Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i20 2011- בעיית התנעה.

yb23
שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי בעיה בהתנעה של הרכב. כשאני מסובב את המפתח אין תגובה ונורת הנדברקס דולקת חלש. שאר הנורות של לוח השעונים לא מגיבות, הנעילה המרכזית (שאמורה לעבוד גם כשהרכב כבוי) לא עובדת וזה נראה כמו מצבר גמור. אחרי כמה נסיונות למשחקים הרכב פתאום מתניע ועובד כאילו הכל תקין. גם הנעילה המרכזית חוזרת לחיים והאורות ולוח השעונים עובדים כמו שצריך. אחותי שנסעה ברכב אומרת שזה קרה לה גם ברמזור, שהרכב "מת" לכמה דקות. למישהו יש הסבר לתופעה?

הערות : 1. אני לא יודע אם זה קשור אבל בפעמיים האחרונות שניסיתי להתניע הרכב פתאום הגיב אחרי שסובבתי את המתג של האורות.

2. הבעלים הקודמים ניתק את הקודן בעזרת מעקף, הוא דולק אבל לא מתפקד כקודן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אבדוק, אבל אם היו בעיות מגעים עם המצבר אז החשמל היה מתנתק לגמרי ולא כמו עכשיו שזה נראה שהוא חלש מאד ואז פתאום מתעורר.

כמו כן 95% מהסימפטומים מתרחשים בהתנעה.

כאן יש וידאו קצר של ניסיונות ההתנעה (לקח כ3-4 דקות)

https://drive.google.com/open?id=0B6mSTUOL3C2bVzNEX1ltX1NVNlk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיבור נראה תקין, בדקתי עכשיו את הרכב תסריט שחוזר על עצמו כל הזמן: אני מסובב מפתח בסוויץ' - הרכב לא מגיב ומראה לי רק מנורת הנדברקס חלשה דולקת, אני מדליק אורות, ואז כל הלוח שעונים נדלק וכשאני מסובב מפתח הרכב מניע בלי שום בעיה. הדלקת אורות גורמת לרכב "להתחבר"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית להתניע עם כבלים? ניראה כמו מצבר גמור אבל תנסה להתניע עם כבלים ולגשת למוסך אמין שיבדוק את המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה נשמע על פניו כמו בעיית מגעים. בפרט שציינת שהקודן נותק מהמערכת אבל עדיין מקבל זרם.

לפי דעתי גש למתקין אזעקות שיבדוק את העניין.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי....בקורות שילדה הקדמיות ימין ושמאל יש בצדדים נקודות עיגון של מינוסים,נסה לבדוק אם אחד הברגים שם השתחרר,בדוק גם את מתג ההתנעה החשמלי הראשי של האוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...