Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - סקודה קודיאק

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יתכן מאד ואני אהיה הראשון לשמוח על כך וגם לכתוב על זה. 2017 כזה מחכה לי באלדן...

עיקר הרעש מגיע מהגיר.

מנסיון לא קטן עם שני הגרסאות הרעש מהגיר שופר, הרכב עדין לא מושלם (אני פחות אוהב את המיצובישי),

בכל מקרה מעניין איך הדיון הפך להשוואה (שלא בטוח שהיא במקום, אני עדיין לא ראיתי מחירים של חברות הליסינג או 0 ק"מ, שירדו לאיזור המיצובישי), ולקטילת המיצובישי, שרוב מי שקונה אותה עיקר מטרתו להגיע מנקודה A ל B באמינות המירבית, ושם הרכב ממלא את תפקידו בצורה לא רעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא קוטל כלום.

המיצובישי נוצר אי שם ב 2006 ולמעט החלפת תחפושת חיצונית כל x שנים הכל נשאר זהה.

אין ואי אפשר להשוות אותו לרכב שתוכנן ב 2016.

ותסלח לי אבל מי שמטרתו להגיע מנקודה a ל b יקנה קורולה ב130k ולא קרוסאובר מזדקן ב 160.

תפסיקו לדחוף בכח את האאוטלנדר לכאן.

מדובר ברכב שמעלתו היחידה היא המחיר.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת, אתה בכבודך ובעצמך הזכרת את האאוטלנדר 9 פעמים בכתבה שלך, ואתה מבקש להפסיק לדחוף בכח? ההשוואה בין הדגמים היא הכי מתבקשת בעולם, וההגזמות הפרועות שלך ושל צבי היקר ("כמו להשוות בין לנסר לסופרב") רק מעוררות אנטגוניזם.

וכל ההשוואות שלך הם לאאוטלנדר היוצא שאתה מתנייד איתו. הוא סבל מכיעור, רעשים, חוסר בידוד, תאוצה לא טובה, ועוד 100 דברים ששופרו באאוטלנדר החדש לדברי מיצובישי. הוא עכשיו יפהפה וסקסי ביותר (ואין טעם להתווכח איתי על עניין של טעם), בעדיפות על הקודיאק האנמי (שמשדר "פאר" אך ורק בגלל תדמית), השקיעו בו בבידוד וכעת הוא סובל בקושי מרעשי רוח באיזור ה120 ק"מ בדיוק כמו הקודיאק, התאוצה הראשונית אפילו מוגזמת (בניגוד לקודיאק שסובל מאיטיות ראשונית).

גירסת הפרימיום של האאוטלנדר שמקבילה לגירסת הכניסה של הקודיאק, נותנת יותר איבזור, מערכת מולטימדיה ידידותית ובעברית, עם וויז מובנה וקליטת רדיו נהדרת (גם עם אנטנת כריש) וכמובן סאנרוף וחימום למושבים, ובאופן כללי האיבזור הוא מושלם ויש כל מה שצריך - מראה מתכהה אוטומטית וכניסה והנעה ללא מפתח.

האאוטלנדר נוח, ולפי כל הביקורות הוא נוח יותר מהקודיאק בשיוט עירוני נינוח (יש אנשים כמוני שזה רוב הנסועה שלהם). הוא סובל מטלטולים בכביש ממש משובש אבל 99 אחוז מהדרך היא לא כזאת.

איכות החומרים היא לא פרימיום אבל מהכתבה המצויינת של אייל הבנתי שלא חסר פלסטיקים עלובים למראה גם בקודיאק, ובאופן כללי העיצוב הפנימי הוא יותר פאביה מאשר סופרב.

כמות הזויה של אנשים חשבו כמוני וקנו את האאוטלנדר שהפך לרב מכר היסטרי. האמינות של הרכב היא בשמים, לעומת אמינות "לא הכי" של המותג סקודה כפי שכבר ציינו לפני. נכון, מכלולי הקודיאק גילו אמינות אבל למישהו יש כאן רכב תוצרת סקודה שהחזיק 5 שנים בלי לראות מוסך? שיקום.

אז לומר על האאוטלנדר שהוא לא בר השוואה בכלל לקודיאק??? שהוא מסיע אנשים מנקודה A לנקודה B?? יש גבול להתלהבות שלכם מרכב חדש!

ואני כותב זאת כאחד שבעצמו התלהב מהתיאורים על חווית הנהיגה בקודיאק ושוקל להחליף (בקרוב גם אקח נסיעת מבחן). אבל כשאני משייט לי בהנאה באאוטלנדר שלי וקורא דברים הזויים כאלה, כאילו מדובר בגרוטאה שמסיעה מנקודה לנקודה, זה גם מעליב וגם מעצבן

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת, אתה בכבודך ובעצמך הזכרת את האאוטלנדר 9 פעמים בכתבה שלך, ואתה מבקש להפסיק לדחוף בכח? ההשוואה בין הדגמים היא הכי מתבקשת בעולם, וההגזמות הפרועות שלך ושל צבי היקר ("כמו להשוות בין לנסר לסופרב") רק מעוררות אנטגוניזם.

אז לומר על האאוטלנדר שהוא לא בר השוואה בכלל לקודיאק??? שהוא מסיע אנשים מנקודה A לנקודה B?? יש גבול להתלהבות שלכם מרכב חדש!

ואני כותב זאת כאחד שבעצמו התלהב מהתיאורים על חווית הנהיגה בקודיאק ושוקל להחליף (בקרוב גם אקח נסיעת מבחן). אבל כשאני משייט לי בהנאה באאוטלנדר שלי וקורא דברים הזויים כאלה, כאילו מדובר בגרוטאה שמסיעה מנקודה לנקודה, זה גם מעליב וגם מעצבן

לקחת את הדיון למקום לא נכון (לטעמי) אני לא מהמצודדים בשני המכוניות, וחושב שאם אתה נהנה מהרכב שלך (אוהב אותו) וחושב שהרכב עונה לצרכיך מצויין! - רק לצורך דיון מה שמצעים זה שיכול להיות שבאותו כסף שהשקעת ברכב שלך תקבל תמורה טובה יותר ברכב אחר.

ולעניין ההשואה הנקודתית מי שמטרתו להגיע מנקודה A לנקודה B, וצריך רכב עם אופציה ל7 מקומות או רכב מרווח בעל מרווח גחון טיפה גבוהה, לא יבחר בקורולה אלא באוטלנדר,

ולמר אוטלנדר העובדה שהוא הפך לרב מכר היסטרי זה עקב מחיר טוב לחברות הליסינג ביחד עם אמינות לא רעה בכלל, לא עקב היותו מוביל נוסעים אולטמטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר שנית (או שלישית או חמישית).

האאוטלנדר נכנס להשוואה בגלל דבר אחד בלבד והוא המחיר.

נקודה.

גם אם אליהו הנביא ויוסף עם חולצת הפסים המשגעת יסעו בו לעבודה כל בוקר עדיין הוא לא בר השוואה לקודיאק/סורנטו/סנטה פה ושות.

נוח? טוב.

מעוצב כמו עגל הזהב ממדבר סיני? סבבה

זול? בדיוק.

לא מעבר.

ב 2013 הוא היה בשורה. באמת.

אבל היום יש אחרים. למה כל כך קשה להבין?

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי ceyal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של אאוטלנדר 2016 פרימיום אחת הסיבות להחליף לקודיאק (רק ל2 ליטר, שלמיטב הבנתי לא נבחנה בכתבה) היא המנוע ופוטנציאל השיפורים של רכב טורבו.

אבל המחיר של ה2 ליטר קצת הורג את החשיבה על השדרוג הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאוטלנדר,

אין הרבה "משוגעים" שהיו שמים 180K ש"ח על אאוטלנדר.

אני לא בדקתי ברשומות אך אני מניח שרוב הרוכשים של האאוטלנדר קנו את גירסאות הבסיס שעלו 130-140K ש"ח במבצעי שקר כלשהו או יד-1 0ק"מ, או גירסאות ה-7 מושבים (למי שבאמת חייב, לא כמוך) בעוד 10-15K ש"ח.

היתר (ונראה לי שזה הרוב) לקחו אותו בליסינג עקב חוסר ברירה, אצלנו למשל מי שרצה ספורטז' (שעולה פחות על הנייר) היה צריך להוסיף עוד מאות ש"ח לחודש, שלא לדבר על המחיר שהיו צריכים להוסיף על מאזדה CX5.

התמחור של האאוטלנדר לציי הרכב אגרסיבי מאוד.

אם הבחירה היא בין אאוטלנדר צפוף ומיושן לבין סקודה קודיאק באותו המחיר (גם אם רמת האבזור של הסקודה נופלת פה ושם) אני לא חושב שיהיו הרבה שיבחרו במיצובישי, ולו רק בגלל התדמית ובגלל שניתן לקנות אותה בגירסת הבסיס ב-130K ומבחוץ אף אחד לא ישים לב (מה לעשות, רוב הרוכשים רואים ברכב כהצהרת הון ניידת, או במילים אחרות שופוני יא שכן).

מי שבאמת חייב 7 מקומות, ולא אכפת לו משופוני, יבחר בסיטרואן פיקסו בכל מקרה, הוא עדיף גם על האאוטלנדר וגם על הקודיאק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של אאוטלנדר 2016 פרימיום אחת הסיבות להחליף לקודיאק (רק ל2 ליטר, שלמיטב הבנתי לא נבחנה בכתבה) היא המנוע ופוטנציאל השיפורים של רכב טורבו.

אבל המחיר של ה2 ליטר קצת הורג את החשיבה על השדרוג הזה.

התגובה שלך היא "כמים קרים על נפש עייפה". ובמילים אחרות, כמו פחית קוקה קולה קרה באמצע המדבר.

נ.ב. ציפיתי מקארספורום להתעלות על כל האחרים ולבחון את גירסת ה2 ליטר הנחשקת, ומאוד התאכזבתי לראות שזה לא הופיע במבחן.

עריכה אחרונה על ידי outlander

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאוטלנדר עזוב אותנו ועזוב אותך. תישאר עם הרכב שלך ותהנה ממנו. אני לא מבין מאיפה הזכות שלך להעביר ביקורת על רכב שמעולם לא נהגת בו או אפילו ישבת בו לעזאזל.

ביזבזת כלכך הרבה זמן פה בשרשור הבודד הזה, שוב בנסיון להדר את האאוטלנדר, ולמצוא חסרונות בקודיאק (שוב, מבלי שאפילו ישבת ברכב). אני באמת מציע לך לקחת צעד אחורה, לנשום ולחשוב על כמה זה כבר מגוחך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב. ציפיתי מקארספורום להתעלות על כל האחרים ולבחון את גירסת ה2 ליטר הנחשקת, ומאוד התאכזבתי לראות שזה לא הופיע במבחן.

אתה אמיתי? (אל תטרח לענות...).

ההערה הזו רק מחדדת את זה שאין לך מושג איך הדברים האלא עובדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שאני אומר זה שאני מסכים עם ההתלהבות מהקודיאק (שגם אני נדבקתי בה) אבל לא מסכים עם ההשמצה הגסה של הרכב שאני נוהג בו יום יום ונהנה ממנו.

אם אתה חושב שאני מחפש חסרונות בקודיאק, אז לא. אישית נראה לי שבגירסת 2 ליטר הוא יתן חווית נהיגה מהנה במיוחד ושווה לשדרג, רק שההפרש הכספי קצת גדול, ולכן מאוד הזדהיתי עם התגובה ההיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה טועה. אתה פוסל את ה1.4 בהנחה שהיא תהיה חלשה מה2.0 שלך, אבל אני מוכן להתחייב לך שהיא תרגיש חזקה וזריזה מהאאוטלנדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...