבילת בטיחות אקטיבית - מסכים.

בנוגע לחזקה, אם אתה בתחרות בהדבקת הדוושה לריצפה ביציאה מרמזור אז האטקה תהיה זריזה בשניה וחצי. כל יתר הזמן הדיזל יתן לך הרבה כח מתי שתצטרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגופו של עניין, אני מתרשם (לא מהפורום) שה- 3008 מוצא חן בעיני רבים ויחד עם זאת מעטים רוכשים אותו בשל המותג, כמובן שלא בצדק.

כפי שאמרו פה, צריך קבוצה של אנשים שקיבלו החלטה סופית שזה הרכב ומוכנים לשים מקדמה.

יחד עם זאת, שהמאמץ לא יהיה גדול מהתמורה, שלא יסתכם באיזה מצלמת רוורס בהתקנה מקומית בגרסת האקטיב (שהציעו לי גם ככה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב שלא להסכים לעניין המחיר הגבוה.

אם הכוונה למחיר גבוה ככלל, אז כן, 145k זה הרבה כסף.

האם ניתן לקבל בקטגוריית המשפחתיות הקומפקטיות יותר בפחות כסף, גם מסכים.

אבל אם הכוונה היא למחיר גבוה באופן יחסי לרכבים אחרים בקבוצה, וביחס לאבזור המוצע, המחיר אטרקטיבי ביותר.

אני אשמח שתפנה אותי ל- suv במחיר דומה עם חבילה טובה יותר, לבטח לצד איכות החומרים והמערכות המוצעות בתא הנוסעים, כבר בגרסת הבסיס.

ניתן גם לומר שהגרסה המאובזרת, מציע חבילה כמעט חסרת תחרות, לפחות במחיר של הדיזל.

אז לך שים כסף עכשיו ותצא מרוצה..

התמורה אולי סבירה אבל בטח שלא ״חסרת תחרות״.

לא מזמן היה מבצע חבר בקיה על הספורטז׳.

מדובר על מותג הרבה יותר חזק מפיז׳ו, עם אמינות מוכחת, סחירות טובה (בטח עדיפה על פיז׳ו), רכב טוב ואטרקטיבי ומאובזר כבר בגירסת הבסיס שלו הרבה יותר מה-3008.

כביכול הביקוש שלו בשמים ועדין הם יצאו במבצע סופר אטרקטיבי בו נמכרו כל הגירסאות עם גג פנורמי ועוד תוספות אבזור בהנחות גדולות מאוד של עד 11,000₪!

ובינתיים בפיז׳ו, מותג בעייתי מאוד עם סחירות על הפנים ומוניטין רע לא מוכנים לתת הנחה משמעותית על ה-3008.

טוב ככל שיהיה המחיר שלו לא אטרקטיבי, הוא עולה כרגע לגירסה הבסיסית 150,000₪ שזה מחיר מחירון 145,000₪ פלוס 5,000₪ חבילת השקה (שכל הרכבים מגיעים איתה, לא ניתן להזמין בלי).

שיעשו הנחות יפות אני אחשוב שוב על הרכב, בינתיים שימתינו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...