Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קליאו / ספייס סטאר / פיקנטו (נערכה כותרת ללא תוכן)

idan001
שימו לב! השרשור הזה בן 2493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

יש לי התלבטות בין הרכבים הבאים:

רנו קליאו, מיצובישי ספייס סטאר, ו-קיה פיקנטו.

איזה רכב מבין הבאים, יתן לי מכלול הכי טוב והכי קרוב לבקשותיי.

1) שהצריכת דלק שלו בנסיעה משולבת תהא 1:18 ומעלה..

2) שהוא יהיה רכב אמין וזול לתחזוקה.

3) ושאוכל לבצע איתו נסיעות פעם בחודש מאזור אשדוד, לאחד מהמקומות הללו בארצנו..

ל- ירושלים, אילת, ואזור הצפון..

***מבירורים שעשיתי,

בעלי מקצוע שמבינים ברכבים, הזהירו אותי לרעה מהקליאו..

ומהקיה שאיננה חסכונית לרצונותיי.

ושהמיצובישי איננה מספיק חזקה לנסיעות כאלו.

אני יודע שאי אפשר לאכול את כל העוגה ולהשאירה שלמה, שרכב זה מזל, ושכל דבר בא על חשבון משהו אחר.

אבל.....

יש שנה מסויימת של רכב או דגם מסויים שיכול לענות לי על צורכיי אלו?..

קיים רכב כזה או אחר בשוק שמישהו יכול להאיר פניי עליו?

יש מישהו שיודע??

תודה לכולם מראש, ושבת שלום.

עידן :)

עריכה אחרונה על ידי idan001
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני או אוטומט?

בעלי מקצוע שהזהירו אותך מהקליאו, ציינו סיבה מסוימת או רק כי הרכב ממוצא מסוים?

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת תקציב.

האופציה הכי חסכונית כאן תהיה הספייס.

פה וכל לקרוא מבחן מפורט עם כמה חוות דעת על הספייס סטאר, כולל שלי, ואם להתייחס לטענה שהעלית בנוגע אליה, אין לה שום בעיה לנסוע לירושלים מאשדוד או לאיפה שלא תרצה. כן מדובר ברכב שהוא לא חזק במיוחד אבל היום כמעט אין דבר כזה רכב שלא חזק מספיק לנסיעות כאלה.

הקליאו היא קטגוריה מעל, ומציעה יותר מרווח פנימי ויחידת הנעה חזקה יותר, עושה 1-16 משולב מניסיון של חבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה יואב.

חשבתי לקנות ספייס מהחברה.

אבל הירידת ערך שלה ממש גדולה.

ובכללי אין לה כ"כ שוק.

לעומת הפיקאנטו.

אז ספייס 2015 דגם instyle?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן אתה מתכנן להחזיק את הרכב?

מומלץ ללכת ולבצע נסיעת מבחן כי יש גבול לכמה מידע אתה יכול להפיק מקריאה.

הייתי ממליץ לחפש גרסה לאחר מתיחת הפנים כי אז אתה תקבל גם את המולטימדיה של כלמוביל.

תקרא בכתבה, האוטו הזה היה ברוב הארץ במבחן הזה.(מה ההבדל הקריטי בין נסיעה לירושלים מהמרכז לבין נסיעה לגליל העליון? או נסיעה לאילת שרובה מישור והאוטו לא מתאמץ במיוחד?)

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון למשך שנתיים אולי 3..

ואני רוצה ללכת לקנות בעוד 3 חודשים, לאחר נסיעת מבחן, שזה כבר סוף שנה והמחירים יהיו ממש זולים..

מהי גרסה של מתיחת פנים? איזו שנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הפיקנטו הישנה יש עכשיו ב0 קילומטר במחיר של 64 אלף שקל, את הקליאו ברמת הגימור הנמוכה(LIFE) יש ב78 אלף שקל ואת המאובזרת(אקספריישן) באיזור ה86 אלף שקל.

את האיביזה 1.0T אפשר לקנות חדשה לפי דיווחים פה ב79K - מול העובדה שמדובר בדגם שיתחלף בסוף השנה.

לדעתי לריבוי נסיעות בין עירוניות הסופר-מיניות יהיו יותר נוחות ושווה לך לשקול את התוספת, בנוסף לזה שהן יהיו יותר חסכוניות מהפיקנטו.

אני 3 חודשים עם קליאו 2016 בליסינג ועשיתי איתה 6500 קילומטר(סך הכל 11,200 עשתה אז אין לי עדות אישית על אמינות) -

- מנוע-גיר זריזים אבל הגיר כפול המצמדים(כמו שיש גם באיביזה) קצת קופצני ופחות נעים בפקקים או גלישה עירונית איטית - ברכב ליסינג עם רגל כבדה אני מוציא ממנה בתנועה משולבת 1-14

- המושב נוח ומרווח לנהג(קצת פחות מאחורה), המתלים קצת נוקשים והרכב "מתרסק" לבורות גדולים.

- האבזור דל יחסית בגירסאת הליסינג הלא מאובזרת, אין מולטימדיה אלא רדיו עם דיבורית BT וסטרימינג של מוזיקה בBT USB AUX, אין חלונות חשמל מאחורה(יש שליטה מההגה ובקרת שיוט אבל).

- מה שכן המזגן קצת חלש בימי הקיץ החמים ולוקח לו זמן לחמם את הרכב!.

אני הייתי מתלבט בין הקליאו לאיביזה הרבה יותר מאשר השאר.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב 0 קילוטמר זה 2017 (אלא אם צויין 2016) אבל יד ראשונה כבר רשומה(אתה תהיה יד שניה) - מומלץ רק אם אתה מתכנן להחזיק לתקופה ארוכה(אזור ה5 שנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת הסתכלות של ירידת ערך נטו - רכב בן שנתיים-שלוש יהיה יותר משתלם מאשר רכב חדש,

ממליץ לך אבל לפרט כמה קילומטרז אתה עומד לעשות כדי שיוכלו לעזור לך יותר.

היתרון של רכב חדש יש אחריות מלאה(שנתיים בסיאט וברוב האחרות 3 שנים) והחסכון בלחפש רכב יד שניה שמור.

מבחינת נסיעות בין עירוניות שוב - הסופרמיני יהיו נוחות יותר , כדאי גם לתת תקציב שנוכל לדעת באיזה גבול אתה עומד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...