Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הלך לי מנוע בגלל צינורית אחת קטנה (פוקוס 1.6 אקובוסט)

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 1595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוי ווי, איזה מכה.

השירות של פורד בעולם המתוקן די טוב, מקווה שתזכה לטעום ממנו גם כאן (לא מצפה לכלום מדלק מוטורס - הכל אצלם חלקי ובעיכוב).

מאחל לך להנות מהוולוו החדשה כך שתשכח מהנזק הלא קטן הזה...

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וואו. מזלך הגדול שיכולת לעמוד בהוצאה לא מתוכננת כל כך גדולה. הרוב המכריע של האנשים לא היו יכולים לספוג סכום כזה.

ולעצם התקלה, מד גובה מפלס נוזל קיורו יכול היה למנוע את כל הנזק (שאני בכלל לא בטוח שכולו מאותה ההתחממות). בכל מקרה נזק כל כך גדול לרכב כל כך צעיר זה לא סביר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלי יש מנוע 2.0 ליטר של וולוו, הישנות יותר (עד 2015) - עם אותו מנוע אקובוסט של פורד, בהחלט טעון בדיקה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 2.0 פרימיום^^

בעצם גם הפוקוס 1.5 אקובוסט יכול להוכיח את עצמו והלוואי שכן.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני שם לב שהתמונות לא עלו.

אז ככה זה נראה כשגיליתי את הכשל בצינור. מחבר הפלסטיק שמחבר את שני חלקי הצינור פשוט התפרק.

IMG_1334.jpg

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה סבלנות היה לך אני מזמן הייתי שורף או מוכר את האוטו כמו שהוא כבר אחרי הבעיה הראשונית במנוע וכבר עכשיו אחרי שהכל ״סודר״ הייתי בועט את הנבלה , אכלתי פצצה כזאת מטריביוט בזמנו , מנוע ועוד כמה ״חלקים ״ בהמשך וזאת הייתה טעות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב שישי באמצע אוגוסט 2016, נסיעה מנהלתית בכביש 70 באיזור אליקים, פתאום אני מרגיש נפילה בסחיבה של המנוע, ונדלקת נורה צהובה של תקלת מנוע, לסירוגין. כל שאר המחוונים תקינים, חום מנוע באמצע כרגיל.

עוצר מיד בשוליים, מחבר קורא OBD, יש תקלה של cylinder 3 misfire. ניקיתי תקלות, כיביתי והנעתי מחדש, בתקווה שהתקלה הייתה רגעית ותעלם.

במקביל פניתי לשירות של דלק מוטורס בבקשה לסיוע, מדובר ברכב עם 60K, שטופל רק במוסך מורשה, והלך לו מנוע בגלל צינורית שכשלה ובלי שקיבלתי התראה על זה.

קודם כל שאפו על פוסט מפורט, ענייני ולא מתלהם. השקעת הרבה עבודה - תודה.

אולי אני מבין לא נכון, אבל אם היית עוצר ומשבית את רכב על הסימן הראשון של התקלה, הכל היה נמנע?

אולי זה הלקח העיקרי מהמקרה?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע אם מוסכי היבואן מכירים בריקול הזה? אני שואל כי זה מסמך של פורד ארה״ב ולא אירופה...

Current: Ford Fiesta ST2

Past: Skoda Fabia 1.2TSI Sport

Peugeot 206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים. נורה צהובה משמעה שיש תקלה לא קריטית וצריך להגיע למוסך, בנסיעה, בהקדם. יש המון תקלות אפשריות כאלה, זו ההנחיה של היצרן.

מעבר לזה - התקלה הזאת הופיעה כנראה באופן מקרי כי המים שיצאו הרטיבו את מערכת ההצתה, אם המים היו משפריצים קצת אחרת אולי לא הייתה גם התקלה הזאת והמנוע פשוט היה מתחמם למוות בשקט וזהו. גם הפרש הזמן בין הופעת הנורה ועד שהתחילו דפיקות מהמנוע זה דקות בודדות. גם אם הייתי מחליט לקרוא לגרר בגלל מנורה צהובה הייתי לפחות מתקדם עד למקום שבטוח לעצור בו, והתוצאה הייתה זהה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע אם מוסכי היבואן מכירים בריקול הזה? אני שואל כי זה מסמך של פורד ארה״ב ולא אירופה...

מהתשובה שקיבלתי מדלק מוטורס הם מכירים בזה עקרונית, אבל זה עוד לא הוכרז על ידי פורד לרכבים בישראל, בגלל שאין את החלקים לביצוע ההתקנה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...