Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קפסולות קפה

mlur
שימו לב! השרשור הזה בן 2485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הבנתי אז בגדול לקנות נספרסו . האם יש שוני בין קניה בארץ או הזמנה דרך אותו אמזון חוץ ממשלוח ארוך יותר האם יש איזהשהוא סיכון בקניה בחול ?

בגדול המחירים מאוד קרובים בין הארץ לחו״ל.

אני ממליץ לך להגיע פיזית לחנות שלהם, השירות פשוט משפר את החוויה

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה הרבה עניין של טעם. אנחנו קנינו את הקפסולות של ג'ו כדי לחסוך קצת בעלויות, ראינו כי טוב והמשכנו איתן עד היום.

ואיזה מכונה יש לך ? היא לא עושה בעיות בגלל הקפסולות

כי יש לי מישהו בעבודה שהמכונה הפסיקה לחורר לו את הקפסולות בכלל כי הוא השתמש כמה פעמיים בקפסולות לא מקוריות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפסולות של נספרסו עשויות מ-100 אחוז אלומיניום ועולות בהתאם. בתמורה אתה מקבל מוצר טרי ואיכותי. קח בחשבון שהקפסולות מפלסטיק עלולות להתקע במכונה/להשאיר סימנים ואז אתה מאבד אחריות אם קיימת.

Sent from my Le X820 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי קפסולות של מספר מתחרים, אף אחד מהן לא הגיעו בטעם לקרסולים של נספרסו, חלקן אף כמעט תקעו את המנגון של המכונה.

בקיצור כל התחליפי אולי יהיה שווה אם יעלו חצי מחיר או אם אתם שותים בית המון כוסות קפה ליום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Joe סבבה אבל לא עילוי. עלית זבל. אחרים לא ניסיתי. אני עדיין מעדיף את המקוריות.

וואלה? אני שותה של עלית והן סבבה לי, אין מהן שום ריח של קפה בכלל. אטומות לגמרי.

כמובן שיש טעמים פחות מוצלחים, אבל סה'כ רובם בסדר, והמחיר מאוד ידידותי (בקניית 3 קוביות+ קופון יוצא פחות משקל אחד לקפסולה)

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על מבחן הטעם העיוור, עד שתגיע לקפסולה שאהבת. "נפלת" על נספרסו? אני לא אתפלא. הם באמת טובות.

אישית לא הייתי מחפש תחליף. קניתי את המכונה כדי להנות קצת יותר מכוס הקפה של הבוקר.

אילו הייתי רוצה לחסוך? הייתי נשאר עם הג'ייקובס המגורען שזנחתי לפני שנים.

הבוטיקים בחו"ל זולים משמעותית. החיסכון בהחלט ניכר ממה שיצא לי לנסות.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי - מניסיוני ההפרש במחיר בין הארץ לאירופה הוא סביב 10-15%, אבל אולי עם נפילת האירו זה גדל.

פעם הייתי חוזר מכל נסיעה לאירופה עם 10-20 שרוולים, אבל הפסקתי. ההתעסקות לא שווה את הזמן ואת הסחיבה (כן, מבחינת משקל זה כלום, אבל תופס נפח).

מצד שני, צריכת הנספרסו שלי קטנה, ממילא אני מכין כל בוקר תרמוסים לעבודה ומשתמש במגורענים של נספרסו\יעקובס, אז עוד ספל כזה מספק את הצרכים, הנספרסו נשאר לכינוס המשפחתי אחה"צ, אם מתקיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האשה חזרה מהצרכניה עם קפסולות...קפה אל נחלה.

מעניין מה יהיה הטעם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוטיקים בחו"ל זולים משמעותית. החיסכון בהחלט ניכר ממה שיצא לי לנסות.

רק באירופה. בארה"ב עולה כמו בארץ ויותר מזה.

יודע מה משותף לקפסולות האמריקאיות והישראליות? כשרות. הם הצליחו לדפוק את כל האמריקאים עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו המחיר יקר כי אפשר.

בארה"ב המחיר יקר כי צריך שילוח טרנס אטלנטי.

בכל ארופה המוצר יחסית זול כי שילוח יבשתי זול באירופה.

בכל מקרה, לדעתי האישית, לחזור מחו"ל עם מזוודה מפוצצץ קפסולות שעל כל אחת אתה חוסך 20 אגורות זה בזבוז מקום משווה במזוודה, שוב, לדעתי האישית.

מהקבוצה בפייסבוק אני יודע שיש גם כאלה שמזמינים מחו"ל, מה שעוד יותר טפשי, לחכות חודשיים לקפסולה כי אתה חוסך 20 אגורות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...