Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה רומסטר או סיטרואן פיקאסו C3 מחפשת רכב מרווח,נוח לנסיעות ארוכות,חסכוני,אמין

Maya Velazquez
שימו לב! השרשור הזה בן 2404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למקרה שהעובדה הזו התפספסה איפשהו, פיג'ו רכשה את סיטרואן אי שם בשנות ה-70 (או תחילת ה-80, אל תתפסו אותי במילה) והיום מדובר ברכבים מאוד דומים עם מכלולים רבים זהים לגמרי. אז אם פיג'ו מספיק אמינה מבחינתך, לא צריכה להיות בעיה עם סיטרואן, לפחות מבחינת אמינות.

הייתי חושב גם על מגאן או פלואנס דיזל, אם כי בתקציב כזה זה מעט גבולי. להערכתי הן עדיפות על ה-c3 פיקאסו מבחינת נוחות.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסיטרואן, את בטוחה ש-c3 פיקאסו ובגאז' ענק שייכים לאותו משפט? אולי במקרה את חושבת על ה-c4 פיקאסו?

לגבי המנוע, הבנזין (1.4) הגיע לארץ רק ברכב הזה, אז הוא פשוט לא כל כך מוכר. הדיזל הגיע במגוון של רכבים, אני אישית לא מכיר בעיות ידועות בו. מצד שני, מי שקנה דיזל לרוב נסע משמעותית יותר, אז זה גם שיקול.

למגאן יש גם גרסת סטיישן, אפילו יותר נפוצה מההאצ'בק. לא מאמין שתהיה לך בעיית מקום בסטיישן.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

C3 פיקאסו מגיע עד 500 ליטר בתא המטען (כאשר הכיסאות האחוריים במצב קידמי, וזה רק מתחץ למדף. אצלי המדף יושב בבית מאז שקניתי את האוטו ותא המטען שלי הוא עצום.

מנוע הדיזל הוא הצלחה אדירה. בדגמים שהגיעו לארץ מדובר במנוע "משופר" עם גל זיזים בודד, שנועד להפחית חלקים נעים ולהגביר אמינות. אני מטפל כל 15,000 ולא נתקל בבעיות אמינות.

עוד שבועיים אסע לאילת ואדווח בשרשור שלי על צריכת הדלק כאמור בשיא החום עם מזגן, רכב מלא.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה פיקאסו וכולם אומרים לי לא להתקרב לסיטרואן

מה דעתך?

הפיקאסו נותן פתרונות פנים מצוינים. יש משהו כמעט גאוני בעיצוב, וההינע בסדר גמור. גם התמורה לכסף טובה בדיוק כי אנשים "לא מתקרבים" (נמכר הרבה פחות מהמחירון).

מה שכן בלי קשר ליצרן, תנסי את החד מצמדי לא משנה אפילו על איזה אוטו. אני אישית לא סובל אותו. אנשים אומרים שאחרי זמן מתרגלים.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה?

בתחנת דלק ליד נתב"ג מוכרים ב-5.31 למזומן.

טיפולים לא יותר יקרים.

אחזקה כללית זולה יותר לצרכן הנבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אמרו לי שהסולר יקר מהבנזין.

אתה לא צריך שיגידו לך.

כשאתה מתדלק, תעיף מבט על המחיר לליטר סולר ותגלה שלרוב הוא זול מבנזין.

ההבדל הוא שבסולר המחיר לא בפיקוח ולכן נהוג 'מחיר מחירון' מופרך (ראיתי לפעמים 16 ש"ח) ומדיניות הנחות מפליגה.

Sent from my Mi Max using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך שיגידו לך.

כשאתה מתדלק, תעיף מבט על המחיר לליטר סולר ותגלה שלרוב הוא זול מבנזין.

ההבדל הוא שבסולר המחיר לא בפיקוח ולכן נהוג 'מחיר מחירון' מופרך (ראיתי לפעמים 16 ש"ח) ומדיניות הנחות מפליגה.

Sent from my Mi Max using Tapatalk

MAYA זה את לא אתה :)

בנוסף לכך, מנועי דיזל יותר חסכוניים מבנזין (ואני מדבר כמובן על מנועי דיזל של רכבים קטנים ולא משאיות)

בעברת השכרתי בחול מרצדס ויטו דיזל 10 מקומות, אם אני לא טועה זה היה מנוע 1900, חשבתי שזה יקרע אותנו בדלק, אך הפתיע אותנו לטובה, היה חסכוני בטירוף, תדלקתי רק פעם אחת וחרשנו את אירופה.

עריכה אחרונה על ידי boobleit
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בתחנת דלק ליד נתב"ג מוכרים ב-5.31 למזומן.

יקר ... (או לפחות לא הכי זול :-) )

במפרץ חיפה המחיר הוא 5.19 ל 5.09 ש'ח לליטר סולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאתי דוגמא שאני רואה כל יום ליד העבודה. אני מודע שיש זול יותר. זה כדי להמחיש שהסולר זול יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...