Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קפסולות קפה

mlur
שימו לב! השרשור הזה בן 2484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים לאחרונה קניתי מכונת קפה של נספרסו .

כרגע אני משתמש בקפסולות שלהם אך המחיר ניראה לי טיפה יקר .

ראיתי בסופרים ובתחנות דלק כל מיני קפסולות . האם מישהו אי פעם התנסה או שיש לו איזה המלצה לקנית קפסולות בזול . ושלא ידפקו לי את המכונה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תתחדש.

הקפסולות של קפה ג'ו ואילנס סבבה.

אילנס נמכרות בסופר פארם, ג'ו בחנויות מנטה של דלק.

יש גם קבוצת פייסבוק של קהילת צרכנים של נספרסו. לפעמים ממליצים שם על כל מיני סוגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי קפסולות של כל המתחרים, עלית,ג'ו, אילנס,ועוד.

בסופו של יום אין תחליף לא במבחר ובמיוחד לא בטעם לנספרסו, כשתטעם את המתחרים תגיע נראה לי לאותה מסקנה.

קפסולות של עלית גרועות במיוחד, טעם של נס קפה.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בדיוק קיבלתי משלוח של 10 חבילות קפה עלית (10 קפסולות בחבילה) - יצא 122 ש"ח כולל משלוח, והם גם הוסיפו גם קופסא של קפה נמס עם אספרסו. בינתיים השתמשתי רק ב-2 קפסולות והטעם סביר בהחלט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום קפסולה לא התקרבה לנספרסו עצמה,

הקפסולות של הווניל והקרמל בשופרסל חמודות אבל ממוצבות אצלי כרזרבה.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקוריות עולות יותר אבל הן פשוט יותר טובות

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתנסה אך ורק בקפסולות שמוכרים לך בשרוולים בודדים וכך תגלה בזול ובלי להתקע עם סטוקים שהכל זבל!

מבלי להתייחס כלל לאיכות הקפה בקפסולה, הן כולן לא אטומות וריח הקפה מוחשי מאוד. כשריח הקפה מוחשי מחוץ לקפסולה הסגורה זה אומר שאויר (ובתוכו חמצן) נכנס לקפה והקפה מחומצן.

עוד לא ניתקלתי בקפסולת העתק אטומה.

בנוסף, בתלות לסוג מכונת הנספרסו, חלק מהמכונות נדפקות משימוש בקפסולות לא מקוריות.

אם אתה שואל אותי וכמובן בתלות בכמות הקפה שאתה שותה, החיסכון של 30-40 אגורות לקפסולה הוא זניח (במיוחד לאור הבדלי האיכות).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיכות של עלית מזעזעת. קפסולות מפלסטיק והאטימות שלהם לא משהו. לא לדבר על הטעם שיש לו טעם של קרטון.

אם כבר, טעם של פלסטיק, אבל אתה לא אמור ללעוס את הקפסולה...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אז בגדול לקנות נספרסו . האם יש שוני בין קניה בארץ או הזמנה דרך אותו אמזון חוץ ממשלוח ארוך יותר האם יש איזהשהוא סיכון בקניה בחול ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נספרסו באמת איכותיים וטעימים...

לפני כשנה כשהייתי ברודוס שתיתי אספרסו באמת באמת מדהים וטעים בתוך ספינת שייט. הלוואי והייתי זוכר איזה קפסולות הם היו. לא אתפלא אם זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו קונים רק של רוסו, אנחנו שותים בעיקר "הפוך" כך שטעם הקפה לא בדיוק משחק, מה גם שקונים קפסולות בטעמים.

אנשים ששותים בעיקר אספרסו זה סיפור נפרד, יש גם קפסולות של דוידוף לפיינשמקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...