Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב ב-Rentalcars.com (ורנה וסופיה)

d30DK
שימו לב! השרשור הזה בן 2493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מתכנן חופשה על סוכות, חשבתי לנחות בורנה ולנסוע לסופיה ומשם לחזור לארץ.

כמובן להיות עם רכב כדי לטייל בכל האיזורים מסביב, גם בורנה וגם בסופיה. הרוב ממה שראיתי נמצא מחוץ לערים עצמן.

אני פחות מנוסה עם השכרת רכבים (שכרתי פעם אחת ברומא לפני כמה שנים וזהו).

מצאתי הצעה באתר Rentalcars.com ואשמח לעצתכם (זה הרי יכול להיות בכל אתר השכרה).

באיזור שרשום על תוספות 'הגנה מלאה', האם זה חובה?

אני זוכר שקראתי איפשהו שלפעמים יש כפילויות של הגנות ואז אתה משלם על כלום בעצם כי זה כבר כלול לך.

זה הקישור לעמוד ההשכרה:

http://www.rentalcars.com/DriverExtras.do?vehicleInfo.vehicle.id=528280566&country=Bulgaria&city=Varna&location=2415586&locationName=Varna%20Airport&dropCountry=Bulgaria&dropCity=Sofia&dropLocation=1141511&dropLocationName=Sofia%20Airport&driversAge=30&puDay=5&puMonth=10&puYear=2017&puHour=18&puMinute=0&doDay=14&doMonth=10&doYear=2017&doHour=22&doMinute=0&prefcurrency=USD&preflang=he

אם יש לכם המלצות גם על היעדים אליהם אני מתכנן את החופשה, על השכרת רכב וכל דבר אחר - אשמח לשמוע :-P

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי מהם רכב לקרואטיה ומונטנגרו.

גיליתי כשהגעתי שההגנה מלאה היא דרכם ולא דרך חברת ההשכרה (וזה היה בערך אותו מחיר במקרה הזה).

מה שזה אומר זה שבמידה וקורה משהו אתה צריך לשלם לחברת ההשכרה על הנזק ואז לפנות ל- rentalcars להחזר.

לדעתי עדיף כבר לבדוק כמה יעלה להוסיף הכנה מלאה ישירות בחברת ההשכרה ואם ההפרשת לא גדול לשלם ישירות להם. פחות כאב ראש.

אופציה נוספת היא לבדוק ב- passportcard כמה עולה תוספת של כיסוי רכב שכור ללא השתתפות עצמית. שזה אופציית ביניים כי הכסף יצא מהאשראי שלהם ישירות ולא משלך.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק אתמול בערב ראיתי בצומת רעננה צפון פרסום ענק של passportcard. אדום כזה.

בדקתי אצלם עכשיו באתר, כיסוי לתקופה הזו לי ולאבא שלי עולה $62.40.

כיסוי לרכב 'השתתפות עצמית' עולה עוד $54 לאדם (ואם כן אז כמובן רק לאדם אחד..לא אשלם על שנינו)

מה זה בעצם אומר, שאם עשיתי תאונה או ניזוק חלק מהרכב, אז passportcard משלמים להם במקומי?

ממה שהבנתי, האתר הזה בעצם מהווה חלופה לביטוח נסיעות שעושים דרך קופת חולים.

לא הכרתי את האתר הזה לפני כן. הביטוח עצמו לתקופה (לא על הרכב) נראה די גבוה.

צריך לבדוק גם דרך קופת חולים כדי לראות באמת אם כן ועד כמה.

בדקתי גם באתר עצמו של חברת ההשכרה, המחיר דומה של הגנה מלאה (7 יורו ליום)

אבל לא מקבלים נהג נוסף בחינם וגם הם לוקחים יותר כסף ומסתבר שלוקחים עוד 100 יורו על נסיעה לכיוון אחד (כי אני מחזיר את הרכב בעיר אחרת).

באתר שהבאתי קישור אליו לא לוקחים את הסכום הזה. עכשיו מסקרן לדעת אם לא לוקחים כי מקבל 'במבצע' כמו עם נהג נוסף בחינם או שמא זה יעלה לי בסוף ההזמנה עוד כסף :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

* אתה יכול להזמין את הרכב + נהג נוסף + מה שאתה רוצה מ- rentalcars ופשוט לקחת ביטוח בסיסי. כשתגיע לשדה לקחת את הרכב יציעו לך לעשות הרחבת ביטוח.

* לגבי Passportcard צריך לבדוק מה התנאים שלהם לגבי ביטוח רכב לא מכיר. לגבי ביטוח נסיעות הם יותר יקרים כי גם הבסיסי שלהם מכסה יותר מאחרים. בנוסף אתה משלם על נוחות. כשאתה מבטח בקופת חולים\בחברה אחרת אתה צריך לתבוע בדיעבד על הנזק ולשלם בעצמך. בפספורט קארד אתה מתקשר שולח את הטפסים ומגהץ את האשראי שהם נותנים לך.

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על המידע המפורט.

לגבי השכרת הרכב שעשית, החזרת את הרכב לאותה עיר שממנה שכרת או לעיר אחרת?

המחיר ששילמת לRENTALCARS הוא היה המחיר הסופי ששילמת? לא כולל הרחבת ביטוח כמובן.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזרתי לעיר אחרת. לקחתי רכב בזאגרב והחזרתי בדוברובניק.

התוספות שהייתי צריך לשלם לחברת ההשכרה היו: נהג נוסף (15 יורו לכל התקופה), מעברי גבול (לא זוכר כמה אבל הייתי צריך לשלם על זה שיצאתי עם הרכב למונטנגרו). וזהו נראה לי.

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי כל הזמן נוסע עם הכיסוי לרכב של פספורטקארד מאז שיש להם את האופציה,

תמיד מזמין רכב ב-RENTALCARS, לטענתו המחיר של פספורט קארד תמיד יוצא לו זול בהרבה ממה שהאתר מציע.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספציפית כאן הם גם יוצאים יותר זולים.

אם אשלם כיסוי מלא זה יוצא 36 כפול 11, נגיד 400 ש"ח

ועם פספורטקארד זה יוצא 54 דולר, נגיד 210 ש"ח.

אז זה כמעט חצי חיסכון.

אני רק צריך לבדוק לגבי מה זה באמת אומר כיסוי רכב שלהם בפועל

וכנ"ל לגבי ביטוח בריאות כי אני מניח שאי אפשר לטוס רק עם כיסוי רכב בלי הביטוח הבסיסי שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...