Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח מקיף לרנו קליאו שנת 2012 .

שימו לב! השרשור הזה בן 2478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים , עוד 3 חודשים אני אצטרך לחדש את הביטוח חובה שלי ואני מתלבט אם כדאי לעשות ביטוח מקיף לרכב ששווה 30,000 לפי מחירון ( לפני שיקלול) או כדאי כבר לעבור לצד ג'? . מדובר ברנו קליאו דור 3 שנת 2012 .

מה אתם הייתם עושים במקומי ? תודה על העזרה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה לא גניב אז הביטוח גם ככה נמוך אז צריך לראות מה ההבדל תכלס בין מקיף לצד ג'.

כמה כסף מדובר בסופו של יום ?

במצבך, עם פונטו 2007, ההבדל היה 1300 שקל.

אז לא היה דיון בכלל.

כנס לWOBI תכניס נתונים. לנסיוני ממוצע שלושת התוצאות הראשונות זה הצעת המחיר ההתחלתית שתקבל (לפני שתתמכח).

עריכה אחרונה על ידי stum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חלילה מחר אתה יוצא ומגלה שהרכב נעלם/נפגע טוטל-לוסט (ללא פרטי הפוגע וכו') - האם תוכל לעמוד ב"הפסד"

או שזאת תהיה פגיעה שתשאיר אותך ללא אפשרות להמשיך הלאה לרכב אחר?

אלו שאלות שעליך לשאול את עצמך כשאתה עומד בפני הסוגיה האם לבטח במקיף או לא.

אני מניח שלבסוף החלטתך תהיה תלויה בעיקר בהפרש בין העלות של ביטוח צד ג' לבין העלות של ביטוח מקיף, וזה

עניין שללא ספק עליך לבדוק (לצורך העניין, אם ההפרש הוא אלף ש"ח, יהיה לך הרבה יותר קל לקבל החלטה לחיוב

לעומת אם ההפרש הוא חמשת אלפים ש"ח).

בכל אופן, אומנם ביטוח צד ג' איננו חובה מבחינת החוק, תעשה לעצמך טובה ותתייחס אליו כחובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי לקליאו 2012 מקיף אך הגדלתי השתתפות עצמית.

משלם כ 2900 מקיף עם חובה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בן כמה אתה וכמה זמן יש לך רישיון?

אתה מדבר על קליאו 08?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...