Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התאמת קומפוננטים ורמקולים למגבר

oziaviman
שימו לב! השרשור הזה בן 2507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לחבר למגבר הזה:

אופציה א:

שתי קומפוננטים מקדימה ושתי רמקולים מאחורה כולל סאב 800w.

אופציה ב:

שתי קומפוננטים וסאב 800w

איזה אופציה אתם ממליצים ואיזה קומפוננטים/רמקולים מתאימים למגבר הנ"ל שיכול להפיק מהם את המיטב?

הפוסט הזה לא קשור לפוסט הראשון שפירסמתי.IMG-20170625-WA0024.jpg

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת לא קשור? לא לאותו רכב ומטרה?

המגבר הזה כבר ברשותך? המחיר שלו באתר שממנו לקחת את התמונה יקר.

לא מדובר גם במגבר חזק במיוחד (62W RMS לערוץ ב-4 אוהם, והערוץ החמישי בכלל לא מפורסם ב-4 אוהם, אבל ב-2 אוהם מוצהר 200W RMS).

באיזה סאב מדובר (דגם מדויק)?

מה התקציב?

(ולמען האמת, גם כל שאר השאלות ששאלתי אותך בשרשור השני שלך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טום שלום הפוסט הזה נכתב בישבילי נרשמתי עכשו ולכן אני מגיב לך עליו .

ראשית תודה על העזרה , שנית המגבר לא עולה בסכום הנקוב הוא עולה 1700 בחנות ואני קניתי אותו יד 2

שנית זה הסאב שאני מחבר למגבר לא סאב רציני אך איכותי ונחמד

ולסיכום אני לא מוגבל בתקציב ברצוני לדעת פשוט מה ההגבלה של הרמקולים שאני יכול לשים מבחינת עוצמה והספק שיעמדו ביכולות של המגבר ויפיקו ממנו את המיטב ואיזה אופציה מתאימה יותר א' או ב'.

ואם להתקנת מערכת כזאת כולל מולטימדיה מומלץ

קיט 8 GAUGE או 4 GAUGE או שזה לא כזה קריטי .

תודה לכל מי שמגיב ועוזר .23318f495f41c4e2b127de10858992b8.jpg229b4272860f39e90644421d651557e0.jpg

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי hen_navon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי 2 מכירות שלו ב-1100-1300 ועוד פרסום לכאורה ב-850, אבל הדף לא קיים באחרון. לידיעתך.

רק כדי לוודא, לא מדובר במקרה בסאב אקטיבי (מוגבר), נכון?

באיזה רכב מדובר?

איזו מערכת תחובר למגבר?

איזה סוג מוזיקה שומע?

בוא תגדיר בבקשה בכל זאת מסגרת תקציב (כולל או ללא התקנה).

האם פתוח לענין יד2 גם בקשר לרמקולים?

בגדול ההמלצה (שלי לפחות) תהיה לסט קומפוננט קדמי אחד וזהו.

ניתן לגשר כל זוג ערוצים לקבלת הספק גבוה יותר (אם כי נתונים אחרים יורדים קצת במקרה כזה), או עם הציוד המתאים לעבוד בתצורת בי-אמפ/אקטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מאזדה 6 2008 הצורה החדשה .

המערכת שתחובר לרכב היא דאבל דין סטנדרטי של פיוניר

אני שומע את כל סוגי המוזיקה אני אוהב צליל איכותי לא בהכרח הכי חזק אבל שיהיה עוצמה .

תקציב לזוג קומפוננטים עד 700 ללא התקנה וכן מעוניין ביד 2 אם יש קומפוננטים טובים להציע, ואשמח גם להמלצה על קומפוננטים כולל מפרט וחברה.

המידה המקורית של הרמקולים שלי היא אם אני לא טועה 5/7 איזה מידה יכולה להתאים במקום כי המבחר של 5/7 ממש מצומצם .

בקשר למגבר זה כל הפרטים שהיו רשומים עליו אני יצרף תמונה ויוסיף שרשום עליו בצד ימין 1000 watts max power למטה , וכמו שראית הוא 5 ערוצים .

ובקשר לסאב אין לי מושג אין לי עליו יותר מדי פרטים.

Screenshot_20170625-210626.jpg

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דגם של פיוניר?

ניתן להתקין רמקולים במידה 6.5 (יתכן וגם 6X8 ) באמצעות מתאם. לא משהו שמוסיף הרבה לעלות וכמובן מבחר גדול יותר של רמקולים.

עבור על פורום יד שניה כאן ובדוק אם יש משהו במסגרת התקציב.

בגודל המקורי, לדעתי אפשר להתמקד רק במוראל טמפו אולטרה 572 (אבל אולי יש עוד), אבל הוא קצת מעל התקציב.

לגבי המלצות בגודל 6.5, יכול לחפש הודעות של Audio King בפורום. יש לו המלצות קבועות סביב התקציב שלך.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...