Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה עם mg בארץ? יש עתיד?

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי במושב ליד הנוסע.

לא התמקדתי יותר מדי בגימור ואיבזור ושאר דברים כי זה לא מעניין אותי במיוחד באופן אישי. ממבט חטוף לא ראיתי שום דבר רע ולא משהו טוב. ניראה די רגיל בסה"כ.

מה שכן עניין אותי זה המנוע שמתחיל לזוז רק ב5000 סל"ד ולפני זה פשוט לא קיים. היה משפר אם ההילוכים היו קצרים יותר, מה שגם לא קורה.

הנהג עצמו גם התלונן על התיבה עצמה שהיא לא הכי מדוייקת, אבל אולי זה משהו נקודתי אצלו, אז לא יודע.

בדאציה לא נהגתי(למרות שנהגתי על השילוב הזה ברנו) רק ישבתי בפנים באולם התצוגה. מאוד אפורה מבפנים, אבל לא היה משהו סופר זול במיוחד(חוץ מהברגים החשופים), לא היה ניראה לי שב-MG זה רמה אחרת, בסה"כ די דומה, רק פחות צבעוני.

אל תשכח שכשאתה קונה חדש יש לך אחריות ושקט שאין לך ביד שנייה ואותם לא תמחרת.

אתה רשמת:

זה ממש לא רכב מודרני מכאנית אבל עושה את העבודה ואם אני משווה אותו לסופרמיני בת שלוש (שוות מחיר) הוא אופציה לא רעה.

עריכה אחרונה על ידי davemustaine87
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשוואה משקללת את סך התמורה ואחריות היא חלק מהתמורה.

בדאצ'יה לא הפריעו לי הברגים החשופים אלא דברים כמו מנגנון כיוון הגובה של מושב הנהג שנגנב מהכיסא של הפקידה במשרד, ידיות הדלתות בעובי הנייר ודברים מהסוג הזה. מבחינת יחודות הנעה אין ספק שהדאציה הרבה יותר מתקדמת מה MG אבל אם היתה MG3 אוטומטית עם התחייבות ל BUY BACK במחיר ידוע (הפחתה ידועה ממחיר המחירון) רוב הסיכויים שאשתי היום היתה נוסעת ב MG ולא בספארק.

לגבי הגיר לא שמתי לב למשהו חריג. הרבה יותר נוח מהגיר הידני של הפיאטים למשל. זה לא גיר של רכב ספורטיבי אבל מספיק רך ונוח למשתמש ההדיוט. אלה ממש לא רכבים לחובבי נהיגה אלא לאנשים שמחפשים להגיע מ א ל ב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיש לך רק דגם אחד בארסנל שהוא בקטגוריה לא הכי פופולרית, אין מה לצפות למכור יותר מדי.

ה-MG350 כבר ירדה מההיצע והמחליפה שלה לא הגיעה בכלל.

ל-MG יש מכוניות סדאן גדולות יותר וקרוסאוברים חדשים, אבל כרגע הרוב נמכר בסין וקצת בבריטניה.

במחיר הנכון רכב סיני יכול להצליח (ע"ע האוטובוסים של יוטונג).

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך נוספת וטובה להחדיר רכב לארץ, היא להכניס אותו בצורה אגרסיבית לשוק ההשכרה.

אם היו מתמחרים את הרכב הזה באופן אגרסיבי ודוחפים אותו בכמויות לחברות השכרת רכב, היו נוהגים עליו אלפי נהגים בשנה וזה היה נותן יופי של יחסי ציבור - במידה והרכב אכן שווה משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שלום לכולם,

האם יש עתיד ל MG בארץ? אז התשובה היא כן. בהחלט כן. אנחנו מאמינים שיהיו התפתחויות מעניינות בעתיד ה'לא רחוק'.

לגבי ה MG3 - ההמלצה שלנו היא לבוא ולעשות נסיעת מבחן, ובכך להתרשם באופן הכי אישי והכי ישיר מהרכב. אח"כ כל אחד יוכל לגבש את ההתרשמות האישית שלו.

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו התפתחויות יהיו ?

דגמים חדשים שלא מכירים ? (פה בפורום יודעים הכל...)

הוזלה משמעותית במחירים ?

שותפות עם מזראטי/ אאודי ?

( כי פשוט כעת - המותג הזה, או מה שנשאר ממנו נראה ללא תוחלת, לצערי).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להפתיע קצת קשה כי זה מה שמשווק היום בבריטניה (ה gs כבר נמכרת אבל ה xs עדיין לא). אם כבר הפתעות אולי רק במחיר וזה דיי מחייב כדי שהרכב ימכר.

לפחות מהמפרט בבריטניה מנוע 1.5 טורבו ותיבת הילוכים ידנית 6 הילוכים או רובוטית קלאץ' יבש 7 הילוכים ב gs מחיר מ 15 אלף יורו עד 21 כמדומני.xMG-GS-exterior-image-3-600x400.jpgMG-ZS-18.jpg

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יאומן, אחד נראה כאילו לקחו את הפרונט של הפלואנס ורק שינו סמל, השני דומה יותר מדי ליונדאי ix35.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך נוספת וטובה להחדיר רכב לארץ, היא להכניס אותו בצורה אגרסיבית לשוק ההשכרה.

אם היו מתמחרים את הרכב הזה באופן אגרסיבי ודוחפים אותו בכמויות לחברות השכרת רכב, היו נוהגים עליו אלפי נהגים בשנה וזה היה נותן יופי של יחסי ציבור - במידה והרכב אכן שווה משהו.

את ה-350 לא חסר בהשכרות, וזה רכב לא משהו בלשון המעטה מבחינת איכות, הנדסת אנוש ואמינות. לקבל רכב כזה בהשכרה זה לא נורא. סך הכל הוא יגיע מנקודה לנקודה וזה בעצם הדבר העיקרי שמי ששוכר רכב צריך. אבל לא הייתי ממליץ לרכוש את הרכב הזה באופן פרטי. המנוע רועד ולא מלוטש בכלל, מערכת המולטימדיה (בדגמים שזה קיים בהם) פשוט קשה לתפעול ומתקלקלת מהר, צריכת דלק גבוהה, נוחות מושבים גרועה לדעתי עם אפשרויות כיוון מוגבלות, חלקי פלסטיק בתא הנוסעים מתרופפים ונעלמים עם הזמן (למשל הראש של ידית ההילוכים), מנורות מנוע נדלקות לא מעט וכנ"ל גם מנורות כרית אוויר (שהפתרון של האחרון דווקא די קל, פשוט להסתכל מתחת למושבים הקדמיים ולראות אם החוטים נוגעים ברצפה. קרה בכל 350 שנתקלתי בה כמעט. פשוט מעיד על הנדסת אנוש לקויה) וכו'. חברות ההשכרה קנו אותה לא מעט כשהיא יצאה ולאט לאט חשקו פחות ברכבים האלה.

גם ה-550 בזמנה הייתה די מבאסת לנהיגה, וגם התחושות בתא הנוסעים לא באמת יכולים לדגדג אפילו רכב משפחתומטי מלפני עשור. התחושה שם וב-350 מזכירה מאוד את האופטרה הבינונית אפילו לתקופתה (מי שמכיר). שתיהן מרגישות ממש לא רע ברגעים הראשונים, אפילו מפתיעות לטובה ומאובזרות יפה. עם הזמן כשההתרשמות הראשונית חולפת מבינים במה מדובר.

את הMG3 אני לא מכיר, אבל נראה שדווקא היא נקודת האור בהיצע שלהם. לדעתי יש להם עוד קצת דרך לעבור כדי להגיע לרמה של האירופאיות והיפניות. חשוב לזכור שגם בעבר הלא כל כך רחוק זלזלו ברכבים הקוריאניים והיום הם שולטים בכבוד בשוק בארץ.

*אציין שמדובר בהתרשמות והיכרות אישית שלי עם הרכב, אני מכיר אנשים שמאוד מרוצים מה-350, גם בהשכרות ארוכות. אבל כמובן שהם לא אחראים על התחזוקה של הרכבים, ואין הרבה מציאות אחרות בטווחי המחיר שלה.

עריכה אחרונה על ידי cars-@-lover
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מחיר לכל דבר.

יש אנשים שמוכנים להתפשר על תא נוסעים גרוע, אם המחיר הכללי של הרכב א' ל-ב' יהיה מוצלח.

אם אתה אומר שנדלקות נורות מנוע, זה כבר סיפור אחר. פה אין מחיר, פשוט עדיף להמנע מלכתחילה.

זה בערך כמו הפורד פוקוס מ-2012 ומעלה - זה לא משנה כמה המחיר אטרקטיבי וכמה הרכב יפה ומרווח - אם הוא עושה בעיות בלי סוף, עדיף שהוא יהיה בעיה של אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר לשליטה הקוראנית, הסינים כבר שולטים לא רע בכמה שווקים אפריקאים ודרום אמריקאיים.

וצאה של זה שיצרנים מערביים שולחים לשם רכבי "לואו-קוסט" או רכבים שהייצור פסק ועבר למדינת עולם שלישי ואילו הסינים שולחים דגמים זהים לשוק הסיני ושאר השווקים (אין אצלם דגמי "לואו-קוסט").

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...