Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השוטר עצר, הדוח יישלח בדואר?

שימו לב! השרשור הזה בן 2478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תוכל להרחיב על אותו צרור של איחולים?

אולי גם אני אאחל לו ולא אשמע ממנו יותר.

איחולי "בריאות" והצלחה ואריכות ימים..

Sent from my Le X820 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד מומלץ שתעשי - תהיי עקבית אחרי הדוחות, גם להתקשר ל110 ולברר מה המצב של הדו׳׳ח ואיפה הוא נמצא, שלא יקרה מצב כמו שקרה לי שקיבלתי התראה שלישית על קנס שקיבלתי לדואר עם פיגור בתשלום ותוספת קנס(!) שקפץ מ730 ש׳׳ח ל1100 ש׳׳ח אף על פי שלא קיבלתי שום התראות קודמות. (לא קשור לנהיגה, פיקוח עירוני)

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לקרוא לזאב מהיער

נכון במידה וכתובתך מעודכנת ואת מוציאה דואר רשום

יגיע טוב , לא יגיע הרבה יותר טוב.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפנ"א לא ימציאו לה דו"ח וגם לא ירשמו אחד שלא קיים, אין שום בעיה לפנות אליהם כשבועיים לאחר המקרה הנ"ל ולבקש

לברר בדבר דו"חות לחובתה.

אם הוחלט לבסוף שלא לרשום את הדו"ח (מסיבות אלו ואחרות), התשובה שתתקבל ממפנ"א תהיה שאין דו"חות לחובתה.

אני הייתי בודק פעם אחת תוך שבועיים, ואם התשובה שלילית (שאין דו"ח) אז פעם נוספת תוך חודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הכל מפורט בהודעה 9

מצטער שצדקתי בתחושתי

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב.

היום בבוקר עצר אותי שוטר על קטנוע.

בדיוק אחרי התדלוק שכחתי לחגור חגורה, והוא עצר אותי, שאל למה אני לא חגורה, עניתי לו ששכחתי והוא צודק.

ביקש רשיון, צילם, צילם את מס הרכב ואמר שיישלח לי דוח בדואר.

שאלה לי, האם הוא באמת יישלח? הבנתי שקיים דבר שכזה.

אולי ייתחשב שעבר הנקי יחסית?

או יסתפק בזה שהזהיר אותי?

אני נוהגעת 9.5 שנים, מתוכם 5 שנים ללא שום דוח, האם הם ימירו לי את זה לאזהרה?

ועוד שאלה, חברותיי אמרו שאם יבוא לאותו שוטר הוא יוכל גם לרשום לי דוח על טלפון, אור אדום, או מה שיבוא לו.

האם ככה הדבר?

ניתן לקבל דוח בדואר.

השוטר כותב דוח, נרשם בדוח "לא נמסר", המערכת שולחת באופו אוטומטי את הודעת התשלום לכתובת המעודכנת של אותו אדם.

תהיה רגועה, אף אחד לא יכתוב לך דוח על משהו שלא נעשה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...