Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלטרנטיבות זולות אבל איכותיות לGOPRO

deltaHF
שימו לב! השרשור הזה בן 2488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי יום מסלול בפצאל חשקה נפשי במצלמת "אקסטרים". מיד הקלדתי GOPRO בגוגל והלכתי לאיבוד בין הדגמים ותתי הדגמים. גם המחיר גבוה מאוד, במיוחד אם לקחת בחשבון שהיא כנראה תותקן גם מחוץ לאוטו ולכן יש סיכוי שתעוף.

אז יש אלטרנטיבות שיכולות לתת פייט לגו פרו מבחינת איכות אבל במחיר מצומק יותר? או שאני מבקש יותר מדי?

אני גם צולל אז יכולת לצלם מתחת למים זה יתרון מבחינתי אבל לא דיל ברייקר.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SJ4000 הן אחלה (לוידאו), דגם הפלוס בכלל שיגעון עם מייצב תמונה.

xiaomi yi גם טובה, רק שאין מסך

דווקא ה SJ5000 שאמורה להיות טובה מה 4000 מציגה איכות תמונה פחות טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפלתי בפח של הSJ4000,

אני יגיד לך מראש- תחסוך את זה.

אין תחליף לגופרו, או הכל או כלום...

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי SJ למיניהן נהנות ממוניטין שלא מגיע להן. איכות לא מרשימה, איזון לבן בלי קשר למציאות, אפליקציה לא שמישה ואיכות בניה ברצפה.

יש לי שיאומי Yi המקורית ובנוסף גופרו Session, הדור הראשון גם כן.

על פניו מפרט זהה, אפילו עדיפות קלה לשיאומי. בפועל הגופרו נהנית מתמונה איכותית וחדה יותר, צבעים עדיפים, קלות תפעול מדהימה, זמן סוללה כפול ואפליקציה מוצלחת בהרבה.

מצרף סרטון בו השתמשתי בשתיהן. זוית הPOV צולמה בעזרת הגופרו, הזוית מהזרוע האחורית ע"י השיאומי.

[video=youtube_share;uJQx9M9aP_k]

אפשר לשים לב להבדלי איכות וחדות ברורים, עוד לפני שהשיאומי התחממה בתוך הקייס וההתעבות פגעה בתמונה.

ההמלצה שלי - גופרו יד שניה.

בנוגע להתקנה מחוץ לרכב - רכבתי עם שתי המצלמות על הקסדה ובמקומות שונים ע"ג האופנוע במשך שנה. מעולם לא נתקלתי בבעיות בשימוש עם אביזרים איכותיים (רמז - אביזרי 3 בעשר בעלי לא נחשבים איכותיים). בנוסף יש פתרונות אבטחה נוספים כמו שרוכי אבטוח וכו'.

עריכה אחרונה על ידי audiR8

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אני הייתי בהתלבטות דומה, קניתי 4 בלאק ובפעמים שאני משתמש בה אני מאוד מרוצה.

אבל ללא אביזרים נלווים (רצוי מקוריים)- החוויה לא שלמה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, תיכנסו טיפה לפרופורציות....

ברור שהאיכות של ה SJ לא נוגעת באלו של הגופרו. אבל הן גם עולות 250 שקלים לאחת חדשה מול 600 לגופרו ישנה ומשומשת מאוד.

you get what you pay for, זה הכל.

יש גם את ה SJ 6/7 משהו או איך שלא קוראים להן- האיכות שלהן כבר טובה, לא כמו של גופרו הירו 4 ומעלה, אבל טובה, והמחיר בהתאם- 150-200 דולר ומעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש כזאת:

https://www.aliexpress.com/item/Action-camera-EKEN-h9-Ultra-HD-4k-sport-camera-wifi-1080p-waterproof-2-0-LCD-helmet/32547440329.html?spm=2114.13010608.0.0.qYi8Mj

סבירה פלוס, באור מלא מצלמת יפה מאוד, בתנאי תאורה לא טובים האיכות נפגעת. סה"כ אחלה VFM.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי את SJCAM S7 Star - ביקורות טובות וחלופה מעולה ל GoPro Hero5

http://sjcamhd.com/sjcam-sj7-star/

שתגיע (מקווה עוד שבוע) אתן רשמים

השוואות מול GOPRO

https://filmora.wondershare.com/action-camera/hero-5-black-vs-sjcam-sj7-star.html

עוד מקום לקניה

https://www.banggood.com/SJCAM-SJ7-STAR-4K-WIFI-Action-Camera-SONY-IMX117-CMOS-2_0-Inch-LCD-Sport-DV-Ambarella-A12S75-p-1087999.html?utm_campaign=1087999&utm_content=Klaus&p=VE13131346819201503H

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עשיתי את המחקר הזה בדיוק + לדבר עם חברה במסלולים וכו.

בסופו של דבר גם אני הלכתי בזמנו על הSession דור ראשון שתפסתי במבצע של 150$ עם כרטיס זיכרון 32 ג.ב.

החסרון העיקרי הוא שתכלס החיי סוללה שלה חרא (שעתיים).

האיכות תמונה לוקחת בסיבוב את כל הקשקושים הזולים גם עם מפרטים עדיפים על הנייר. ולא צריך קייס שונה לצלם במים.

בנוסף - כשמתממשקים עם ציוד נוסף (במקרה של מסלול - דברים כמו Harry's laptimer לדוגמא) או מחפשים תושבות ואביזרים - אין תחרות בכלל.

כרגע כאלטירנטיבה זולה לגופרו ״מלאה״ - לגמרי Session חדשה או משומשת.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה אנשים שוכחים פרט חשוב נוסף- סאונד.

המיקרופון והתוכנה בגופרו טובים יותר מהשאר.

למשל כשיש רעשים חזקים הרגישות של המיקרופון משתנה כדי לא ליצור CLIPPING.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על XIAOMI YI. מצלמה טובה עם חיישן סוני ומעבד טוב. זה שאין מסך - לא חיסרון, הזוית גם ככה גדולה מאוד. ניתנת להגדרה ושליטה מסלולארי או ממחשב (על ידי תוכנה קוד פתוח שמישהו עשה REVERSE ENGINEERING).

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו מי שaudiR8 כתב פה מוקדם יותר - תכלס הסשן (ונשאיר מפרט על הנייר בצד) עדיפה עליה בפועל מבחינת איכות תמונה , רעידות ומיקרופון וכמו שאני כתבתי - אם המטרה היא אפילו בקצת ימי מסלול - העובדה שלגופרו יש תמיכה מובנית בתוכנות Lap timerים זה עוד יתרון גדול.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...