Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גגון "שורק" כבר במהירות 45 קמ"ש ומעלה... יש פיתרון לבעיה הזו?

תימני אחלה!
שימו לב! השרשור הזה בן 2496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

התקנתי אתמול גגון לאימפרזה שלי וכבר בתחילת נסיעה שמעתי שריקות ממש מעצבנות,שלא מאפשרות נסיעה נורמלית גם כשהחלונות סגורים! מה אפשר לעשות? יש פיתרון פשוט וזול לעניין הזה? זה ממש מרגיז...:?

תן חיוך ;) הכל לטובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שריקות מעצבנות. אם תמדוד, תגלה שגם צריכת הדלק עולה באופן מורגש.

אני מניח שמדובר בקורות לרוחב הגג.

הפתרון האידאלי הוא להרכיב את הגגון רק כשצריך אותו, ולפרק מייד אחרי.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק עדיין לא יצא לי לבדוק כי רק אתמול התקנתי כאמור. וכן , לרוחב הגג. ולהרכיב רק שצריכים ולפרק זה קצת בעיה כי עד שהרכבתי אותו.... לבד, מחזיק צד אחד והשני משתחרר. וכו'...

אם ארכיב מעין משולש קדמי צמוד לגגון שייצור סוג של אוירודינמיקה?

תן חיוך ;) הכל לטובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני משער שזה גגון אוניברסלי של אוטודיפו, כן?

אם כך, שים לב ששני הפסים של הגגון הם פרופילים בצורת האות c, כשהפתח נמצא למטה. אם תדביק לאורך הפתח דבק חבלה השריקות יפסיקו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משער שזה גגון אוניברסלי של אוטודיפו, כן?

אם כך, שים לב ששני הפסים של הגגון הם פרופילים בצורת האות c, כשהפתח נמצא למטה. אם תדביק לאורך הפתח דבק חבלה השריקות יפסיקו.

כן, יש לי בצורה של C כשיש למטה מסילה שמאפשרת כיוונון של ה"רגליים" של הגגון. דבק חבלה שם זה באמת פיתרון טוב לדעתי, אבל השאלה-לדעתך הרעש מגיע משם (רוב רובו לפחות של הרעש) ?

תן חיוך ;) הכל לטובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מנסיון שלי כן. אחרי שהדבקתי על זה השריקות הפסיקו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חשוב לכסות את כל הפתח, גם בקצוות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לכסות את כל הפתח, גם בקצוות.

יש לי כזה :

1437646658.jpg

ו"פתחתי" אותו עד הסוף, אז אני חושב שלא ממש נשאר שם בקצוות מקום ריק , במסילה. אלא אם כן התכוונת לקצוות אחרים?

תן חיוך ;) הכל לטובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא, התכוונתי למה שכתבת. בדיוק על גגון כזה אני מדבר. לפתחים בקצוות יש כיסוי פלסטיק שתפוס עם בורג, נכון? כל מה שאתה צריך לכסות זה החריץ לכל האורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, התכוונתי למה שכתבת. בדיוק על גגון כזה אני מדבר. לפתחים בקצוות יש כיסוי פלסטיק שתפוס עם בורג, נכון? כל מה שאתה צריך לכסות זה החריץ לכל האורך.

אעשה זאת בלי נדר. תודה רבה שוב!

תן חיוך ;) הכל לטובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם טיפ שאולי תאמץ, חיברתי את שתי המסילות אחת לשניה עם פרופיל לאורכן ועוד פרופיל לרוחב, כך שבעצם אתה מקבל גגון מלבני ביחידה אחת שקל להרכיב ולפרק, מאוד נח. בקשר לרעש, אצלי הגגון עשוי מפרופיל אובלי סגור וזה עדיין מרעיש. חבל שאין מין כנפון יעודי שיסיט את הרוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...