Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלות ביטוח לנהג צעיר (חדש ב-A1) מעל גיל 24 להארלי דייוידסון

DArkIDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 2462 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי שלום, אני מעוניין להביא הארלי דייוידסון קלאסי, ולאחר שסיימתי את שלב השיקולים ברישיון (וידאתי ש-A1 תופס לחלק מהדגמים), רציתי להתעניין איפה הכי נוח לבדוק מחירי ביטוח?

תודה מראש על ההיענות והעזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://car.cma.gov.il

מדרגות ביטוח החובה בישראל מוגדרות לפי נפח המנוע, כשהחל מ250 סמ"ק ומעלה אתה נמצא במדרגת הביטוח העליונה. לפיכך ביטוח החובה לרוכב בן 24 עם 0 שנות וותק יעלה 5,429 לביטוח מלא ו3,800 לביטוח עם השתתפות עצמית (מאוד לא מומלץ).

צד ג' ומקיף - תצטרך לבצע סבב טלפונים לחברות השונות ולקבל הצעות. תתכונן לשמוע סכומים לא קטנים.

רכב בזהירות.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת להתחשב בשני דברים

1. נפח האופנוע הוא כנראה 883 סמק

2. מדובר ברכב אספנות

ואז יוצא 1270 ש"ח ללא השתתפות עצמית ביטוח חובה בלבד

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלאסי לא בהכרח משמעו אספנות. יואיל פות"ש להבהיר.

אני חושב להזמין דרך יושופ-מוטורס מארה"ב, טווח השנתונים יחסית די גדול, אבל שמעתי עליהם חו"ד חיוביות, מחפש עד 60,000 ש"ח לאחר ייבוא, לא יותר (וכבר נתקלתי באופנועי ה.דייוידסון במצב טוב במחירים האלה לאחר ייבוא).

מה המלצתכם בנושא ביטוח מקיף, כי בוא נגיד שה.דוידסון זה לא סתם קטנוע שאפשר להעמיד ברחוב בראש שקט, לא?

אני שואל כי אני נוטה לפזול לכיוון הביטוח המקיף+צד ג' בעוד שאני רואה שהרוב מדברים על ביטוח חובה (בסביבה שלי לפחות).

ואיך אתם צופים את ההשפעת ההצהרה האחרונה של משרד האוצר בנושא הוזלת ביטוחי האופנועים, קראתי שמדובר ב-15% אבל גם שם מתייחסים רק לביטוח חובה.

עריכה אחרונה על ידי DArkIDevil
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על אספנות או חדש? אם מדובר על משהו יומיומי אז אל תקנה מנועים של Ironhead או shovel רק evolution ואז מדובר על השנים 86-87 בלבד. (בינואר הקרוב תוכל להזמין 88)

אם מדובר על חדש, תנסה לגשת לסוכנות בחולון לבדוק. המחירים שלהם בהחלט אטרקטיביים. ויש להם מבחר גדול של משומשים בטרייד אין. חלקם עם פחות מ 5000 קמ. לגבי ביטוח מקיף , אם תגיד מה אתה מחפש אספנות או חדש אוכל לתת הערכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על אספנות או חדש? אם מדובר על משהו יומיומי אז אל תקנה מנועים של Ironhead או shovel רק evolution ואז מדובר על השנים 86-87 בלבד. (בינואר הקרוב תוכל להזמין 88)

אם מדובר על חדש, תנסה לגשת לסוכנות בחולון לבדוק. המחירים שלהם בהחלט אטרקטיביים. ויש להם מבחר גדול של משומשים בטרייד אין. חלקם עם פחות מ 5000 קמ. לגבי ביטוח מקיף , אם תגיד מה אתה מחפש אספנות או חדש אוכל לתת הערכה.

אני מחפש אופנוע H.D לשימוש יום יומי, בתקציב של עד 50-60 אלף שקל, לא קריטי לי אם אספנות לא :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תוכל למצוא בתקציב הזה ספורטסטר 883 מוגבל A1 חדש (או כמעט חדש) יהיה יותר נוח מאספנות שדורש רמת טיפול גבוהה יותר. וגם אין את המגבלה של נסיעה בין השעות 7-9 בבוקר באמצע השבוע.

בקר בסוכנות בחולון , יש להם שם מבחר גדול של משומשים במצב חדש (בודדים עם פחות מ 1000 ק"מ על השעון )

תוכל להגיע גם כל יום שישי בבוקר עד 2-3 יש שם את הפרלמנט של הארלי , מאוד נחמד בין אם אתה בעל הרלי או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2462 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...