Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

unsubscribe למייל ספאם - עד כמה זה בטוח?

Style
שימו לב! השרשור הזה בן 2494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה למבינים באבטחת מידע -

יש הרבה דואר ספאם שמגיע אליי לג'ימייל מאתרים שיווקים. למשל, אתר שמציג עצמו כ-RayBan אך למעשה מכיל כתובת הזויה שרק מלהסתכל עליה מרגיש לי שפרצו למחשב. זה לא המייל היחיד, יש עוד

מיני רבים כאלה באותו הדפוס.

בכל מייל כזה יש כפתור unsubscribe בתחתית העמוד, שגם מוביל לקישור הזוי. כמובן שלא לחצתי

על הקישור, כי אני באמת לא יודע מה הקישור הזה מסוגל לעשות. השאלה האם יש בסיס לחשש שלי

או שללחוץ ולנסות? עלול להיות גניבת מידע מהמייל בעת לחיצה על הקישור?

עריכה אחרונה על ידי Style

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקישור הזה בעצם אומר לצד השני ששולח לך ספאם שהמייל שלך הוא אכן אמיתי ואז כמות הספאם תגדל

לרוב האתרים האלה יכילו קודים זדוניים, אם לא לחצת על אישור או משהו בסגנון אתה אמור להיות בסדר

אבל כדי להיות בטוח, פשוט תמחק בלי לפתוח אפילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. יש דרך להתחמק מזה? הם נכנסים ישירות לתיקיית הספאם בכל מקרה, אבל הייתי שמח אם לא היו מגיעים כלל.

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות״ש - אין מה לעשות, ברגע שנכנסת לרשימת תפוצה של מזבל כזה אתה שם לנצח, או עד שהוא מת (ובהנחה שלא העביר/מכר אותה למזבל אחר).

הוא אפילו לא צריך ממך תגובה, ברגע שהוא שולח לך אימייל ולא מקבל הודעת שגיאה משרת הדואר, הוא יודע שהכתובת קיימת וימשיך לשלוח אליה לעולמי עד.

הפתרון היחיד (שאני מכיר) הוא מערכת סינון הספאם, שלפי דבריך עובדת אצלך בצורה תקינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...