Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מהיר, סקסי, צעיר, עד 250

Avia Chen
שימו לב! השרשור הזה בן 2466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אנשים יקרים,

ברשותי סיאט איביזה חדשה יחסית משנת 2016 ששירתה אותי נהדר עד כה, אבל אני מעוניין להתקדם, במיוחד באיזור הכוח והאחיזה , והנוחות הכללית

התקציב באופן כללי הוא כ250,000, אפשר יותר, עדיף פחות

דברים שחשובים שיהיו באוטו:

עדיין לא סגור על אם לקנות אוטו חדש או יד שניה, אם יד שניה אז לא ישן מדי (יותר מ2014)

נוחות - שיהיה נוח במושב נהג במיוחד ולא יתפרק על כבישים משובשים (האיביזה כשלה בנושא הזה)

3 דלתות עדיף, אך לא חובה

כוח - מנוע טורבו חובה ועדיף מעל 250 כ״ס

לוק צעיר וסקסי

תודה לכל המייעצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימר סדרה 2?

הנעה אחורית, מראה צעיר וסקסי, נוח - הM2 עם למעלה מ300 סוסונים אבל אני בטוח שגם את הסדרתיות אפשר "לשבר"

שירוקו+חמוצים?

שוב, יש כאן תחושת חופש גדול ברגע שמציבים מספר תנאים שבד"כ לא חיים יחדיו בשלום במקרה הזה הדרישה לכוח ביחד עם השנתון ורף המחיר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב מאוד לבדוק עלויות היקפיות: ביטוח, אגרת רישוי וטיפולים. בחלק מהרכבים שהוצעו כאן ההוצאות האלה יכולות להגיע לסכום מרשים ביותר שאותו צריך להוציא מידי שנה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני יש את הג'וליה החדשה שהיא סלונית יותר

ג׳וליה לא רלוונטית אם הוא מחפש 250 כ״ס צפונה, בתקציב הזה, פלוס הוא מעדיף 3 דלתות.

הייתי מחפש M235 בת שנה שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורט - golf gti ? 308 gti?

מצד שני יש את הג'וליה החדשה שהיא סלונית יותר

הגוליה רכב מדהים, הגרסא החזקה שלו קצת יקרה לטעמי והוא גם ארוך לי מדי

גם אפשר לנסות למצוא c-class coupe . אם חדש - אז לאון קופרה תוכל להתאים.

לאון קופרה אופציה שחשבתי עליה המון, אבל זה לא יהיה רכב מאוד דומה לאיביזה? אגב אמורה לצאת קופרה חדשה לגמרי כמו האיביזה החדשה? (שילדה חדשה)

בימר סדרה 2?

הנעה אחורית, מראה צעיר וסקסי, נוח - הM2 עם למעלה מ300 סוסונים אבל אני בטוח שגם את הסדרתיות אפשר "לשבר"

שירוקו+חמוצים?

שוב, יש כאן תחושת חופש גדול ברגע שמציבים מספר תנאים שבד"כ לא חיים יחדיו בשלום במקרה הזה הדרישה לכוח ביחד עם השנתון ורף המחיר.

השירוקו נראית מגניבה, הרכב נוח ?

וכן אני יודע שיש לי יחסית הרבה דרישות שלא הולכות ביחד

חשוב מאוד לבדוק עלויות היקפיות: ביטוח, אגרת רישוי וטיפולים. בחלק מהרכבים שהוצעו כאן ההוצאות האלה יכולות להגיע לסכום מרשים ביותר שאותו צריך להוציא מידי שנה.

תודה. נבדוק את זה שאצמצם את מספר הרכבים

קח את המיאטה החדשה בדיוק בתקציב לא תצטער לרגע פגז של רכב.

160 כ״ס ב230 אלף שקל.. גם יותר מדי פוזה לדעתי

ג׳וליה לא רלוונטית אם הוא מחפש 250 כ״ס צפונה, בתקציב הזה, פלוס הוא מעדיף 3 דלתות.

הייתי מחפש M235 בת שנה שנתיים.

נראית פצצה הבימר, אברר עליה יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...