Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם קיים מגביר קליטה ל- wifi עבור מחשב נייד?

adz
שימו לב! השרשור הזה בן 2495 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

המחשב הנייד (hp 15-AY102) מראה קליטה חלשה של הראוטר בבית.

השוואתי את הקליטה לנתונים של מחשב נייד אחר ומתקבל הבדל משמעותי (קליטה מלאה ו-150 mbps במחשב האחר לעומת 2 קווים ו-120 mbps במחשב ה-hp).

כאשר אני מקרב את שני המחשבים לראוטר שניהם מראים נתונים מלאים,ומכך אני מסיק שהבעיה היא באיכות הקליטה של ה-hp.

עברתי על כל ההגדרות,כולל עדכון דרייבר,הגדרות עוצמת סוללה וכו'.

האם קיים רכיב אנטנה שמתחבר עם usb למחשב להגברת איכות הקליטה?

תודה מראש,

adz.

עריכה אחרונה על ידי adz

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אבל תוכל להשתמש בכרטיס רשת חזק חיצוני שמתחבר ב USB, או להחליף את הכרטיס המובנה של המחשב לאחד מוצלח יותר (במידה והוא מאלו שמגיעים על לוח נפרד, ולא מובנים בלוח האם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Pika תודה.

כרטיס ה-wifi מובנה לצערי...

מה הגודל של כרטיס חיצוני,ואיך הוא נקרא בזאפ לדוגמא ע"מ שאוכל לחפש?

עריכה אחרונה על ידי adz

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...