Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה רומסטר או סיטרואן פיקאסו C3 מחפשת רכב מרווח,נוח לנסיעות ארוכות,חסכוני,אמין

Maya Velazquez
שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סקודה רומסטר או סיטרואן פיקאסו C3 מחפשת רכב מרווח,נוח לנסיעות ארוכות,חסכוני בדלק,אוטומט ואמין מאוד

אשמח לשמוע מה יש לכם להמליץ,

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הפיקאסו מגיעה עם גיר רובוטי חד מצמדי, שהוא אמנם מעביר הילוכים לבד אבל ההעברות שלו פחות חלקות מגיר אוטומטי סטנדרטי, לכן כדאי לבצע נסיעת מבחן ולראות האם מתאים לך.

לגביי הרומסטר - ממה שאני זוכר הייתה גרסת דיזל עם גיר ידני, אז זה לא רלוונטי. 1.2TSI אמור להיות חסכוני יחסית, אך בשידוך לגיר DSG7 שיש עליו תלונות ואני הייתי נמנע.

מה התקציב שלך? מה הנסועה השנתית? מה נחשב חסכוני מבחינתך?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה תקציב? ההתלבטות היא רק בין שני אלו?

הגיר ב-C3 הוא רובוטי חד מצמדי (שזה תכלס כמו גיר ידני רק שהמחשב אחראי על המצמד, אבל כל ה"מחלות" הרגילות של גיר ידני- הדרדרות בזינוק, העברה מעט איטית ולא חלקה, שם), אמין למיטב ידיעתי, וצריך לעבור החלפת קלאץ' כל בערך 80 אלף ק"מ (אני אומר זאת בהסתייגות כי לרכב שנסע בעיר הבלאי של הקלאץ' יהיה גדול מזה שנסע בעיקר בדרכים בין עירוניות) בעלות של בערך 3 אלף שקל. לסיטרואן גרסת דיזל מוצלחת.

הרומסטר עם גיר DSG ומנוע TSI לא עונה על הדרישה של האמינות, ולכן תישארי עם המנוע 1.6 וגיר אוטוממטי 6 הילוכים, בגדול שילוב אמין יחסית (המנוע אמין, הגיר יכול לעשות בעיות פה ושם, או אז נדרש לשפצו) אבל כבר מיושן ולא חסכוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב עד 40000 אבל עדיף כמה שפחות.

ולא הבנתי חצי ממה שכתבת... אני לא רוצה גיר רובוטי,אין פיקאסו אוטומט?

אני מעדיפה לא דיזל .

חסכוני זה לפחות 1/17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם צריכה כזאת בתקציב שלך אין הרבה אופציות, בעיקר דיזל.

אין פיקאסו אוטומטית, הרובוטית מופיעה כאוטומטית ברישיון אבל היא רובוטית כמו שנאמר כבר.

ב-40 אלף ש"ח הסיכוי למצוא רכב שעושה 1:17 וגם לא יהיה רובוטי חד מצמדי שואף לאפס.

תקציב של 55-60 אלף ש"ח יוכל לרכוש לך איזו הונדה ג'אז הייבריד בסביבות שנת 2013 שהיא לא דיזל ועושה 1:17 משולב (מדוד, עם מזגן).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע יש לי פיג'ו 206 ידנית שנת 2000 שלא רואה מוסך,אין דברים כאלה.

היא סוס עבודה וקשה לי לוותר עליה. אבל..הגיר הידני נמאס עלי ובא לי מרחב וקצת להתפנק

מכיוון שאני המון בנסיעות בכל הארץ, אני אשמח לרכב הכי טוב ומומלץ. שלא יהיה יקר,כמה שיותר חסכוני בדלק ושלא ייקר לי את הביטוח גם בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין משהו ריאלי בתקציב הזה, ואם את מסתדרת עם ידני, אז אני לא רואה סיבה שלא תסתדרי עם רובוטי קלאץ' אחד, מרפים מהגז בהעברות הילוכים ואז ההעברות יותר טובות. ואין התעסקות עם רגל שמאל. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הפיקאסו דיזל. אני היד הראשונה והרכב משמש לנסיעות פרטיות (לא עובדים עם האוטו).

העברות ההילוכים אמנם לא כמו גיר אוטומט אבל בהחלט נסבלות.

הרכב לא מדרדר בזינוקים כי יש Hill Hold. כאשר הקלאץ לא שחוק והכיול שלו מוצלח אז העברות ההילוכים מהירות (חוץ מהילוך ראשון שהוא איטי יחסית לשאר). נוח מאוד, גדול מבפנים וקטן מבחוץ. הסולר זול יותר מהבנזין ומשתלם בהרבה. אמינות של הרכב טובה מאוד. מידת צמיגים קצת מרגיזה אבל אפשר להסתדר.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אנשים אומרים הרבה דברים...

יש שרשור יפה בפורום הכללי על מעקב אחזקה לדגם הזה, את מוזמנת להסתכל.

אחלה רכב באחלה מחיר, נכון שהוא לא בעל אמינות מוחלטת כמו סובארו אבל במחיר כזה לא תמצאי מתחרה.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...