Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעיון לגבי משטרה - עבירות תנועה - מצלמות דרך

MZN
שימו לב! השרשור הזה בן 2487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעוד נסיעה שגרתית בה נתקלתי בנהגים שלא מאותתים, חותכים, עוברים באדום וכו'.. עלה בי רעיון.

אשמח לשמוע חוות דעת או נימוקים נגד הרעיון, או גם בעיות שעלולות לצוץ.

למה שהמשטרה לא תחלק מצלמות דרך מאובטחות \ תקבע איזשהי מצלמה שמקובלת עליה, ותחלק אותן לאזרחים בעלי עבר פלילי \ תעבורתי נקי, ותעניש נהגים אחרים על פי הצילומים ממצלמות אלה?

יכול להיות בעייתי להעניש על עבירות מהירות כי זה מסובך עם וידאו, אבל נהגים שלא מאותתים, חותכים, עוברים באדום, לא עוצרים להולכי רגל וכו' וכו'... אפשר להעניש אותם על ימין ועל שמאל אם אפילו ל10% מהנהגים בדרכים יהיו מצלמות כאלו, תחשבו על הכמות של עברייני תנועה שאתם נתקלים בה יום יום.. למה לא לשים לזה סוף עם הענשה על כל עבירה כזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרויקט "שומרי הדרך" עושה בדיוק את זה. לצערנו, מדובר בפיילוט מצומצם מאוד כרגע.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשמחתנו.

ישנם הרבה עבירות תנועה לא משמעותיות ולא מסכנות את עוברי הדרך (כמו הצצה בסלולרי ברמזור) ואנשים נענשים באופן שרירותי. גם מהירות מופרזת הוכחה כלא גורמת לתאונות (אלא מגבירה את האפקט) ובמדינת ישראל עושים הון על גבם של האזרחים המסכנים. הולך רגל במעבר חציה יכול לחכות כמה שניות עד שהכביש יתרוקן ולתת לרכב לעבור, במקום לחצות את הכביש כמו מלך העולם ושכולם ידפקו ברקס. ועוד הרבה חוקים מטופשים למיניהם. לא מספיק שוטרי התנועה שצריכים עוד אנשים על הראש?

אני מציע לכולם להדליק וויז בכל נסיעה ולדווח מיידית על כל צל של שוטר. רק ככה נתמודד בהצלחה עם תופעת השוטרים בדרכים.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נראה לי שכל ההתעסקות עם הקודיאק שרפה לך כמה תאים אפורים. להתעסק בוויז באמצע הנסיעה זו עצת אחיתופל. מה הבעיה עם זכות קדימה להולכי רגל, למה שאתה היושב ברכב הממוזג לא תעצור ותתן להולך רגל לעבור? ואם הוא כבר ירד לכביש, במקום ללחוץ ברקס תדרוס אותו?!

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעת השוטרים? זו הבעיה שלנו שאין מספיק שוטרים ואין מספיק אכיפה. נהגים חצופים לא נענשים.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשמחתנו.

ישנם הרבה עבירות תנועה לא משמעותיות ולא מסכנות את עוברי הדרך (כמו הצצה בסלולרי ברמזור) ואנשים נענשים באופן שרירותי. גם מהירות מופרזת הוכחה כלא גורמת לתאונות (אלא מגבירה את האפקט) ובמדינת ישראל עושים הון על גבם של האזרחים המסכנים. הולך רגל במעבר חציה יכול לחכות כמה שניות עד שהכביש יתרוקן ולתת לרכב לעבור, במקום לחצות את הכביש כמו מלך העולם ושכולם ידפקו ברקס. ועוד הרבה חוקים מטופשים למיניהם. לא מספיק שוטרי התנועה שצריכים עוד אנשים על הראש?

אני מציע לכולם להדליק וויז בכל נסיעה ולדווח מיידית על כל צל של שוטר. רק ככה נתמודד בהצלחה עם תופעת השוטרים בדרכים.

באיזה חלק בארץ אתה גר?

מציע לך לסוע פעם אחת בכביש 784.

אולי אפילו פעמיים, זה יספיק לך להבין למה דרושה תוכנית דיווח אזרחית על עבירות תנועה. תאמין לי, העבירות שהמשטרה מפספסת לא מסתכמות בטלאפון בצומת או מהירות מופרזת בכביש החוף.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לנסוע עד לכביש 784.

בוא לאזור שאני גר בו בראשון לציון. אנשים נוסעים באין כניסה באופן קבוע כדי לחסוך דקה וחצי נסיעה. הרבה לא עוצרים בעצור או נותנים זכות קדימה.

בדיוק אתמול קיבלתי מייל שהפיילוט של "שומרי הדרך" הולך להתרחב. מקווה מאוד שזה יוסיף להרתעה שחסרה כרגע מאוד.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולך רגל במעבר חציה יכול לחכות כמה שניות עד שהכביש יתרוקן ולתת לרכב לעבור, במקום לחצות את הכביש כמו מלך העולם ושכולם ידפקו ברקס.

ברכותיי, כתבת את המשפט הכי סוציומטי, מטופש ומקומם שאי פעם קראתי בפורום הזה. וזה אומר די הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד, אני נגד להעביר את תפקיד האכיפה לאזרחים.

מצד שני, זאת יכולה להיות אחלה שיטה להתמודדות עם עבירות.

בקיצור, לא יודע.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעת השוטרים? זו הבעיה שלנו שאין מספיק שוטרים ואין מספיק אכיפה. נהגים חצופים לא נענשים.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

לדעתי

הבעיה זה בתי משפט עמוסים חוק מעורפל ושופטי תעבורה מתוסכלים שעל הדרך חוגגים אוכלי הנבלות העורכי דין שעושים כסף ובגלל מערכת בירוקראטית מוציאים נהגים עבריינים רוצחים בחזרה לכביש.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
מצד אחד, אני נגד להעביר את תפקיד האכיפה לאזרחים.

מצד שני, זאת יכולה להיות אחלה שיטה להתמודדות עם עבירות.

בקיצור, לא יודע.

זו שיטה יעילה אולי לאותו הרגע, אבל לטווח הרחוק נקבל חברה מחורבנת שלא נעים לחיות בה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מצד שני לא נעים כל כך לחיות עכשיו בין אנשים ששמים ז*# על הסביבה ומסכנים את כולם. כל פעם צריך לנהוג בחשש של מי יבוא מולי מאחורי הפניה שהוא נגד הכיוון. ואז כשזה קורה (לפחות פעמיים בשבוע) מתחיל ויכוח של מי יסע אחורה ויתן לשני לעבור.

זאת רק הדוגמה האישית שלי ואני בטוח שלכל אחד יש דוגמה מקבילה מהסביבה שלו.

אני לא רואה את זה כשיטור על ידי אזרחים. אלא כמו לנדב את הטלפון שלי שיצלם עבירות שאחרים מבצעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפשטות:

ישנם הרבה עבירות תנועה לא משמעותיות ולא מסכנות את עוברי הדרך, כמו הצצה בסלולרי ברמזור [אדום].

כן.

מהירות מופרזת הוכחה כלא גורמת לתאונות (אלא מגבירה את האפקט)

לא.

הולך רגל במעבר חציה יכול לחכות כמה שניות עד שהכביש יתרוקן ולתת לרכב לעבור.

לא.

אני מציע לכולם להדליק וויז בכל נסיעה ולדווח.

לא.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית עוצר לפני הולך רגל במעבר חצייה וגם ללא. מי שלא עוצר לפני בן אדם שבמעבר חצייה ראוי לקבל שלילה ובצדק.

לדעתי אם הכביש מאחריך פנוי, אין שום סיבה שהולך הרגל לא ימתין שניה וחצי. אני אישית עוצר אם אני רואה שהולך הרגל מתכוון לחצות ויש כאן סכנה.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...