Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים, תמונות וסרטונים מקורס נהיגת מירוצים Formula Renault Group B

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 2490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להדרך נראה כמו קו כמעט אנכי וישר לחלוטין ואחריו ירידה הדרגתית ומהירה בעוצמה (בהמשך אעלה תמונה).

טוב, אם הקו לא אנכי לגמרי אז היתה הדרגתיות מסוימת בבלימה - שזה כמובן רצוי, וככה גם נראת טלמטריה של נהגי מירוץ מקצועיים.

לגבי מעבר מצד אחד לשני ביישורות[...]איפה ראית מעבר מהיר מדי שלי מצד לצד בישורת?

מה שאני מתכוון הוא שבישורת ארוכה בין שתי פניות בכיוונים משתנים (ויש לפחות אחת כזו במסלול הזה) צריך לעבור מצד אחד של הישורת לצדה השני.

מה שהרבה אנשים (כולל מדריכים מקצועיים ונהגי מירוץ) שוכחים הוא שגם פעולת ההיגוי המינימלית הזו יוצרת גרר שמאט את הרכב, ועדיף לדחות אותה מעט ולבצע אותה קרוב יותר לסוף הישורת מאשר לתחילתה - צעד פשוט שיכול לחסוך איזו עשירית שניה או שתיים.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן, הבלימה הראשונית אינה הדרגתית, היא בעוצמה מלאה.

הגרף לעולם לא יכול להיות אנכי לחלוטין שכן זה גרף כזה נוגד את חוקי הפיזיקה (גרף ישר אנכי לחלוטין משמעו שנגעת בדוושה והמכונית מיד נעצרה על 0 קמ"ש).

הגרף כמעט אנכי כיוון למרות שעוצמת הבלימה מקסימלית המכונית לא יוצאת מיד, כלומר הזוית של הקו הישר מייצגת את משך הזמן של הבלימה המקסימלית עד להפחתת עוצמת הבלימה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי לגרף של עוצמת הבלימה או אפילו של מהלך הדוושה: אם הבלימה היתה לגמרי מיידית, אז היתה מדרגה אנכית לגמרי מ-100% תאוצה ל-100% בלימה.

אם אני זוכר טוב, בגרפים של נהגים מקצועיים, כשהבלימה יוצאת להם מושלמת, יווצר קו אלכסוני (גם אם תלול מאוד). לא מדרגה.

בלימה נכונה היא מהירה מאוד, אבל לא מיידית. אפילו סגירת המצערת לפני הבלימה צריכה להיות מעט הדרגתית.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן זה נראה חתיכת 'בן של מוכרת חמוצים' הקורס הזה, והווידאו האלה. פשוט WOW.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהניתי מאוד לקרוא, תודה על השיתוף.

אם מסשן של קרטינג אני יוצא עם כאבי זרועות לשבוע, נותר רק לדמיין את הסבל הכרוך בנהיגת מירוצים, גם ברבע מצערת. כמו לחוות תאונה מתמשכת. מסיר את הכובע...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, תודה רבה על השיתוף. זה נראה כמו המשך טבעי לנהיגות הבוקר ששיתפת אותנו בהן.

בניגוד לכמה מעמיתי לשרשור, אני מאחל לך שתהנה וכמה שיותר כיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על הפירגונים ושלל האיחולים.

במהלך השבוע אקבל תמונות נוספות, חלקן משעשעות (למשל, תדלוק של הפורמולה בתחנת דלק....), אשתף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מטורף, תענוג לראות ולקרוא - נבלה!

עוד!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונית מייצרת כוח הצמדה גבוה שמאפשר לבצע בלימה ראשונית בעוצמה מלאה ללא נעילה.

אם,תמשיך להפעיל לחץ מקסימלי ליותר מדי זמן (ברמת העשריות שניה) הגלגלים בהחלט עלולים להנעל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

19598854_10155482167049962_6609197886933650301_n.jpg?oh=47c668b479aa713cc7108a089ef52566&oe=59C599EF

תודה על התמונות הנוספות, יפה. :mm_yeah:

התמונה הנ"ל הזכירה לי את התמונה שצילמתי בזאלצבורגרינג ב-2014. מתדלק + גרופי:

15070528130_e388c7828b_b.jpg

עריכה: ושימו לב כמה הוא מזיע אחרי ה-qualifying session.

עריכה אחרונה על ידי yohai71
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...