Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיחזור CJ6 1982

דורוןא
שימו לב! השרשור הזה בן 2145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חודש מאוחר יותר...
  • 4 חודשים מאוחר יותר...

מה כל כך מיוחל פה ?

אצלי הסתיימה הצביעה לפני ארבעה חודשים ורק עתה אני מסיים את שלב ההרכבות המייגע .

אצלי הרב נכנס לצבע על ארבעת גלגליו ( רכבת כח מורכבת , כנפיים וחזית מפורקים ) , ועד היום ערב ערב אני עובד על הסיקס וממשיך להרכיב אביזרים וחשמל .

נכון , התקנתי גם מיכל מים עם חימום , מזגן , מדחס אויר מובנה עם מיכל ועוד אביזרים ( שאני יודע שלאחר שהג'יפ יעלה לכביש לא יהיה לי הרצון להתעסק איתם ) .

מאמין שבשבועיים הקרובים יעבור טסט , ואז ברזנט חדש .

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כל כך מיוחל פה ?

אצלי הסתיימה הצביעה לפני ארבעה חודשים ורק עתה אני מסיים את שלב ההרכבות המייגע .

אצלי הרב נכנס לצבע על ארבעת גלגליו ( רכבת כח מורכבת , כנפיים וחזית מפורקים ) , ועד היום ערב ערב אני עובד על הסיקס וממשיך להרכיב אביזרים וחשמל .

נכון , התקנתי גם מיכל מים עם חימום , מזגן , מדחס אויר מובנה עם מיכל ועוד אביזרים ( שאני יודע שלאחר שהג'יפ יעלה לכביש לא יהיה לי הרצון להתעסק איתם ) .

מאמין שבשבועיים הקרובים יעבור טסט , ואז ברזנט חדש .

אילן

הי אילן

היחול הוא שעכשיו אין יותר פרוקים רק הרכבות סופיות.......

דורון

פורד אסקורט ‏‎Mexico MK1 RS ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת , מכיר את ההרגשה היטב , בכל שיפוץ ובכל שלב יש רגע מיוחל .

אני כעת ממש אבל ממש בישורת הסופית ועדיין יש למה לצפות .

יש לי כעת "רק" - לסיים סופית את הפינישים של החשמל , להרכיב כלוב בטיחות ואז לטסט .

לאחר מכן לסיים התאמת הדלתות והמשקופים ולברזנט .

אצלי זה לא המקצוע אלא תחביב וזה יקח עוד קצת זמן ( כל יום אחרי העבודה משקיע עוד שעתיים שלוש בתחביב ) .

תהנה מהדרך - כמובן גם מהתוצאה ( הדרך לא פחות חשובה בעיניי ) .

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...