Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת בולמים של Bilstein לאאודי S3.

שימו לב! השרשור הזה בן 2465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי שלום

לאחרונה התעניינתי ברכישת בולמים אחורה+קדימה לרכב שלי..

ויצא לי לראות את הבולמים האלו שמוצעים לרככ שלי (הכי טובים) של Bilstein

קישור

https://www.uspmotorsports.com/Audi--S3--2015--2.0T/Steering-and-Suspension/Coilovers/Bilstein-B16-PSS10-Front-and-Rear-Performance-Suspension-System.html

רציתי לשאול 2 שאלות.

הרכב שלי הוא אאודי S3 שנת 2014 , מנוע 2000 טורבו קוואטרו דגם מנוע 8V..

ברכב שלי יש אפשרות לבחירת מצבי נהיגה - אקונומי , דינמיק , אינדבדואל , ועוד כמה..

האמת שאני נוסע על מצב דינמיק או אינדבדואל אז ההגה ניהיה יותר קשה..

שמעתי שיש ברכבים מסויימים במצבי נהיגה מסויימים גם הבולמים משתנים בהתאם לבחירת סוג הנהיגה..

אצלי ברכב זה קיים גם על הבולמים או שלא ? (כי אם כן , אני יודע שאני יחליף את הבולמים אפשרות זאת תתבטל)

שאלה 2

לאחר החלפת הבולמים האלו , מה ההרגשה שאני ירגיש מבחינת הרכב (ביצועים וגם נוחות) לאחר ההחלפה.

הרכב יהיה פחות נוח ? ישב יותר טוב על הכביש ?

מה ההיתרונות והחסרונות של זה ?

תודה ואחלה שבוע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בולמים של בילשטיין הם בולמים מצויינים , אבל מה שאתה מראה אילו קוילאוורים והם הרבה יותר קשים ,הB14 הם גרסת הכניסה הזולה ולכן מענישים בחיי היום יום ודי מתגמלים במסלול .בכדי "להנות מכל העולמות" תלך על הB12 שלהם . אני מדבר מניסיון עם שני הסטים. כרגע יש לי B14 על אבארט 500 ( אני מדי פעם בודק אם לא שמו לי קרשים במקום בולמים ,והם פתוחים עד הסוף!!) כמובן שעל כל רכב זה מתנהג אחרת . על רכבים קודמים היה לי שילוב של B8 עם קפיצי פרו קיט של אייבך שזה בעצם הB12' . ואז הרכב יותר ספורטיבי עם איבוד קל של נוחות. לדעתי אין לך כרגע בולמים אדפטיבים אבל אם יש אתה תאבד את התכונות שלהם אם תחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו שמתי לב שהבולמים ששלחת קישור הם B16 לוקח את דברי בחזרה כי אילו בולמים בן הטובים שיש להוציא מה שעומד מולם של הולינס . בהם אתה יכול לעשות הכול יש להם אפשרויות רבות של כיוון של שיכוך וגובה. אבל אם אתה לא לוקח את הרכב למסלול קבוע חבל להשקיע חבילה כזו של כסף .תוסיף משלוח והתקנה כיוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו שמתי לב שהבולמים ששלחת קישור הם B16 לוקח את דברי בחזרה כי אילו בולמים בן הטובים שיש להוציא מה שעומד מולם של הולינס . בהם אתה יכול לעשות הכול יש להם אפשרויות רבות של כיוון של שיכוך וגובה. אבל אם אתה לא לוקח את הרכב למסלול קבוע חבל להשקיע חבילה כזו של כסף .תוסיף משלוח והתקנה כיוון.

אכן מדובר על הבולמים B16

את האמת אני פחות עושה מסלולים.

אני רוצה להוציא מהרכב אחיזה יותר טובה על הכביש במיוחד בעיקולים וסיבובים.

למרות שהקוואטרו מפצה על זה והאוטו יושב טוב על הכביש , לפעמים יש קצת תחושת איבוד אחיזה (צמיגים מישלין חדשים)

במהירויות גבוהות מאוד (לא אציין אבל אפשר להבין)..

הבולמים האלו יכולים לתת לי נוחות וגם אחיזה יותר טובה על הכביש ?

כל שיפור שקיים ל-S3 מסדרת MQB יושב על הרכב שלי (כולל טורבו) וצינורות APR , CTS , VWR תושבות מחוזקות SUPERPRO.. קלאץ APR וכו'..

שיפורים ששווים עולה מעל 60 אלף ש"ח.

אולי מה שחסר לי באוטו זה רק הבולמים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בולמים בהחלט משפיעים על הדברים שציינת. כיוון שמדובר בהוצאה לא קטנה, שווה לך לחפש מישהו שהתקין בולמים כאלה ולעשות סיבוב לפני שתחליט. בפורום Vagit לדעתי תוכל למצוא מישהו כזה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מישהו יכול לשפוך קצת אור על הנושא לגביי

המתלים

שיושבים אצלי ברכב

הם אלו מתלים

אדפטיביים או רגילים ?

לפי מה שקראתי באיזו כתבה באינטרנט ראיתי שאלו מתלים אדפטיביים ..

יש לי בורר מצבי נהיגה במסך הרכב עם 5 מצבי נהיגה..

אבל האם במצב אינדבדואל גם המתלים מתקשים או רק ההגה ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...