Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוסטר הנעה NOCO של אוטו365

aviron1984
שימו לב! השרשור הזה בן 2504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רק תבדוק שזה עומד בסמ"ק של המנוע שלך,פשוט לא ידעתי איזה סמ"ק יש לך ונחשתי שיש לך כמו בסוואנה.

עומד ויש גם סירטונים ביוטיוב עם רכב כמו שלי ועם ה GB70.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נוקו gb70. הבאתי מארה"ב. עלה לי 800 שקל בערך. הכלי חיה רעה. אבל קניתי אותו למנוע 3.5 ליטר בנזין. אני זוכא בוודאות שלפי נתוני יצרן הוא למניע דיזל מעל 3 ליטר. בדיזל צריך הרבה יותר כוח כדי לסובב בוכנות ישירות.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נוקו gb70. הבאתי מארה"ב. עלה לי 800 שקל בערך. הכלי חיה רעה. אבל קניתי אותו למנוע 3.5 ליטר בנזין. אני זוכא בוודאות שלפי נתוני יצרן הוא למניע דיזל מעל 3 ליטר. בדיזל צריך הרבה יותר כוח כדי לסובב בוכנות ישירות.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

לפי האתר של NOCO יש לך GB40 זה גם תואם למחיר:

https://noco-thenococompany.netdna-ssl.com/media/nocodownloads/format/g/e/genius-boost-car-battery-jump-starter-sell-sheet-gb40.pdf

GB70:

https://noco-thenococompany.netdna-ssl.com/media/nocodownloads/format/g/e/genius-boost-car-battery-jump-starter-sell-sheet-gb70.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה. אני בקיץ מוציא את המטען בגלל זה והייתי משאיר באוטו רק בחורף.

הזמנתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוזמן מEBAY דגם GB20 עלות בארץ 450 בEBAY עלות 330 כולל משלוח

אעדכן....

תוסיף מעמ זה 386 (עיסקה מעל 75$) . בארץ יש אחריות שנה מהיבואן לכן עדיף להוסיף עוד 64 ש"ח ולהיות בראש שקט.. לא ככה? תחשוב על זה לפני שהוא שולח שלא יהיו הפתעות

עריכה אחרונה על ידי aviron1984
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון עם הציוד של noco הוא האחריות המעולה.

החיסרון הוא שצריך לממש אותה.

מנסיון עם מטען, שהוחלף בגלל כשל וגם החדש הוחלף תוך פחות משנה בגלל כשל.

השלישי בנתיים מחזיק מעמד.

שמעתי על עוד מקרים כאלה עם מטענים ובוסטרים של היצרן הזה. הרבה יותר פופולריים ממה שהייתי מצפה ממוצר שאמור להיות איכותי ולא זבל סיני.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזכרו גם שברןב הפעמים הוא בא לעזור למצבר חצי מלא להתניע ככה שלא תהיה בעייה באמת להניע. להניע ללא מצבר זה אכן אתגר.

פשוט מנתקים את הכבלים מהמצבר ומחברים ישירות לתנינים של הבוסטר מניעים ומחברים חזרה למצבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון עם הציוד של noco הוא האחריות המעולה.

החיסרון הוא שצריך לממש אותה.

מנסיון עם מטען, שהוחלף בגלל כשל וגם החדש הוחלף תוך פחות משנה בגלל כשל.

השלישי בנתיים מחזיק מעמד.

שמעתי על עוד מקרים כאלה עם מטענים ובוסטרים של היצרן הזה. הרבה יותר פופולריים ממה שהייתי מצפה ממוצר שאמור להיות איכותי ולא זבל סיני.

לכן לפעמים עדיף להוסיף עוד כמה שקלים ולהנות מאחריות יבואן בארץ שהוא זה שאחראי לשנע ליצרן במידה ויש תקלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאורטית אתה צודק. בפועל, במחיר מכשיר אחד ניתן לקנות 3 מכשירים סינים שלא יביאו לי תחלסטרה כשיתפגרו אחרי שימוש אחד כי הם עלו מעט ותכלס, הם לא התפגרו אחרי שימוש אחד. לפחות לא השניים שיש ברכב שלי ושל אשתי. מטען הnoco המהולל מת אחרי 5 חודשים ומחליפו אחרי 4. והיו להם חיים קלים אצלי. לזכות היבואן יאמר שהחליף אותם בלי לעשות קונצים. גם זה משהו...

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...