Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיכנון דירה

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם יש תכניות ל 3 ילדים, אני לא חושב שצריכה להיות התלבטות.

עריכה:

לפי הטעם האישי שלי, הכי מפריע לי בדירת 4 חדרים הקירבה בין סלון למטבח, ושני מטרים אורך בפרש בין שתי הדירות מבחינתי משמעותי מאוד. התוספת של שטח בדירת 5 חדרים מתחלקת בין 10 מטרים של חדר נוסף, 6 מטרים לסלון ו (אין מה לעשות), שטח מבוזבז למסדרון יותר גדול. אני אישית אוהב שחדרים רחוקים מהסלון, במיוחד יחידת הורים.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ולאד - זו גם תחשת הבטן שלי. אבל אנחנו לא מכירים את המשפחה כיום, תוכניותיה ומצבה הכלכלי. אל תשכח ש-150K בתרגום לשפת המשכנתא יכולים להפוך ל-200-250K. אני מניח שאם הבחור מתלבט לגבי בחירת הדירה ההפרש במחיר ובהחזר החודשי עשויים להיות משמעותיים מבחינתו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולאד - זו גם תחשת הבטן שלי. אבל אנחנו לא מכירים את המשפחה כיום, תוכניותיה ומצבה הכלכלי. אל תשכח ש-150K בתרגום לשפת המשכנתא יכולים להפוך ל-200-250K. אני מניח שאם הבחור מתלבט לגבי בחירת הדירה ההפרש במחיר ובהחזר החודשי עשויים להיות משמעותיים מבחינתו.

כרגע ילדה אחת ובתכנון עוד תינוק. לגבי תינוק 3, לא בטוח בכלל. כרגע זה לא משהו שנלקח בחשבון בבואי לבחור את הדירה.

ספריאל, אתה צודק. אכן על הנייר 150 אלף. הדירה של ה 5 חדרים 1.1 (אחרי תשומות בניה), הדירה של ה 4 חדרים 940 (אחרי תשומות בניה). הון עצמי כ 310K. ההתלבטות פה לא פשוטה כיוון שבמשכנתא ההפרש גדול יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא מדובר ברכישה מקבלן , זכור שהשמאי יכול להעריך את דירתך בסכום נמוך מסכום העיסקה

אם מדובר ברכישה מקבלן, יש תוספות שדרוגים ושאר ירקות שמוסיפים לעלות.

לפי צפי גודל המשפחה כנראה ש 4 חדרים מספקים

לפי גודל ההון העצמי דירת ה 5 חדרים מחוץ לתחום אלא אם תמצא עוד 100K

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך הודעות הפתיחה - הצגת שתי דירות דומות - די ברור שמדובר בדירה מקבלן. הייתי מנחש שהבחור זכה ב"מחיר למשתכן", מה שמגביל את התוספות האפשריות בזמן הבניה (ומייקר תוספות אחרי המסירה).

לא צויין כושר ההחזר של פות"ש.

אם אין מקורות נוספים הרי שההון העצמי הוא 28% ממחיר דירת 5 החדרים. לא מספיק למשכנתא סטנדרטית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך הודעות הפתיחה - הצגת שתי דירות דומות - די ברור שמדובר בדירה מקבלן. הייתי מנחש שהבחור זכה ב"מחיר למשתכן", מה שמגביל את התוספות האפשריות בזמן הבניה (ומייקר תוספות אחרי המסירה).

לא צויין כושר ההחזר של פות"ש.

אם אין מקורות נוספים הרי שההון העצמי הוא 28% ממחיר דירת 5 החדרים. לא מספיק למשכנתא סטנדרטית.

דירות במחיר למשתכן. אין אפשרות לעשות שינויים לפני, אלא רק אחרי המסירה. נכון לכרגע משלם שכירות 3200. יכול לעלות להחזר חודשי של כ 4000 לכשאצטרך להתחיל לשלם את המשכנתא אם אקח את ה 5 חדרים. אבל אני יודע שיש גם את החלק הזה של הלוואות הזכאות של משרד השיכון

סכוןם מסוים מההון העצמי הוקצה לתוספות ושדרוגים. ההון הוא 310K אחרי הקצאת הסכום.

כיווןן שהמחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק, לא תהיה בעיה עם הערכת שמאי

אחת הבעיות היא שאני זקוק לחדר עבודה. ולכן בעצם זה משאיר חדר אחד לילדים

עריכה אחרונה על ידי mazinya
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-10 שנים הקרובות הילדים יכולים בכיף להסתדר בחדר אחד. השאלה לכמה שנים נראה לך שהדירה הזו תספק אותך?

העובדה שציינת לגבי חדר העבודה דיי טרפה את הקלפים.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-10 שנים הקרובות הילדים יכולים בכיף להסתדר בחדר אחד. השאלה לכמה שנים נראה לך שהדירה הזו תספק אותך?

העובדה שציינת לגבי חדר העבודה דיי טרפה את הקלפים.

בנוסף לזה שהרבה מהספרים שלי נמצאים בחדר העבודה, יש גם את עניין המחשב הנייח והמדפסת (לא עובד עם לפטופ). ברור שזה לא יהיה בסלון ולכן אני לא רואה אפשרות אחרת מלבד לתפוס חדר עבודה אחד.

לכמה שנים היא תספק אותי, זו שאלה טובה שקשה לי לענות עליה. בגדול, 5 שנים אסור לי למכור, ובכל מקרה לא התכוונתי למכור אחרי 5 שנים. דירות 4 חדרים באזור עולות 1.2-1.3. מה יהיה עוד 10 שנים אין לי מושג אבל בהחלט סביר מאוד להניח שבדירת ה 5 חדרים אוכל להסתפק ביותר זמן מאשר בדירת ה 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לתת לך תשובה מאוד מדויקת - כי אני נמצא בדיוק במקום שאתה תהיה בו בעוד מספר שנים.

כשרכשתי את הדירה שלי, לא יכלתי להרשות לעצמי 5 חדרים, אז קניתי 4.

לאחר כשנה וחצי שגרנו, היה מצב שדירה 5 חדרים חדשה עולה 100K יותר משלנו.

הצעתי לאשתי, כרעיון משוגע לגמרי וסתם באוויר, בואי נעבור ל5 חדרים, חשבתי לקנות בעזרת ערבות מההורים 5 חדרים, להמתין שנה וחצי עד שהיא תהיה מוכנה ואז למכור את שלנו (ואפילו לחזור להורים לתקופה קצרה) , אשתי התנגדה, הטילה וטו ובזה זה נגמר.

היום, יש לי תאומים שמתגוררים בממ"ד.

יש לי חדר נוסף שהוא חדר עבודה (שולחן עבודה, שולחן ר עם ספריה, ועוד ארונות לאחסון)

וכל הצעצועים פזורים בסלון, כי אין חדר משחקים.

כל הבית בלאגן באופן קבוע, עמוס בצורה לא הגיונית, כל פסיעה שאני עושה אני נופל מאיזה צעצוע, צעצועים זזים בין הסלון לחדר שלהם

אז מעבר לצעצועים, יש גם 2 בימבות, 2 אופניים, 2 בימבה ג'וק

ה 2 אופניים מאוחסנות דרך קבע במרפסת, ל2 בימבות יש חנייה במזנון, והביבמה ג'וק מסתובבים בין הרגליים שלי בחדר עבודה

המזנון (גבס צבוע) כבר עבר צביעה ע"י הטושים של הילדים, וגם הנישה בסלון שהייתי צריך לפנות כי הילדים אוהבים לשבת שם

כמעט כל מה שתיארתי היה נמנע אם היה לי חדר נוסף למשחקים.

הייתי אצל חבר עם 5 חדרים, איזה תענוג.

אתה מוזמן לבוא לבקר ולהבין על מה אני מדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי הכל אבל דבר אחד אני לא מבין.

אם גם ככה יש חדר רחצה נוסף קטן והוא צמוד לחדר הורים. למה הדלת שלו היא לא רק מהחדר הורים ?

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזור המגורים יהיה סופר צפוף, אבל כאשר דוחסים 4 חדרים ל 100 מ"ר קשה לעשות ניסים.

גם מטבח ושטח השיש קטנים למדי.

הבעיה פה זה חדרים גדולים (10-11 מ"ר) וחלל מרכזי קטן (32 מ"ר).

ב100 מ"ר אפשר לעשות דירת 4 חדרים סופר מרווחת.

התכנון של ה-4 מזעזע. המעבר בצד הסלון+החלל הקטן זה פשוט סיוט.

התכנון של ה-5 הוא "קלאסי" לדירות של היום. גם ההפרש במחיר לא גדול.

הייתי עושה את כל המאמצים כדי לנסות ולקנות את ה-5. עם הארונות ופרוזדורים כבר תסתדר.

עריכה אחרונה על ידי Fitch

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה פה זה חדרים גדולים (10-11 מ"ר) וחלל מרכזי קטן (32 מ"ר).

ב100 מ"ר אפשר לעשות דירת 4 חדרים סופר מרווחת.

התכנון של ה-4 מזעזע. המעבר בצד הסלון+החלל הקטן זה פשוט סיוט.

התכנון של ה-5 הוא "קלאסי" לדירות של היום. גם ההפרש במחיר לא גדול.

הייתי עושה את כל המאמצים כדי לנסות ולקנות את ה-5. עם הארונות ופרוזדורים כבר תסתדר.

יש אנשים שבוחרים דירות לפניי. נראה מה ישאר במלאי כשיגיע תורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי הכל אבל דבר אחד אני לא מבין.

אם גם ככה יש חדר רחצה נוסף קטן והוא צמוד לחדר הורים. למה הדלת שלו היא לא רק מהחדר הורים ?

תעיף מבט חוזר. הדלת של חדר ההורים נמצאת באמצע המסדרון, בין הארונות. חדר הרחצה הוא חדרון בתוך חדר השינה.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעיף מבט חוזר. הדלת של חדר ההורים נמצאת באמצע המסדרון, בין הארונות. חדר הרחצה הוא חדרון בתוך חדר השינה.

אופסי..

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לדעתי ה5 עדיפה בכל אופן.

אתה יודע מה יש מכל כיוון?

יכול להיות שהופיע כבר, אבל מה גובה התקרה?

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...