Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - סקודה קודיאק

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשתי השורות לפני הלינק למבחן, בדרך כלל נהוג לכתוב כמה מילים על הרכב שנבחן. מה, איך הוא, ומה התוצאה של כל זה בעולם האמיתי. הקודיאק של סקודה לא באמת צריך הקדמות. אז הנה המבחן.

MAIN.jpgסקודה-קודיאק-09.jpgסקודה-קודיאק-10.jpgסקודה-קודיאק-24.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הכתיבה, סקירה מצויינת.

אני מודה שאני מתקשה להבין איך משחררים רכב חדש ב-200K ללא מערכת ניווט. בעיני מערכת כזו חשובה הרבה יותר מאיכות השמע של המולטימדיה או מרכות הפלסטיק בדשבורד. זהו אבזור בטיחותי מהמעלה הראשונה, שזמין גם במכוניות זולות בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה משובחת, נהנתי לקרוא !

מכל מה שיש לה להציע, רק מערכת ניווט מעניינת אותך ?

לי חשובה פי 100 איכות הקליטה ברדיו ותפעול אינטואטיבי, כמו גם הנדסת אנוש טובה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא רק המערכת מעניינת אותי, אבל זה בהחלט חשוב לי יותר מאיכות הקליטה ברדיו, למשל. גם ככה אני מקשיב בעיקר למוסיקה באינטרנט...

יש לנו שני רכבים בבית, אחד עם מערכת ניווט ואחד בלי. חוויית הנסיעה נפגעת משמעותית ללא המערכת.

כמובן שהתקנה מקומית פחות עדיפה, אבל אני מודה שה-Trade-Off פה, לפחות מבחינתי, רחוק להיות חד משמעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע עם המיקרופון מוזר. אולי הבידוד לא משהו . כנראה בעיית רעשי הרוח הידועה של האוקטביה. הילד נמצא 2מ ממך . למה שלא ישמע ? חוץ מבעיית השמיעה הסלקטיבית של הילדים אין לי בעיה כזו בפיקאסו, אולי אם שמים רדיו חזק. אז זה פתרון יפה לרדיו רועש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא רק המערכת מעניינת אותי, אבל זה בהחלט חשוב לי יותר מאיכות הקליטה ברדיו, למשל. גם ככה אני מקשיב בעיקר למוסיקה באינטרנט...

יש לנו שני רכבים בבית, אחד עם מערכת ניווט ואחד בלי. חוויית הנסיעה נפגעת משמעותית ללא המערכת.

כמובן שהתקנה מקומית פחות עדיפה, אבל אני מודה שה-Trade-Off פה, לפחות מבחינתי, רחוק להיות חד משמעי.

למערכת ניווט מקורית יש מספיק תחליפים טובים לא פחות, במרבית המקרים יותר, די בשיקוף ואם אין סמארטפון צמוד לחלון הוא פתרון מצוין. צריך לזכור שמיקום המסך במרבית המכוניות ממילא הופך את ההצצה בו בנסיעה למיותרת, אפילו מסוכנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשתי השורות לפני הלינק למבחן, בדרך כלל נהוג לכתוב כמה מילים על הרכב שנבחן. מה, איך הוא, ומה התוצאה של כל זה בעולם האמיתי. הקודיאק של סקודה לא באמת צריך הקדמות. אז הנה המבחן.

הלינק לא עובד, מראה את ההודעה הנ"ל:

CDbConnection failed to open the DB connection.

Subaru BRZ 2023 | Citroen C5 Aircross 2019

Hyundai i20 2013 - SOLD

SEAT Leon 2011 - R.I.P

Mitsubishi Lancer 2001 - R.I.P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בעיה עם טאפאטוק, תפתח את הלינק דרך הדפדפן.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...