Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני יודע שהחומר ששמים לי בחלונות באמת איכותי, ומה דעתכם על המחיר

שימו לב! השרשור הזה בן 2462 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי הצעה 750 שקל על השחרת כל החלונות באוטו וכששאלי איזה חומר, אמר לי הבחור בטלפון שזה או אמריקן סטנדרט או חניתה. איך אני יודע שהחומר באמת מה שהוא שם? המחיר שהוא מציע יקר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא באמת יודע, אבל אם אתה עומד במקום רואה שהוא מוציא את החומר מגליל של חניתה (זה גם לא ערובה) והמקום מוכר אז תוכל לסמוך. 750 לכל האוטו זה מחיר בסדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ להתקין ASWF, למרות שהחומר מיוצר בארה"ב הוא לא באמת מחזיק בארץ. חבר התקין, ואחרי שנה וחצי החלונות האחוריים הסגילו ודהו (לא ברמה של שקיפות מלאה, אלה דרגה למעלה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

750 לחנית כל הרכב זה ממש זול.אפשר לדעת מי עושה את זה?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת לא מבין כ''כ בחורים וסוגים, אבל אני עשיתי לפני 3+ שנים קדמיים, אחוריים ושמשה אחורית בחומר הכי זול שהיה במקום שעשיתי וכל עלה לי 550. האוטו כבר לא שלי אבל עד היום אני רואה אותו עם ההשחרה שאני עשיתי וזה נראה כמו ביום ה-1.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ, שוב, על אלברט מרמלה. 4 חלונות צדדיים כולל משולשים = 400 ש"ח. על אחורי אני מעריך שלא יעבור את ה- 150. משתמש בחומר של 3M. עובד מהר ומקצועי. כבר רכב שני שלי אצלו, רכב אחד היה אצלי 4 שנים והשני כבר שנתיים. 050-5575420.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חומר שמסנן גם חום וקרינה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע ממש זול בשביל 3m

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2462 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...