Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לשמן מנוע סיאט לאון 2002

Leklerk
שימו לב! השרשור הזה בן 2490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם.צריך המלצה לשמן מנוע עבור סיאט לאון שנת 2002 מנוע 1.6akl 8 שסתומים.כש רכשתי אותה לפני שנה בחודשיים ראשונים נסעתי על שמן ששמו בעלים קודמים והכל היה בסדר ללא אכילת שמן.לאחר החלפה לקסטרול מגנטק 5w40 שמתי לב שמנוע התחיל לאכול שמן בכמויות קטנות חצי ליטר ל2000 ק"מ לערך.לא מזמן עברתי לשמן מוטול x8100 ומנוע התחיל לבלוע שמן כמו מים חצי ליטר ל1000-1500 ק"מ.לפי בדיקה אין נזילות,פליטה תקינה ולא מעשן,סחיבה תקינה וטובה.אין לי מושג איזה שמן שמו בעלים קודמים.האם יש טעם לעבור לחצי סינטטי10w? לטובת העלאת צמיגות?שמתי תוסף של gp כדי להגדיל כמות מוליבדן בשמן ואכילה ירדה קצת.

Ford Focus mk2 2009 1.6 trend ז"ל

סקודה אוקטביה 1.2 TSI DGS7 שנת 2012 אלגנס wife mode

פורד פוקוס 2007 chia 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שבעלים קודמים שם לך תוסף דבש כדי לחפות על בעיות שחיקה של רינגים.

לא מומלץ להעלות צמיגות מעל 20W50 לרכב הזה.

לדעתי תמשיך עם 5W40 של צ'מפיון אני עם גולף 2001 זה השמן שיש לי איתו הכי פחות איכלת שמן. אבל עדיין חצי ליטר ל 2500 ק"מ זה לא נורא.

http://www.justmotor.co.il/Product/%D7%A9%D7%9E%D7%9F-champion-new-energy-5w30

תוודא טוב אולי גש למוסך שיעשו אבחנה על נשמים או גומיות מכסה שסתומים יכול להיות שבגלל זה יש לך אכילת שמן.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה נוספת אם זה יעזור.מנוע אוכל הרבה ברגע שסגנון נסיעה אגרסיבי.בנסיעות סבא מד שמן כלל יכול לא לזוז

פורד פוקוס 2007 chia 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצוי לבצע בדיקה לבדוק האם יש סימני בוצה, ואטימה לא טובה של טבעות הבוכנה.

ולכן צריכת השמן.

במנוע מעל 10 שנים במידה ויש סימני בוצה סבירים, כדאי לבצע פלאשינג קל .

במוסך המבין או בעל מקצוע טוב.

במידה ויש סימני בוצה יותר כבדים, כדאי לבדוק אפשרות לטיפול יותר מקיף.

שמן טוב, אשר מוריד קצת את צריכת השמן הוא היורול - Eurol turbo Di 5w40

http://www.justmotor.co.il/Product/%D7%A9%D7%9E%D7%9F-eurol-turbo-di-5w40

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בוצה,מנוע נקי.עשיתי פלאש בהחלפת שמן מנוע בפעם הראשונה וגם אינפוזיה לניקוי מערכת דלק.מצאתי דליפת שמן באזור צינור נשם שמתחבת לסעיפת (בצינור קירור קטן) לא ברור לי כיצד שמן מגיע לשם. שלב הבא שלי זה פירוק קרטר וניקוי יסודי,פירוק מכסה ראש מנוע והחלפת אתם.

פורד פוקוס 2007 chia 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...