Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרטנר TV - מתחרה חדשה בשוק הטלוויזיה

Daniel.K
שימו לב! השרשור הזה בן 2245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברת פרטנר משיקה את ה- Partner TV, שירות טלוויזיה אינטרנטי עם ממיר חכם וגישה לתכני נטפליקס (בתשלום נוסף), החברה תציע גם חבילות טריפל עם טלפון ואינטרנט. המחיר החל מ- 69 ש"ח לחודש.

http://www.dtown.co.il/articles/4128.html

מה אומרים ? התחילה תחרות גם בתחום הזה ?

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא.

בהוט אתה יכול לקבל את הטריפל ב-200 ש"ח.

בפרטנר אתה משלם על שירות טלוויזיה ב-69 ש"ח. שירות אינטרנט וספק בין 75-85 ש"ח. ההפרש הזה עדין לא ישתלם לצרכן הישראלי לקום מהכסא ולחייג לפרטנר, במיוחד שהרבה ישראלים לא מרוצים מהשירות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילים אחרות: אתם חושבים שזה מה שיגרום לאותו ישראלי להקים את עצמו מהספה, ולהתקשר לפרטנר? אני לא חושב.

מי שרצה מחיר זול, ידע איך להשיג את זה לפני פרטנר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ב- 70 שקל זה היה כולל גם את הנטפליקס זה היה שווה. אבך ב- 90 שקל אני כבר אתחבר רק לנטפליקס ישירות וזהו.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת מה כולל הטריפל של הוט ב200 ש"ח.

חולרע

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטפליקס לבד עולה 40

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שנחמד בנטפליקס זה שהכל שקוף שם ונעשה לבד בקלות ובמהירות באינטרנט, בלי מעבר דרך נציגי שרות בטלפון ונסיונות להתמקחות בקרבות התשה בטלפון בשביל להוריד את המחיר.

חיבור וניתוק מנטפליקס זה הדבר הכי מהיר וקל שיש והכל ידוע וברור מראש בלי נסיונות לבלבל את הלקוח עם שינוי של המחיר בכל כמה חודשים . אני רק חושב על הסיוט שאני אצטרך לעבור בפרטנר אם אני ארצה להתנתק, עם כל נסיונות ההתשה של מוקדי השימור ויצא לי כל החשק להצטרף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כרגע ההצעה הטובה ביותר, בטח על סלכלום

תקראו מה כתוב על נטפליקס, התוכן מגיע באיחור רב, במיוחד הסדרות החדשות ולקוח זמן עד שהן נשמרות בשרת של נטפליקס לצפייה בזמן הנח ללקוח.

אבל צריך לחכות להכרזה של YES על הממיר החדש הוא גם קונסולה ובאיזה מחיר הם עומדים לשווק אותו

http://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-4980657,00.html

עריכה אחרונה על ידי nirurshon

כיום : Mazda 3 Spirit 2015

אמצע: S60 T4 2016

התחלה : לאנסר 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נטפליקס כבר כמה חודשים ואני מאוד מרוצה. יש לדעתי כמות מאוד גדולה של סדרות ויש לי רשימה ארוכה של דברים שסימנתי שכדאי לראות, אולי עוד שנה אני אסיים אותה ובינתיים הם משחררים כל הזמן עוד דברים חדשים שהם מפיקים.

בכל מקרה אם אני ארגיש שכבר מיציתי, אפשר להתנתק תמיד בלחיצת כפתור, בלי מלחמת התשה כמו שיש עם החברות הישראליות.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...