Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ליחיד בתקציב 35K חסכוני לטווח ארוך יחסית

AlonDrilich
שימו לב! השרשור הזה בן 2491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם בעקבות הקיץ שהגיע והזכיר לי כמה הi10 לא מסוגלת לקרר ולנהוג בו זמנית (בקושי מסוגלת לבצע את אחת הפעולות בנפרד) החלטתי למכור אותה ולקנות משהו חזק וגדול יותר..

הרכב אמור לשרת אותי במהלך 5-6 שנים הקרובות בנסיעות יום יומיות של 50 קילומטר ביום (אוניברסיטה עבודה בית) והתקציב שלי הוא עד 35K. חייב לציין שהi10 עברה 6 שנים על הכביש ו100 אלף קילומטרים ללא תקלות.. רק טיפולים, הבעיה היחידה שהרכב עם מנוע 1.1 אוט' מאוד מאוד חלש בשילוב עם מזגן מה שהופך נסיעות בו למעייפות ומיוזעות.

לאחר חיפוש אחר רכב אמין החסכוני וחזק יותר שיתאים לתקציב הגעתי להתלבטות כמעט סופית בין פורד פיאסטה 1.25 ידנית בשנים 2009-2011 (נורא אהבתי אותי כשנסעתי על הדגמים האחרונים דווקא ואני מניח שההבדל הוא לא בשמיים) למיצובישי ספייס סטאר 1.0 ידנית (הבנתי שחסכונית באופן משמעותי אך מזכירה רכבים משנות ה90 מבחינת רעש מהמנוע, אבזור, פלסטיקה, איכות נסיעה) לפולו 1.4 ידנית 2010-2011 85 כ"ס (חווית נהיגה טובה מכולן לפי מה שהבנתי, יחסית חסכונית בדלק, אבזור מעט דל וטיפולים יקרים אך אמינה...בכל זאת לפני הTSI וה DSG).

כרגע זה פורד אחר כך הפולו ואחרונה המיצובישי... אשמח לשמוע דעתכם בנושא... על איזה רכב הייתם ממליצים לי? אולי משהו שלא חשבתי עליו? תודההה מראש

עריכה אחרונה על ידי AlonDrilich
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספייס סטאר הידנית ערומה מאבזור ואם רצית יותר מזגן ויותר כוח, לא תמצא אותם שם.

הפורד היא אופציה טובה, למרות שגם המנוע שלה לא הכי חזק. מבחינת הנאה מנהיגה היא כנראה האופציה העדיפה.

פולו 2009 זה דור שונה מ2010-2011 והייתי מתמקד בחדש יותר. האופציה הכי איכותית כאן.

הייתי מציע גם לחפש סקודה פאביה או סיאט איביזה 1600 ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספייס סטאר הידנית ערומה מאבזור ואם רצית יותר מזגן ויותר כוח, לא תמצא אותם שם.

הפורד היא אופציה טובה, למרות שגם המנוע שלה לא הכי חזק. מבחינת הנאה מנהיגה היא כנראה האופציה העדיפה.

פולו 2009 זה דור שונה מ2010-2011 והייתי מתמקד בחדש יותר. האופציה הכי איכותית כאן.

הייתי מציע גם לחפש סקודה פאביה או סיאט איביזה 1600 ידנית.

צודק הדגם שונה, תיקנתי.

הבנתי שהמנוע של הפורד מעט עצל והגוף שלה כבד. חבל כי החבילה הכללית מעולה לדעתי וזה מעט גורע.

הפאביה או האיביזות אמינות בדגמים האלו? חסכוניות? איך איכות הנסיעה ביחד לפורד למשל או לפולו 1.4?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסקודה והאיביזה באות מאותו בית כמו הפולו.

בשנים האלה מדובר באיביזה ב1.6 אטמוספרי רגיל וותיק שרץ הרבה זמן בפולקסווגן , ובפאביה ובפולו גם מנוע 1.4 דיי פשוט.

אני לא יודע איך אתה מגדיר איכות נסיעה, הנוחות שלהן דיי דומה (עם הפאביה יש לי קצת ניסיון ,עם הפולו והאיביזה יותר) והתא נוסעים בפולו עדיף על זה של האיביזה.

הם גם מתנהגות דיי דומה אחת לשנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספייס ידנית לא משתלמת לעומת הרציפה.

לא מאובזרת וחלשה יותר.

הפאסטה לא תהיה זריזה ולכן אני מצטרף להמלצה של בוקי לגבי איביזה 1.6.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק בפאביה 1.4 ידנית שנת 2012, אני נוסע עם הרכב גם בערך 50 קמ ביום(אפילו מעט יותר).

הרכב אחלה בשבילי, הוא לא איטי נורא(אבל גם לא מהיר) נוח לשייט איתו ב100-120 קמ"ש גם מבלי לחוות רעשי דרך מעצבנים.

צריכת הדלק סבבה בעיניי, אצלי עם רגל לא ממש קלה על הגז אני מצליח להוציא בערך 1:14.5 עם בערך 60% נסועה בינעירונית.

איכות החומרים בתא הנוסעים סבבה ביחס למתחרות, תא נוסעים די משעמם אבל מוצק ומרגיש טוב.

בתקציב שלך תוכל למצוא אחת אפילו שנת 2013.

סה"כ הרכב לא יקר לאחזקה, המנוע לא חלש מידי(אני עברתי מספארק 1.2) ובהחלט מרגישים שיפור בכוח ככה שאני מאמין שגם לך יהיה שיפור מיונדאי I10, המזגן טוב והכי חשוב בעיניי, אפשר למצוא תנוחת נהיגה נוחה שמאפשרת לנסוע גם כמה שעות רצוף מבלי להרגיש מפורק בסוף הנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך כאן בפורום למכירה איביזה 1.4 ידנית מודל 2012 עם נתונים לא רעים ( לא יודע מה המחיר ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית בסדר עם הגודל של ה-I10, הייתי ממליץ אולי לבחן את הסוזוקי ספלאש.

מנוע של הסוזוקי סוויפט, 94 כ"ס סופר חסכוני, שכניראה ירגיש חזק יותר וחסכוני יותר אפילו על הספלאש שהיא קלה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי "עולה ליגה" ומחפש סופר מיני מעט חזקה יותר כמו סוזוקי סוויפט/קיה פיקנטו (רק עם מנוע 1200).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...