Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרטנר TV - מתחרה חדשה בשוק הטלוויזיה

Daniel.K
שימו לב! השרשור הזה בן 2226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם זה כולל גם סלולרי ואינטרנט, זה מחיר לא רע.

האם מדובר במחיר קבוע או בשיטת מחיר מסוים לשלושה חודשים הראשונים, אחרי זה מחיר אחר ואחרי שנה גם מחיר אחר, הכל כדי לבלבל את הלקוח?

היית צריך להתמקח עם הנציגים? (אני שונא את זה)

הבעיה היא שאין הרבה ערוצים לינארים מעניינים, כשהיה לי יס שמתי לב שרוב הזמן לא היה לי זמן לשבת ולהתחיל לראות משהו ב vod, אז זיפזפתי בין דיסקברי וערוץ ההיסטוריה עם כל התוכניות רכבים ומכירות שיש להם. ומידי פעם כשהיה לי זמן פנוי אז ראיתי דברים ב vod

כרגע מה שיש לא ממש מצדיק את המחיר לדעתי.

בינתיים אני מרוצה מנטפליקס, יש לי רשימה עצומה של דברים שסימנתי שכדאי לראות, כשיהיה לי זמן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סיפור שככה היה!

את האשראי כבר ביטלתי אני אומר מראש.

מקבל טלפון השבוע ממספר 0548060154 מדברת אורין או אוראל נציגה מפרטנר טי וי, חוזרת אליך בקשר לפרטים שהשארת שאתה מעוניין להתחבר.

מפה לשם בלבול מוח של 12 דק' כאשר היא נשמעת מתלמדת או משהו בסגנון, לבסוף מסרתי פרטי אשראי והיא אמרה לי שיחזרו אליי לתאם טכנאי.

היום בזמן שחבר בשיחה איתם נזכרתי שאני רוצה להוריד בהזמנה משני ממירים לממיר אחד. התקשרתי לפרטנר ואחרי שהעבירו אותי במשך חצי שעה משלוחה לשלוחה מסרו לי שאין שום הזמנה על שמי... חטפתי סעיף ויצאתי עליהם ואז הציעו לי לעשות הזמנה חדשה כאשר אני לא מבין איך אין כבר הזמנה ומתחיל לחשוד שמשהו שם היה מסריח!

שורה תחתונה יש סיכוי שעבדו עליי! היום בחזרה למספר שממנו התקשרה אליי הכביכול נציגה ענתה לי בכלל ערביה! לא קיבלתי שום סמסים על התחברות או מיילים או כל דבר אחר שזה כבר חשוד!

האשראי בוטל, השיחה מוקלטת ועברתי עליה ואין שם משהו חריג מלבד זה שהיא נשמעת מתלמדת!

לעוד מישהו קרה?

בבדיקה של החיובים באשראי אין שום דבר חריג.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שחברת תקשורת ישראלית ותיקה נשארת חברת תקשורת ישראלית ותיקה.

בנטפליקס לא הייתי צריך לדבר עם אף נציג בשביל להתחבר, החיבור והניתוק מתבצעים בכמה קליקים באינטרנט וזהו, לא צריך לדבר עם אף נציג שמנסה לעבוד על הלקוחות בשיטת מצליח ואין טעויות בחשבון (שתמיד הן לטובת החברה, את הטעויות שלרעתם הם תמיד מצליחים למנוע מראש).

לא הבנתי בשביל מה צריך טכנאי בשביל לחבר ראוטר לחשמל ולטלויזיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה כולל גם סלולרי ואינטרנט, זה מחיר לא רע.

האם מדובר במחיר קבוע או בשיטת מחיר מסוים לשלושה חודשים הראשונים, אחרי זה מחיר אחר ואחרי שנה גם מחיר אחר, הכל כדי לבלבל את הלקוח?

היית צריך להתמקח עם הנציגים? (אני שונא את זה)

הבעיה היא שאין הרבה ערוצים לינארים מעניינים, כשהיה לי יס שמתי לב שרוב הזמן לא היה לי זמן לשבת ולהתחיל לראות משהו ב vod, אז זיפזפתי בין דיסקברי וערוץ ההיסטוריה עם כל התוכניות רכבים ומכירות שיש להם. ומידי פעם כשהיה לי זמן פנוי אז ראיתי דברים ב vod

כרגע מה שיש לא ממש מצדיק את המחיר לדעתי.

בינתיים אני מרוצה מנטפליקס, יש לי רשימה עצומה של דברים שסימנתי שכדאי לראות, כשיהיה לי זמן..

זה כולל אינטרנט (40 מגה) וגם 4 קווים סלולארים וקו טלפון בייתי. מדובר במחיר לשנה, שבו לאור התחרות המחירים לא צפויים לעלות. פשוט להתקשר לדאוג לחדש חבילה (הבטיחו לתזכר אותי), לא הייתי צריך להתמקח, זה המחיר.. האמת שגם לא ניסיתי כל כך להתמקח..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.dtown.co.il/articles/4057.html

יס בשיתוף ערוץ ONE משיקים את הליגה הספרדית באיכות 4K כרגע בחינם ורק ללקוחות יס !

ערוץ ONE זה ערוץ פתוח לא ? איך יסננו מי לקוח של יס ומי של השאר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

smart נסו אותנו קודם בחינם !

החברה יוצאת במבצע הצטרפות אטרקטיבי, הכולל התנסות מלאה בשירות לשבוע בחינם :

https://www.hometheater.co.il/article08142.html

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי את ברטנר אם ההצטרפות אליהם כרוכה בביטול אוטומטי של YES (באמת שאין לי עצבים לדבר עם קשרי הלקוחות של יס ולהתחנן שינתקו אותי), בדיוק כמו שקורה כשאני נוטש ספקית סלולר אחת ומתנייד לאחרת. אמרו שלא. חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפתי (לצורך "בדיקת דופק") לפרטנר-TV לפני שבוע. לא ביטלתי את "הוט". עם מוצר חדש כמו זה צריך להיות זהירים.

המחשב\סטרימר הוא של חברת LG, אם זה אומר למישהו משהו (לי זה לא אומר כלום).

כבר לפי מבנה הממשק והשלט עצמו - ניתן לראות את הקרבה המאוד גדולה לשלטים הרגילים של YES ו HOT.

הדגש כאן הוא על שלט שאומר קודם כל - אני טלויזיה.

בניגוד לשלט של סלקום (מקלדת מאחורה, כפתורי הפעלה מקדימה), בשלט של פרטנר יש מקשים נומריים במקום נוח מאוד (בתחתית השלט) ונראה שחובבי הזיפזופ יאהבו יותר את הממשק והשלט של פרטנר מאשר סלקום. אין מקשי מקלדת בשלט.

המתקין הגיע להתקנה וביצע במקום עדכון תוכנה דרך DOK שהביא עימו, עשה הגדרות מערכת, הפעיל את הנטפליקס ושיחרר אותי לדרכי.

ההתקנה היתה מקצועית ומהירה, הגיעו בזמן, שלחו SMS שהוא בדרך עם LINK ל WAZE לראות מהיכן הוא מגיע ותוך כמה דקות הוא אצלי.

טוב שהם עושים התקנה כי אני בטוח שלהרבה אנשים לא יהיה נוח להתעסק עם הגדרות וכד', הרוב לא שולטים ברזי ההגדרות האלו.

מבחר הערוצים הלינאריים (ב"שידור חי" מה שנקרא) להבנתי יותר גדול בפרטנר ויש מגוון יפה מאוד. ספרתי 39 ערוצים לינאריים (כאלה שניתן לזפזפ בינהם כל הזמן).

לילדים יש כמה ערוצים לינאריים (זום, בייבי, לוגי, ניק ג'וניור, ערוץ הכוכבים וערוץ הילדים) ותוכן ב VOD לפי קטגוריות.

ממשק הנטפליקס עובד מצויין וגם היוטיוב.

יש ערוצי ספורט (שלא מעניינים אותי) ואני מתמקד בעיקר בערוץ 2, ערוצי ילדים, בית+ וכד'.

פרטנר TV נכנסו כבר מהתחלה עם פונקציית ה CATCH UP שלמעשה מקליטה חלק גדול מהערוצים, כל הזמן, שבועיים אחורה.

ל"סלקום" היה שירות דומה שהתוכן בו היה עולה 24 שעות אחרי השידור ל VOD - אבל בעדכון תוכנה אחרון שהם עשו לא מזמן (כנראה בהשראת פרטנר-TV) הם למעשה הכניסו בדיוק את אותה הפונקציה גם לממשק שלהם.

פספסת תוכנית ? כל טווח החל מ-1 שניה אחורה ועד לשבועיים ימים, אתה יכול לחזור ולראות באותו הרגע. הממשק מהיר ונוח.

האינטרנט אצלי די מחורבן ומידי פעם אני חווה תקלות שלא קשורות לפרטנר, אני ברצינות שוקל לעבור לתשתית אחרת (כרגע נותן הזדמנות אחרונה לבדיקה של טכנאי בזק ומשם נתקדם הלאה).

בסה"כ, לפי ההתרשמות הקצרה מאוד שלי עד כה, נראה שמדובר במוצר אפוי. לא יודע אם אפוי לחלוטין אבל לפחות עד כה - למעט התקלות שיש לי בתשתית (תקלות ידועות), זה עובד יפה מאוד ואני לא נתקל בבעיות שמאפיינות מוצרים לא אפויים.

אני ממשיך להישאר עם יד על הדופק ובינתיים נותן לכולם זמן להתרגל ונראה אם יצוצו בעיות בהמשך.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפתי (לצורך "בדיקת דופק") לפרטנר-TV לפני שבוע. לא ביטלתי את "הוט". עם מוצר חדש כמו זה צריך להיות זהירים.

המחשב\סטרימר הוא של חברת LG, אם זה אומר למישהו משהו (לי זה לא אומר כלום).

כבר לפי מבנה הממשק והשלט עצמו - ניתן לראות את הקרבה המאוד גדולה לשלטים הרגילים של YES ו HOT.

הדגש כאן הוא על שלט שאומר קודם כל - אני טלויזיה.

בניגוד לשלט של סלקום (מקלדת מאחורה, כפתורי הפעלה מקדימה), בשלט של פרטנר יש מקשים נומריים במקום נוח מאוד (בתחתית השלט) ונראה שחובבי הזיפזופ יאהבו יותר את הממשק והשלט של פרטנר מאשר סלקום. אין מקשי מקלדת בשלט.

המתקין הגיע להתקנה וביצע במקום עדכון תוכנה דרך DOK שהביא עימו, עשה הגדרות מערכת, הפעיל את הנטפליקס ושיחרר אותי לדרכי.

ההתקנה היתה מקצועית ומהירה, הגיעו בזמן, שלחו SMS שהוא בדרך עם LINK ל WAZE לראות מהיכן הוא מגיע ותוך כמה דקות הוא אצלי.

טוב שהם עושים התקנה כי אני בטוח שלהרבה אנשים לא יהיה נוח להתעסק עם הגדרות וכד', הרוב לא שולטים ברזי ההגדרות האלו.

מבחר הערוצים הלינאריים (ב"שידור חי" מה שנקרא) להבנתי יותר גדול בפרטנר ויש מגוון יפה מאוד. ספרתי 39 ערוצים לינאריים (כאלה שניתן לזפזפ בינהם כל הזמן).

לילדים יש כמה ערוצים לינאריים (זום, בייבי, לוגי, ניק ג'וניור, ערוץ הכוכבים וערוץ הילדים) ותוכן ב VOD לפי קטגוריות.

ממשק הנטפליקס עובד מצויין וגם היוטיוב.

יש ערוצי ספורט (שלא מעניינים אותי) ואני מתמקד בעיקר בערוץ 2, ערוצי ילדים, בית+ וכד'.

פרטנר TV נכנסו כבר מהתחלה עם פונקציית ה CATCH UP שלמעשה מקליטה חלק גדול מהערוצים, כל הזמן, שבועיים אחורה.

ל"סלקום" היה שירות דומה שהתוכן בו היה עולה 24 שעות אחרי השידור ל VOD - אבל בעדכון תוכנה אחרון שהם עשו לא מזמן (כנראה בהשראת פרטנר-TV) הם למעשה הכניסו בדיוק את אותה הפונקציה גם לממשק שלהם.

פספסת תוכנית ? כל טווח החל מ-1 שניה אחורה ועד לשבועיים ימים, אתה יכול לחזור ולראות באותו הרגע. הממשק מהיר ונוח.

האינטרנט אצלי די מחורבן ומידי פעם אני חווה תקלות שלא קשורות לפרטנר, אני ברצינות שוקל לעבור לתשתית אחרת (כרגע נותן הזדמנות אחרונה לבדיקה של טכנאי בזק ומשם נתקדם הלאה).

בסה"כ, לפי ההתרשמות הקצרה מאוד שלי עד כה, נראה שמדובר במוצר אפוי. לא יודע אם אפוי לחלוטין אבל לפחות עד כה - למעט התקלות שיש לי בתשתית (תקלות ידועות), זה עובד יפה מאוד ואני לא נתקל בבעיות שמאפיינות מוצרים לא אפויים.

אני ממשיך להישאר עם יד על הדופק ובינתיים נותן לכולם זמן להתרגל ונראה אם יצוצו בעיות בהמשך.

איציק

סקירה עניינית!

גם אני מחובר אליהם.

מיותר מבחינתי ערוצים צרפתיים שגם פינקו בהם.

חסר לי ערוצי דיסקברי.

נטפליקס עובד מצויין והממשק נוח, לעומת זאת ה vod עם תוכן דל מאוד.

ה catch up. מצויין ומאפשר לי לצפות בתוכניות רכב שבוע אחורה של נשיונל גאוגרפיק.

גם היוטיוב מתופעל בצורה נוחה בעיקר לטובת ''לולי''.

מבחינת תקלות בחודש בערך שאני מחובר אליהם הייתה תקלת תשתית שהשאירה אותי ללא אינטרנט וטלויזיה כמעט כשבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה איציק ; החיבור של הממיר/סטרימר הוא קווי או אלחוטי?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

יש גם וגם. בסופו של יום זה סטרימר אנדרואיד לכל דבר.

אצלי הוא מחובר קווית ישירות לראוטר.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב עוד חסרון או בעיה איך שלא תקראו לזה.

הכתוביות בהרבה מקרים חסרות גם בנטפליקס וגם ב vod. לי פחות משנה אך לאשתי זה ממש מפריע! או כשרואים טלויזיה בשקט כי הילדים ישנים ומסתמכים על כתוביות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...