Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מערכת מולטימדיה ומצלמת רוורס - ראב 4 2011

Acejin
שימו לב! השרשור הזה בן 2467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

קניתי מערכת מולטימדיה (תואם מקור) לראב 4, ומצלמת רוורס.

ניסיתי לעבוד לפי מדריכים ביוטיוב איך להרכיב את המערכת, אבל כשניסיתי לחבר את המערכת הכפתורים בהגה לא הגיבו למרות שיש אפשרות לשליטה מההגה דרך המערכת, אני מניח שלא חיברתי נכון חלק מהחוטים, ובכלל היו כמה חיבורים שלא הבנתי לאן צריך לחבר.

מצלמת רוורס הגיעה בלי הסברים או מידע בסיסי על ההתקנה אז אפילו לא ניסיתי, אולי מישהו כאן יוכל לעזור לי עם החיבורים?

האם החיבור של החוטים זהה בכל מצלמת רוורס? במידה וכן, אני פשוט אבדוק הוראות של מצלמות אחרות.

דיברתי עם מקומות שמתמחים בהתקנות, הביאו לי הצעת מחיר של 700 ש"ח על התקנת המערכת והמצלמה, נראה לי ממש מוגזם בהתחשב בעובדה שאמרו לי שזה לוקח פחות משעה. במידה ולא אסתדר, אני אשמח לקבל המלצה על מקום טוב באזור נתניה שלוקח מחיר נורמלי.

תודה לעוזרים!

Unti3ed-1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבתי אצלי בשישי האחרון, מלבד הפירוק של חצי רכב כדי להעביר את החיווט בצורה נסתרת - מאוד

פשוט.

אני מנתניה אם אתה מעוניין לבוא לראות.

אגב, מי שאמר לך שזה עבודה של שעה לא יודע על מה הוא מדבר. מדובר על לא מעט עבודה, גם לבעל מקצוע כי כל רכב דורש פירוקים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמת רוורס זה מאד פשוט.

מינוס גוף (איפה שנוח לך. כל בורג בשלדה יתאים. רק שיהיה מחובר היטב ומבודד) זה יהיה חוט שחור במצלמה.

מתח מנורת רוורס. חפש את החוט הנכון בצמה עם פלוק/נורת ביקורת כשהרכב עם סוויץ' פתוח ומשולב לרוורס. תתעלק עליו. זה הולך לחוט האדום במצלמה.

כבל הrca הצהוב לכניסת אות וידאו במערכת. (תבדוק בהוראות שלא תתחבר לאיזה יציאה למסכים אחוריים או משהו).

זה הכל.

המערכת אמורה לעבור לתצוגת המצלמה אוטומטית כשמשלבים לרוורס.

לגבי שליטה מההגה יש שתי אפשרויות- אחת צמת המתאם של ה"תואם מקור" שלך לא תואמת, שתיים-השליטה דורשת תכנות דרך המערכת.

תצלם קצת תמונות של הצמה שקיבלת ושל הקונקטור ברכב. אנסה לעזור.

(למרות שאין לי שום נסיון עם הדגם הזה)

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר ניסיונות לא מוצלחים החלטתי לפנות לבעל מקצוע, מצאתי מישהו שלוקח 300 ש"ח על כל ההתקנה, לדעתי מחיר מאוד הוגן.

אני אעדכן עם תמונות ברגע שהעבודה תסתיים.

תודה לכם על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מתעלק על השירשור ברשותכם.

חשקה נפשי במצלמת רוורס, מצאתי אחת פשוטה מסין.

אבקש המלצה על מקום שיכול להתקין אותה, כמו גם אם עלות התקנה שכזו ידועה, אני אשמח.

אזור חיפה-קריות.

תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...