Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה עם mg בארץ? יש עתיד?

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 2490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל פעם שאני עובר ברחוב חיים עוזר בפ''ת עומדת שם mg 3 אדומה ויפה עם דגל בריטניה על הגג.

לאחרונה עברתי לידה והופה יש שלט למכירה, מפה לשם סיקרן אותי כמה רוצים עליה ביד 2, מפה לשם הבעלים חי בסרט של 50 אלף +!

האמת יש לי תחושת פספוס על הרכב כי בזמנו חשבתי מה לרכוש מיקרה ידנית או את האמ ג'י 3, לבסוף נרכשה המיקרה ונמכרה דיי מהר וכמובן בהפסד מכובד ואני עד היום אומר שגם ככה הפסדתי אז חבל שלא התנסתי עם האמ ג'י כי היא בטוח הייתה מהנת הרבה יותר!

מפה לשם נכנסתי ליד 2 לראות מחירים (ממש לא מתכנן לרכוש) והם נעים מ 40k עד 55k בערך כאשר חדשה מיבואן 0 ק''מ עולה 57k.

כל הפרסום המסיבי והרכב נכשל אם היבואן כעת מוכר רכבי 0 ק''מ יד ראשונה.

מה הלאה? נגמר? מה יכל לעזור לרכב?

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נכשל כי הוא לא עונה על שום דבר שהלקוח הישראלי מחפש.

אמינות - לא ידועה. וזה שהוא סיני לא עוזר בכלל.

שופוני - קצת, עד שמגלים שהוא סיני.

ידנית

חרא צריכת דלק

לא בטיחותית

לעומת זאת תמורת 150 שקל בחודש תוספת היה אפשר לקבל קיה פיקנטו:

אמינות מצויינת

אין שופוני אבל יותר מטוב מה-MG

אוטומטית

צריכת דלק זהה

בטיחות מצויינת

ואם ניקח חובבי רכב שמהווים 2% מהאוכלוסיה, גם הם יעדיפו לקנות רכב משומש בשנה שנתיים אבל שיהיה הרבה יותר כיפי מהשיקוץ הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה MG3 מכונית לא רעה, ובלא מעט פרמטרים עולה על הפיקנטו הידנית.

בעייתה העיקרית נובעת מעצם העובדה שהיא מוצעת עם תיבה ידנית בלבד, וזהו פלח שוק קטן יחסית, ויש בו לא מעט מתמודדות.

דווקא בשנה האחרונה המותג בקו עליה נאה, בהתחשב בנסיבות.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם שוק יד 2 חיים בסרט.

אני מכרתי מיקרה אחרי שנה על הכביש ב 14 אלף פחות ממחיר הרכישה. המחירים שמבקשים שם עבור mg ברובם לא מציאותיים ובטח לא שם כדי למכור...

ידוע לי כמובן שהרכב סיני

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים מנסים את מזלם. אולי ימצא הפראייר שלא יודע לרשום MG בגוגל.

בכול מקרה זו לא תופעה יחודית לעולם הרכב, בכול יד 2 בארץ יש דבר כזה(מי לא היה רוצה לקנות גלקסי 7 בן שנה באותו מחיר של חדש?)

אבל בניגוד לשאר הדברים, המחירון רק הולך ונחתך כול חודש, ככה שמי שרוצה באמת למכור, יתפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון לא כ''כ רלונטי כאשר אין שוק לרכב.

גם כשמכרתי את המיקרה הידנית שלי ירדתי הרבה מתחת למחירון פשוט כי לא היה ביקוש.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי באחת, נהגתי גם בניסאן מיקרה ידנית לשבועיים.

זאת נבלה וזאת טרפה,

הmg מרגישה כאילו כלום לא יחזיק במקום(הידית הילוכים שברירית הפלסטיקה וכל הפקדים לא נראים פה שהם כדי להחזיק) - המנוע חסר מחץ לחלוטין ובעקיפה שניסיתי לעשות על קצה הסלד הרגשתי שהרכב פשוט ״לא זז״.

מול זאת המיקרה מרגישה הרבה יותר מוצקה - אבל הגיר איום ונורא לא מדוייק ידית עם מרקם נורא לא נעים ורעשים של קרטון בכל העברת הילוך.(הגיר הידני הכי רע שנהגתי עליו ברכב), המנוע מווברצ הקלאצ׳ נלקח היישר ממשאית וההגה ענקי ומרגיש כמו אוניה - מרגיש כמו לנהוג במכונת כביסה על גלגלים.

כנראה כפשרה הייתי לוקח את הדאצ׳יה סנדרו.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה MG3 מכונית לא רעה, ובלא מעט פרמטרים עולה על הפיקנטו הידנית.

בעייתה העיקרית נובעת מעצם העובדה שהיא מוצעת עם תיבה ידנית בלבד, וזהו פלח שוק קטן יחסית, ויש בו לא מעט מתמודדות.

דווקא בשנה האחרונה המותג בקו עליה נאה, בהתחשב בנסיבות.

חן, חולק עליך במקצת, עם המחיר המצויין, המרווח והאבזור הכ"כ עדיף ובשקלול זה שהיבואן מתחייב לטרייד אין עתידי במחירון, היא עדיין לא מוכרת כמו האלטו (זצ"ל) או הפיקנטו הידנית, זה אומר דרשני...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי באחת, נהגתי גם בניסאן מיקרה ידנית לשבועיים.

זאת נבלה וזאת טרפה,

הmg מרגישה כאילו כלום לא יחזיק במקום(הידית הילוכים שברירית הפלסטיקה וכל הפקדים לא נראים פה שהם כדי להחזיק) - המנוע חסר מחץ לחלוטין ובעקיפה שניסיתי לעשות על קצה הסלד הרגשתי שהרכב פשוט ״לא זז״.

מול זאת המיקרה מרגישה הרבה יותר מוצקה - אבל הגיר איום ונורא לא מדוייק ידית עם מרקם נורא לא נעים ורעשים של קרטון בכל העברת הילוך.(הגיר הידני הכי רע שנהגתי עליו ברכב), המנוע מווברצ הקלאצ׳ נלקח היישר ממשאית וההגה ענקי ומרגיש כמו אוניה - מרגיש כמו לנהוג במכונת כביסה על גלגלים.

כנראה כפשרה הייתי לוקח את הדאצ׳יה סנדרו.

אני עשיתי סיבוב על רכב הדגמה עם מעל ל 20K ק"מ ושום דבר לא דפק או התפרק.

זה ממש לא רכב מודרני מכאנית אבל עושה את העבודה ואם אני משווה אותו לסופרמיני בת שלוש (שוות מחיר) הוא אופציה לא רעה.

אם אתה מתכנן להחזיק אותה תקופה ארוכה של לפחות 5-6 שנים אז היא יכולה להיות אופציה לא רעה כי לערך הגרט אין משמעות.

באגירה, היא לא מכאה מכמה סיבות:

1. סינית.

2. שיווק גרוע ויבואן עם שם לא טוב בנושאי שירות ואמינות (ולא משנה בכלל אם בצדק או שלא בצדק עדיין זו התדמית שלו בציבור הרחב).

3. טרייד אין עאתידי ולא BUY BACK שהיה מפריך את החששות.

לרכב יש פוטנציאל אבל הוא עדיין רחוק ממימוש. תראה את קרסו עם הדצ'יה שלקחו מוצר נחות מה MG, עם גיבנת נוראית והצליחו תוך זמן די קצר למסור לא מעט מכוניות באמצעות שיווק נכון.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפתיחה של מחירון יד 2, ב-50-60 אלף ידנית אפשר לקנות אביזיה 1.0 , קליאו 0.9, סנדרו ספוואי 1.5 דיזל. סתם בשלוף.

שלושתן לא רואות את ה-MG3 מקילומטר. אין שום מקום בכלל להשוואה. אז מאיזה רכבים בני 3 היא יותר טובה? מנחותים אחרים? יש מספיק כאלה, אבל זה לא המדד.

דאצ'יה נחותה מ-MG? למה אתה חושב ככה? רק כי יש לה ברגים חשופים? לפחות יש לה שילוב מנוע-גיר שמתישהו מהנדסים של חברה ותיקה כמו רנו חשבה עליו, ולא מנוע 1.5 הכי גרוע מהמחסנים של הונדה ותיבת הילוכים מטויס אר אס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכלולים המכאניים של MG הם מיושנים אבל עם בסיס טוב. הם גם לא מראים סימני התפרקות.

לגבי מה יותר טוב בMG מול דאצ'יה הרשימה ארוכה אבל רק על קצה המזלג גימור, פלסטיקה ואבזור.

אל תשכח שכשאתה קונה חדש יש לך אחריות ושקט שאין לך ביד שנייה ואותם לא תמחרת.

ושאלה אחרונה, נהגת בMG?

עריכה: הברגים החשופים זה הדבר האחרון שהפריע לי בדאציה. הפריעו לי גרדים בפחים בתא המנוע, ידיות מנייר ובאופן כללי שהחיסכון בעלויות צועק מכל פינה בצורה לא יפה. הדאצ'יה תוכננה מלכתחילה כתחבורה בסיסית שנועדה להיות זולה וה MG תוכננה כרכב מודרני שאמור להיות זול בגלל עלויות ייצור נמוכות.

עריכה אחרונה על ידי Night Driver

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...