Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרמושקה לציריה קרועה - עבודה שניתן לבצע לבד?

Gsofer
שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה...

לאחר המון שנים שבהם השתמשתי בפילטר אוויר סיני שלא עשה נזק הנראה (הנשמע אולי) לעין למנוע , החלטתי לקול צעקות "יא פראייר, מי שם פילטר אוויר מקורי ועוד ברכב כזה" להחליף לפילטר מקורי פעם ראשונה שעלה לי כ100 שקל לטויוטה שלי.

הרכב לא סוחב יותר טוב ולא שקט יותר, אבל לגבי צריכת דלק עוד לא בדקתי בשילוב עם טרמוסטט שנפתח בדיוק במעלות שצריך ולא פחות כמו שהיה לי אני מניח שהצריכה משתפרת במעט.

ברור שהמנוע יהיה בריא יותר עם פילטר אוויר מקורי, לא שאלה בכלל. אבל מנסיון שלי, לא הרגשתי שינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מצטרף בכיף לאסף אבל אני מהצפון.

הקורולה אוטומטית.

אכן מדובר בגומיה חיצונית, הבנתי שיש מתקן כמו קונוס כזה שמאפשר להכניס את הגומיה ללא צורך בפירוק הציריה לגמרי.

רוצה את הקונוס המדובר בוא תיקח בכייף ממני וניראה אותל מצליח להשחיל את הגומייה בלי לקרוע אותה או בלי שתקרע לך הצורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני זוכר (אולי טועה) גומיה מקורית בודדת תעלה סביב ה300 שקל! מקווה שאני טועה, אבל כך זכור לי.

הגומיה החליפית שעד היום שמתי בטויוטה שלי החזיקה בערך כשנה+ וקצת פחות מ10K. למען האמת, אני צריך לבדוק אותה כבר.

אם היו מוכרים גרמושקה לציריה ב 300 ש"ח, מזמן הייתי קונה את מייקרוסופט..

מחיר ריאלי לגומיה טובה נע סביב ה 30 ש"ח, פלוס מינוס.

השוק מוצף בסחורה מאיכות נמוכה, לרוב יבוא מסין, כי הלקוחות מחפשים רק זול, או יותר נכון לוחצים על המוסכים להוריד במחיר.

גרמושקה איכותית מיצרת מחומר שנקרא נטרילי, והוא עולה 35 ש"ל לקילו.

אז תבינו למה סחורה טובה יקרה יחסית.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה את הקונוס המדובר בוא תיקח בכייף ממני וניראה אותל מצליח להשחיל את הגומייה בלי לקרוע אותה או בלי שתקרע לך הצורה.

נראה לי שאעשה את העבודה בלי הקיצורי דרך. תודה.

אגב אין שום בעיה להשתמש בבנדים הרגילים עם הבורג נכון ?

ebd8a1d3c656fac5c4b29ca5b4f5dd13.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאנדים הללו יקרעו/יחתכו לך את הגרמושקה תוך פרק זמן קצר. אני אישית מתקין רק באנדים ייעודים לגרמושקות.

חפש בחנויות המבוחרות באנדים תוצרת GKN/SPIDAN/LÖBRO או שווה ערך.

שים לב !

כאשר אתה קונה גרמושקה מקורית או תוצרת ייצרן OEM בקיט מגיע גריז וגם באנד (תלוי בקיט שאתה רוכש).

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...