Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתמול משפט - למה לצפות?

שימו לב! השרשור הזה בן 2430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

ב30.12.16 צולמתי על ידי מצלמת מהירות באזור אלוף שדה - פינת עוזיאל, את המכתב עצמו קיבלתי בפברואר, בו כתוב שנסעתי במהירות של 103 קמ׳׳ש בדרך עירונית לפני הפחתה ולאחר הפחתה 98 קמ׳׳ש, במקום של 60 קמ׳׳ש. (4 נתיבים, גדר הפרדה..מאוד מבלבל) אני נהג צעיר עם וותק של 3.11 שנים, ללא עבר תעבורתי כלל. המשפט נקבע למחר (26.6) כלומר חצי שנה מהעבירה.

א) יש סיבה שקבעו לי זימון משפט כ׳׳כ רחוק מרגע העבירה?

ב) למה אני צפוי? פסילה בפועל? תנאי? קנס אני יודע שאקבל השאלה באיזה טווח (מכין את עצמי לקנס של בין 1000 ל2000 ש׳׳ח) וכמובן 10 נקודות.

ג) בנוסף, היום החוק אומר שעל העבירה שביצעתי, הדין הוא 10 נקודות ו1500 ש׳׳ח קנס ללא הזמנה למשפט, יש אפשרות להישפט על פי החוק החדש?

ד) יש טעם לדבר עם התובע לפני המשפט? לאיזה הסדר כבר אפשר להגיע בחריגה של 38 קמ״ש מעל המותר?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי Omer Yaron

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה על סמך החוק החדש שלא חל על העבירה שלך, אבל מעיד על הכיוון שבו החליט המחוקק ללכת ולסגור על קנס 1500 ש"ח + 10 נקודות.

את זה תעשה מול התובע מחר בבוקר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה על סמך החוק החדש שלא חל על העבירה שלך, אבל מעיד על הכיוון שבו החליט המחוקק ללכת ולסגור על קנס 1500 ש"ח + 10 נקודות.

את זה תעשה מול התובע מחר בבוקר

רק תאורטית בשביל להבין, התובע למעשה יכול גם לסגור איתי על קנס של 500 ש׳׳ח ללא שלילה כלל או שהשופט בסופו של דבר קובע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש משפט על אותה עבירה (מהירות מעל המותר בדרך עירונית 34 מעל המותר) ביום רביעי. מחזיק לך אצבעות .

Sent from my Le X820 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תאורטית בשביל להבין, התובע למעשה יכול גם לסגור איתי על קנס של 500 ש׳׳ח ללא שלילה כלל או שהשופט בסופו של דבר קובע?

הוא גם יכול להזמין אותך לארוחת צהריים.

בגדול מה שהוא מסכם איתך זה מה שיהיה. וזה יהיה בערך מה שכתבתי לך.

אלא אם אתה מואשם ברצח ארלוזרוב והתובע מסכים כי תשלם קנס של 500 ש"ח.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה...8 וחצי נכנסתי לאולם, דקה וחצי שיחה עם התובעת שהייתה מאוד נחמדה, וסגרנו על 1500 שקל קנס על פי החוק החדש. לכל מי שתוהה לעצמו, עדיף לגשת לתובע לפני המשפט ולנסות להגיע להסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה...8 וחצי נכנסתי לאולם, דקה וחצי שיחה עם התובעת שהייתה מאוד נחמדה, וסגרנו על 1500 שקל קנס על פי החוק החדש. לכל מי שתוהה לעצמו, עדיף לגשת לתובע לפני המשפט ולנסות להגיע להסדר.

איפה השיחה מתבצעת? בתוך אולם הדיונים?

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתייצב עם עוד 100 עברייני תנועה

מסמנים שהגעת ואז אתה מנהל את הדיון עם התובע/ת הכל מחוץ לאולם

יאללה יצאת בזול

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתוך האולם או מחוצה לו, תלוי איפה התובעת נמצאת.

יאללה יצאת בזול

לא היה ככה אצלי בדיוק, נכנסתי לאולם ב08:30 כשהדיון שלי היה ב09:00, הייתה שם רק הקלדנית, התובעת ועוד כמה עו״ד, ניגשתי לתובעת, דיברנו על הסדר וב08:45 כבר עליתי למשפט עם ההסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומד לפני משפט (וגם אני פתחתי פה שאלה על דוחות באלוף שדה ר"ג ..) אף פעם לא הייתי במשפט ואשמח לשמוע חוויות של מנוסים. אנשים הזהירו אותי שהשופט לא נותן לדבר בגלל לחץ כמות הנשפטים, ושואל אם אני מודה, ואם אמרתי כן הוא כבר לא נותן לדבר?

(לינק לדיון ולסיפור וליעוץ שקבלתי על העברות שעברתי)

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?631962-%D7%97%D7%98%D7%A4%D7%AA%D7%99-3-%D7%93%D7%95%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%A2%D7%9C-%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%A9-%D7%90%D7%9C%D7%95%D7%A3-%D7%A9%D7%93%D7%94-(%D7%9E%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%94)-%D7%AA%D7%95%D7%9A-%D7%A9%D7%91%D7%95%D7%A2%D7%99%D7%99%D7%9D/page3

עריכה אחרונה על ידי URSH
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומד לפני משפט (וגם אני פתחתי פה שאלה על דוחות באלוף שדה ר"ג ..) אף פעם לא הייתי במשפט ואשמח לשמוע חוויות של מנוסים. אנשים הזהירו אותי שהשופט לא נותן לדבר בגלל לחץ כמות הנשפטים, ושואל אם אני מודה, ואם אמרתי כן הוא כבר לא נותן לדבר?

(לינק לדיון ולסיפור וליעוץ שקבלתי על העברות שעברתי)

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?631962-%D7%97%D7%98%D7%A4%D7%AA%D7%99-3-%D7%93%D7%95%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%A2%D7%9C-%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%A9-%D7%90%D7%9C%D7%95%D7%A3-%D7%A9%D7%93%D7%94-(%D7%9E%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%94)-%D7%AA%D7%95%D7%9A-%D7%A9%D7%91%D7%95%D7%A2%D7%99%D7%99%D7%9D/page3

לא הבנתי למה עומד לפני משפט? ביקשת להישפט על שלושת הדוחות כברירת קנס?

אישית הייתי מבקש להמיר את אחד מהדוחות לאזהרה ואת השאר לשלם, לשכוח ולהיזהר להבא.

שאלה - למתי נקבע הדיון? שעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרבית המשיבים המליצו לי לבקש להישפט ולדבר עם התובע ולסגור איתו "דיל"..

עוד לא הגשתי בקשה, עומד לעשות זאת..

אתה חושב שזה המקסימום שאצליח להוריד ,דוח אחד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה יצאת בזול

מרבית המשיבים המליצו לי לבקש להישפט ולדבר עם התובע ולסגור איתו "דיל"..

עוד לא הגשתי בקשה, עומד לעשות זאת..

אתה חושב שזה המקסימום שאצליח להוריד ,דוח אחד?

לא יודע מה המקסימום אבל אין מה להפסיד, במקרה ואתה נשפט בכל מקרה, תגיע מוקדם בבוקר לאולם ותדבר עם התובע לפני שיתחילו להגיע עוד אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון.. פס ייצור לכסף בחיי. הבחור שלפני ואני הכנסו לקופת המדינה 3000 שקל בחמש דקות. מאמין שיהיו עוד עשרים כאלה בהמשך היום. בהחלט הכנסה נאה למדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון.. פס ייצור לכסף בחיי. הבחור שלפני ואני הכנסו לקופת המדינה 3000 שקל בחמש דקות. מאמין שיהיו עוד עשרים כאלה בהמשך היום. בהחלט הכנסה נאה למדינה.

מה נסגר בסוף? דיברת עם התובע?

לא יודע מה איתך אני שמח שזה נגמר ב1500 ש׳׳ח קנס בלי שלילה בפועל או תנאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...