Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון 1.8 2012 נתקע בצומת. בעיית DSG7

j w
שימו לב! השרשור הזה בן 2490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר על לאון 2012 1800. נסעתי עם אשתי בעיר ופתאום נקישה חזקה, הרכב טולטל, הסתכלתי אחורה אם נפגע ולאחר שלא ראיתי אף אחד צמוד אלי, חשבתי להמשיך לנסוע אבל שום דבר לא השתלב.

לא אפרט על שירות הגרר, אבל אחרי שלש שעות הגעתי למוסך.

הדיאגנוזה, "המח של הגיר" הלך וזקוק להחלפה.

דבר אחד לא ברור לי: החברה יודעת שיש לה בעיה ולא דואגת לידע אותך על תקלה שיש סיכוי גבוה שתקרה ועלולה להשאיר אותך תקוע פתאום במקומות ומצבים שיכולים להיות מסוכנים.

אני לא חושב שהנושא קבל התייחסות רצינית ולא טופל כראוי.

ובנוסף, העלות כולה עליך.

האם יש התיחסות לנושא זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תחפש ותמצא בפורום המון תלונות על טיב האמינות של רכבי וואג המפורסמים (ידועים לשמצה) ועל השירות ה"נהדר" של היבואן צמפיון.

א - אני שמח שלא קרה לך ולאשתך כלום, ולא לאף אחד אחר.

לדעתי העניין הזה הוא פשוט ביזיון לקהל שקונה רכבים מהקונצרן הזה, לא מבין איך עדיין אנשים מוכנים להסתכן.

אגב, אתה לא היחיד שלא מרוצה משירות היבואן.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גררתי למוסך מורשה שבו אני מטפל מהיום הראשון.

חמש שנים עברו לפני שלשה חדשים.

המוסך בסדר אבל אני כועס על החברה.

זה כאילו לשלוח אותך לחצות ים עם בסירה עם חור סגור בפקק שלא ברור כמה זמן יחזיק.

אולי תגיע ואולי לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה צילום של רישיון הרכב בכדי שנוכל להבין מהו קוד המנוע ולבדוק לפי מספר שילדה פרטים נוספים.

מחק מהצילום פרטים מזהים של בעל הרכב.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עברו רק 3 חודשים, ניסית לבקש השתתפות של רצון טוב? תפעיל לחץ, לדעתי תקבל.....היה לי חבר שגם לו זה קרה קצת אחרי תום חמשת השנים ואחרי הרבה לחץ, זה עבד, לפחות חלקית לגבי המוח גיר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעצבן ומתסכל כשזה קורה! :(

אפשר לשאול כמה ק״מ הרכב עבר?

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכל הפאן בויז ימשיכו להכחיש, אבל וואג מוכרים מוצר בזיון.

מה זה משנה איכות ההרכבה והנסיעה כשמנועי הטורבו והגירים הרובוטים זה רולטה על הכביש.

פשוט בזיוו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן, לידיעתכם, החברות קוראות את ההודעות, לפחות צ'מפיון.

קבלתי התייחסות של שירות לקוחות שהנושא יבדק.

לצערי, נמסר לי שמכיוון שעברתי את המועד בשלושה חדשים, אני לא זכאי להשתתפות בעלות (7500 ש"ח).

לא אפרט את פרטי השיחות, אבל התאכזבתי מהנסיון להטיל את האשמה עלי, מצד שני הייתי מרוצה שלפחות היה נסיון לבדוק את הנושא.

אציין, שלא אני פניתי אליהם, אלא הם פנו אלי ביוזמתם (נראה לי יוזמה של נציגת השירות, ללא גבוי ההנהלה) בעקבות ההתכתבות למעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט ביזיון, פשוט לא הגיוני שחלק מהותי במוצר שעולה 120,000₪+ מתקלקל אחרי שימוש כזה מועט.

אחזור על מה שאמרתי כמה פעמים- נכון, כשזה עובד זה רכב מעולה ומפנק, אבל מי שקונה מוצר כזה כשהוא מודע לבעיית הגיר הוא או אמיץ או טיפש.

גילוי נאות- אני מחזיק באחד כזה, עדיין לא סגור אם אני אמיץ או טיפש.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידעתי למה אני לא אתפשר על DSG.

אין ספק, אכזבה גדולה מהיקף התקלות בשנים הללו ומההתנערות של היבואן והיצרן.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קהל שבוי, זה המצב.

גם החבר'ה אצלי מהעבודה שלקחו אוקטביה בהתחלה מאוד התפעלו מהרכב, ואז אחרי בערך 15000 ק"מ התחילו רעידות וחריקות בגיר, ומאז הם אומרים שהם בחיים אל היו קונים את הרכב בפרטי (הם לקחו בליסינג)

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה שהחברה מנוהלת ע"י רואי חשבון, הכל על הלירה.

פות"ש יש לך כמה אופציות, נתחיל מהקל לקשה:

1. אם הרכב עלה לכביש בין השנים 2009-2012/3 , יכול להיות שהרכב באחריות מוארכת של הייצוגית שהייתה.

2. אם הרכב פספס את הקמפיין (של המוח גיר) אתה יכול לדרוש החלפה על חשבונם.

3. שלח מייל ליצרן בדרישה להחלפה / השתתפות ותציין שהרכב 2012 ורק עם 50K ק"מ.

קרה גם לאבא שלי, במזל זה היה כ-400 מטר מהמוסך (ולא בנסיעה ארוכה שהייתה מתוכננת לאותו יום), זה קרה שהרכב היה עוד באחריות (ביום הכי חם של 2015).

בהצלחה.

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...