Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיז׳ו 3008 רכישה קבוצתית של חברי הפורום

green
שימו לב! השרשור הזה בן 2477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יוזמה ברוכה וכל הכבוד לשני הצדדים שידעו להגיע לעמק השווה, לנקודה שהיתה טובה לשני הצדדים. מעניין האם גרין שהתחיל ביוזמה גם רכש רכב, או נשאר על הגדר....

בכל מקרה, תהנו מהרכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 392
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כלל לא משנה אם רכש או לא. עשה פעולה מבורכת ומגיע לו מברוק.

הטלתי ספק רב בעניין, במיוחד לאחר חלק מההודעות וחלק מהדרישות גם של green עצמו. בשורה התחתונה טעיתי, הקבוצה הזו הצליחה ואנשים קנו רכב טוב בעסקה משופרת.

green כל הכבוד.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת צורם לי שבעת התארגנות הקבוצה החברים בה נעזרו בפורום הנ"ל גם לעצם ההתארגנות (דרך הודעות פרטיות) וגם לצורך העברת המידע ליבואן, אך ברגע שהתבצעה העסקה והיבואן ביקש לא למסור מידע עליה לחברי הפורום אז פתאום הפורום לא חשוב...

אני אישית חושב שזה עושה אבל לשאר חברי הפורום שאולי מתעניינים ברכישת ה-3008 בהווה או בעתיד ואפילו לכאלו ששוקלים לפתוח קבוצות רכישה אחרות מול יבואנים שונים.

אומנם אני הייתי חלק מהקבוצה (ולבסוף החלטתי לא לרכוש עקב תנאים שאותי אישית לא סיפקו) אך אני אכבד את שאר החברים ואתן להם את הכבוד (או שלא) לבחור באם לשתף את כלל הפורום במחיר הסגירה שלהם כקבוצה.

יחד עם זאת (לימדו אותי בקורס קריאה מקוצרת ששילוב שלושת המילים הנ"ל בא לבטל את כל מה שנאמר לפני..), אני אציין כאן את ההצעה הפרטית שאני אישית קיבלתי לפני מספר שבועות לגבי 3008 פרימיום דיזל אפורה לאספקה מידית (מביטול עיסקה).

הרכב הוצע לי אישית בהנחה של 5,000 ש"ח ממחיר המחירון (160K ש"ח במקום 165K ש"ח).

בנוסף הוצעה לי המערכת המשודרגת (טאץ' משהו, לא זוכר בדיוק את שמה) בעלות ההשקה שהייתה באותה התקופה (הושקה בתחילה בקקטוס) כלומר 1,000 ש"ח למערכת + דמי מנוי חודשיים של עוד 1,000 ש"ח לשלוש שנים.

תנאי מימון היו באזור הפריים +0.5 (אם אני זוכר נכון, זה לא כל כך עיניין אותי).

טרייד-אין עתידי במחיר מחירון (לא משוקלל) מינוס 6% ובתנאי שלוקחים מימון (ניתן לבטל את המימון בכל עת ע"י סגירת התשלום במזומן..)

*ההצעה ניתנה לי תוך כדי שיחת טלפון עם נציג היבואן ולאחר שביטלתי הזמנה על רכב אחר מסיבות אישיות, ולכן אין לי אותה כתובה על דף.

*בתחילה היה בילבול וחשבתי שעל מחיר זה יש להוסיף עוד 5K ש"ח ל"חבילת ההשקה" אך לא כך הדבר במקרה של הפרימיום.

ארשה לעצמי לציין שאם הקבוצה הייתה משיגה תנאים מועדפים באופן משמעותי (עוד כמה אלפי ש"ח הנחה וטרייד במחיר מחירון מלא) סביר להניח שהייתי מזמין את הרכב..

מקווה שהפוסט הזה יעזור לחברי הפורום בקבלת החלטה לרכישת ה-3008 (אחלה רכב כשלעצמו).

כמו כן, מקווה שלא פגעתי ביבואן בצורה כלשהי ובוודאי ובוודאי שלא בחברי הפורום הנכבדים אשר רכשו את הרכב!

מזל טוב לכל הרוכשים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון - כנראה שהקבוצה השיגה תנאים משופרים מאלו שהוצעו לך.

באם ברצונך לדעת מהם התנאים שהפסדת בכך שלא הצטרפת לרכישה הקבוצתית

זאת מאחר ולדבריך "תנאים שאותי אישית לא סיפקו",

באפשרותך ליצור קשר בפרטי עם אחד מהרוכשים.

תודה על השיתוף בהצעה שנמסרה לך מנציג היבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון - כנראה שהקבוצה השיגה תנאים משופרים מאלו שהוצעו לך.

באם ברצונך לדעת מהם התנאים שהפסדת בכך שלא הצטרפת לרכישה הקבוצתית

זאת מאחר ולדבריך "תנאים שאותי אישית לא סיפקו",

באפשרותך ליצור קשר בפרטי עם אחד מהרוכשים.

תודה על השיתוף בהצעה שנמסרה לך מנציג היבואן.

כנראה שפספסת את התחלת המשפט:

אומנם אני הייתי חלק מהקבוצה

כלומר, כן הייתי בקבוצה, כן ראיתי את ההצעה הסופית ולבסוף בחרתי שלא לרכוש (מסיבותי האישיות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לברכות לרוכשים - שתהנו מהרכב עוד יותר ממה שציפיתם.

שאלה אם אפשר: דובר בהתחלה על קבלת הרכב בינואר, רישוי 2018. האם היבואן הסכים עם הדרישה או שהרכבים יסופקו כבר בקרוב?

טרייד-אין עתידי במחיר מחירון (לא משוקלל) מינוס 6% ובתנאי שלוקחים מימון (ניתן לבטל את המימון בכל עת ע"י סגירת התשלום במזומן..)

אם טרייד-אין עתידי במחיר מחירון מותנה ברכישה עתידית של פז'ו/סיטרואן חדש במחיר מחירון... יש לשער שרק פרנקופילים ינצלו את הסעיף הזה.

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם טרייד-אין עתידי במחיר מחירון מותנה ברכישה עתידית של פז'ו/סיטרואן חדש במחיר מחירון... יש לשער שרק פרנקופילים ינצלו את הסעיף הזה.

זו עסקה מול לובינסקי? מה נראה לך שימכרו להם מאזדה בטרייד אין?

הרי היבואן מוכר פגו וסיטרואן, לא הבנתי אותך.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יוכלו לקחת רכב יפני בן שנה מהטרייד.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאפו לחברים בפורום שחרגו מגבולות המקלדת, לקחו יוזמה צרכנית שהאמינו בה, לא אמרו נואש והצליחו לממשה!

שאפו גם לאנשי לובינסקי שמראים פעם אחר פעם הן ביחס לכלל ובפרט ביחס לחברי הפורום הזה את היותם מובילי שוק אשר מרימים את הכפפה ומתייחסים לחברים פה ברצינות ראויה לציון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טרייד-אין ויש buy-back - רכישת הרכב במזומן. ב-Buy Back היבואן קונה את הרכב בחזרה בהפחתה מהמחירון לפי מה שסוכם, והלקוח חופשי להחליט מה ברצונו לרכוש (אם בכלל) ומאיפה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אך גם בטרייד אין היבואן למעשה מוכר לך את הרכב במחיר מחירון ללא אפשרות מיקוח כמו קניית הרכב בפעם הראשונה, זה בדיוק נקרא לקוח שבוי.

זה לא נורא אם אתה באמת מעוניין בצרפתיה פעם שניה, אם יתממש החזון והערך יישמר תוכל למכור בשוק החופשי ולקנות עם "מזומן" ביד + הנחה על ידי מיקוח, ואם הערך יישחק מאוד כמו עד כעת, לפחות אתה מגובה בקניה הבאה לעסקה הוגנת.

נכון להיום הצרפתים לא מאמינים בעצמם ולא נותנים טרייד במחירים שמתקרבים להוגנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אך גם בטרייד אין היבואן למעשה מוכר לך את הרכב במחיר מחירון ללא אפשרות מיקוח כמו קניית הרכב בפעם הראשונה, זה בדיוק נקרא לקוח שבוי.

זה לא נורא אם אתה באמת מעוניין בצרפתיה פעם שניה, אם יתממש החזון והערך יישמר תוכל למכור בשוק החופשי ולקנות עם "מזומן" ביד + הנחה על ידי מיקוח, ואם הערך יישחק מאוד כמו עד כעת, לפחות אתה מגובה בקניה הבאה לעסקה הוגנת.

נכון להיום הצרפתים לא מאמינים בעצמם ולא נותנים טרייד במחירים שמתקרבים להוגנים.

מסכים איתך לגבי המשפט האחרון שצבעתי בכחול, אל בספק אם יוכל למכור צרפתיה בשוק החופשי, כמעט משימה בלתי אפשרי, יש לי הרגשה כזו שאנשים לא מוכנים לקנות רכב צרפתי משומש אפילו בחינם, הם פשוט לא יכנסו למודעות האלה, בכל מקרה שיהנו עם הרכב ושיהיה ממש בהצלחה במכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזהה קצת מרירות, אולי בשל נסיון עם ה 301 הפרטית שהיא להבנתי לא ממש להיט מבוקש, בין השאר בשל גיר רובוטי, אבל גם קורולה כזו לא בדיוק נזקקת לסדרנים שיעשו סדר בתור של הקונים. 3008 מצד שני ודאי עם מנוע דיזל, זה סיפור קצת שונה, כך אני מעריך לפחות, יש לה סיכוי לא רע כמשומשת, מאמין שאפילו תמצא מי שיוציא ארנק ויהיה מוכן לשלם עבורה, כן בדיוק כמו ספורטאז'.

מאחל מברוק כמובן לחברים שקנו את האוטו במאוחד, מקווה שהתנאים הדי דרקוניים שהוצבו ע"י היזם, מולאו, לפחות בקירוב ומחפש כובע בטעם סביר כי באמת שלא האמנתי בענין הזה.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...