Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השוטר עצר, הדוח יישלח בדואר?

שימו לב! השרשור הזה בן 2451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

היום בבוקר עצר אותי שוטר על קטנוע.

בדיוק אחרי התדלוק שכחתי לחגור חגורה, והוא עצר אותי, שאל למה אני לא חגורה, עניתי לו ששכחתי והוא צודק.

ביקש רשיון, צילם, צילם את מס הרכב ואמר שיישלח לי דוח בדואר.

שאלה לי, האם הוא באמת יישלח? הבנתי שקיים דבר שכזה.

אולי ייתחשב שעבר הנקי יחסית?

או יסתפק בזה שהזהיר אותי?

אני נוהגעת 9.5 שנים, מתוכם 5 שנים ללא שום דוח, האם הם ימירו לי את זה לאזהרה?

ועוד שאלה, חברותיי אמרו שאם יבוא לאותו שוטר הוא יוכל גם לרשום לי דוח על טלפון, אור אדום, או מה שיבוא לו.

האם ככה הדבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לשלוח דוח בדואר - אפשרי. אי אפשר לדעת. אולי בהמשך יחליט שאין לו חשק להתאמץ ויוותר.

2. בהנחה שאיננו מרמה - אז לא ירשום דוח על עבירה שלא בוצעה. וסליחה על ההערה - אך עם חברות כאלו, מי צריך אויבים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעוונותי קיבלתי לא מעט דוחות בימי חיי, מעולם לא רשמו לי דוח על משהו שלא עשיתי. לשוטר יש מספיק הזדמנויות לרשום דוחות אמיתיים כך שאין לו שום סיבה להמציא דוחות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ לי זה קרה, פעם אחת בלבד.

שוטרת שעצרה אותי כי חשבה שאני נוהג ללא חגורת בטיחות, נוכחה לראות שאני חגור (לבשתי חולצה כהה בצבע של חגורת הבטיחות, כנראה שזו היתה הסיבה). במקום לבקש סליחה ולשחרר אותי, ובלי להתבלבל, אמרה לי שגם נסעתי בנתיב השמאלי, מה שהיה לא נכון בעליל. אני מקפיד מאוד לא לנסוע בשמאלי אלא אם אני עוקף (ודאי אין סיכוי שהייתי עושה זאת לאורך כמה קילומטרים מאחורי ניידת משטרה), ובכל מקרה היא עצרה אותי לאחר קטע די ארוך שבו לא היתה שום תנועה מלבד שנינו, ואני יודע בוודאות שנסעתי רק בנתיב הימני.

לא משנה כמה התנגדתי, קיבלתי את הדוח. החוצפנית עוד שאלה אותי על מה אני מעדיף לקבל אותו, חגורת בטיחות או נהיגה בשמאלי.

ד״א, הניידת נסעה ממש לפניי מספר קילומטרים לפני שעצרה אותי (כך לטענתה היא ״ראתה״ שאני לא חגור, במראה האחורית), כך שאם הטענה היתה שלה נכונה, היא עברה את אותה עבירה כמוני...

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש - האם מדובר בשוטר תנועה או בשוטר ממחלקה אחרת?

שוטר תנועה יכול להוציא דו"ח בעצמו. שוטר ממחלקה אחרת צריך להגיש למחלקת התנועה דו"ח פנימי, ואז שוטר תנועה צריך להמיר לדו"ח תנועה שיישלח אלייך.

הכל תלוי במוטיבציה של השוטר להגיש דו"ח.

וד"א - טכניקה של הלחצה מקובלת בכל העולם. לדוגמא, ידוע כי בשוויצריה מצלמות מהירות מבזיקות בחריגה של 1 קמ"ש מהמהירות המותרת, אף כי רף שליחת הדו"ח טיפה יותר גבוה. פשוט כאמצעי לאזהרת והלחצת הנהגים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בשוטר רגיל, על קטנוע רגיל לא של התנועה.

יכול להיות שזאת רק הרתעה והוא לא יוציא לי דוח כלל? למרות שצילם את הרשיון ומס הרכב?

כל כך חבל לי להרוס עבר עם 2 קנסות בסהכ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בשוטר רגיל, על קטנוע רגיל לא של התנועה.

יכול להיות שזאת רק הרתעה והוא לא יוציא לי דוח כלל? למרות שצילם את הרשיון ומס הרכב?

כל כך חבל לי להרוס עבר עם 2 קנסות בסהכ.

גם שוטר רגיל מורשה לתת קנסות , במידה והיה לו כוח וסבלנות באותו היום , אכן רוב הסיכויים שישלח דוח ( מניסיון של אח גדול )

Sent from my MI 5 using Tapatalk

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והיה אם יגיע הדוח, תוכלי לפנות למפנ"א (מרכז םניות נהגים ארצי) ת.ד. 120 בני ברק במכתב רשום בו תודי בביצוע העבירה ותבקשי להמיר אותה בדוח התראה.

מירב הסיכויים שכך יקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפנ"א עדיין יושבים בפתח תקווה , תרתי משמע.

ניתן גם לפנות אינטרנטית

לינק מצורף https://www.police.gov.il/contentPage.aspx?pid=189&mid=12

העבירה היא 250 ש"ח פחות כואב, הכואב 6 נקודות.

תחושה שלי תקבלי דו"ח גדולה יותר מהתחושה שלא תקבלי דו"ח

אשמח לשמוע כי טעיתי

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 שאלות ברשותכם.

מה הזמן שיקח לדוח להגיע? אם והשוטר כן יקנוס וישלח דוח כפי שאמר.

ושנית, האם יש לי זיכוי לזכות באזהרה?

יש עבר נקי של 5-6 שנים, אבל וותק רשיון של 9.5 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיי זכאית לאזהרה לפי נתוניך

אבל למה להקדים את המאוחר

עד שנה ניתן להמציא לך את הדו"ח.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוד מפחדת שימציא עבירה אחרת. כך לדברי חברותיי הכל*#.

אם ימציא את הדוח בעוד מס חודשים אז יהיה לי קייס להמיר לאזהרה.

זה מסובך התהליך של ההמרת דוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ימציא עבירה אחרת.

הקייס לבקשת המרה לדוח התראה מתחיל ברגע שהדוח הגיע לידייך.

התהליך אינו מסובך:

כותבים מכתב רשום לכתובת מפנ"א כפי שהיא מופיעה על גבי הדוח (וכמו שישה תיקן לי...) ובו מודים בעובדות הרשומות בדוח, מבקשים המרה להתראה וזהו.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסובך. ראי בקישור של ישה.

בעקרון את כותבת מכתב שאת מודה בעבירה ומצטערת ולא תחזרי על זה שוב, (וכל שאר התירוצים שמספרים למנהלת בבית ספר יסודי :-P) ומבקשת שימירו לך את הד"וח באזהרה.

שולחת למפנ"א והם מחזירים לך תשובה (לרוב, באם את עומדת בקרטריונים להמרה- חיובית).

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי את אותו מקרה בדיוק לפני המון שנים , שוטר על אופנוע תפס אותי על ביצוע עברה מסוימת. הוא צילם את הלוחית רישוי ואת הרישיון ומאז לא שמעתי ממנו. (בהחלט יכול להיות שצרור האיחולים שבירכתי אותו בהם עשו את שלהם :) )

Sent from my Le X820 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...