Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדואר מסר את החבילה למישהו אחר...

sharon.vosco
שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנתי מאמזון אנגליה קיט בולמים לדלת ההצב'ק בלאון שלי. כשראיתי שהחבילה לא מגיעה נכנסתי לאמזון ועם מספר המעקב בדקתי היכן החבילה. פה חיכתה לי הפתעה. רשום שהחבילה נמסרה לי !!! כמובן שאני לא קיבלתי כלום. נכנסתי לאתר של דואר ישראל ובדקתי גם שם ואני רואה שהחבילה הגיעה לאיזה סופרמרקט שכונתי שאני כלל לא מכיר שמשמשת כנקודת חלוקה לדואר. רשום באתר של דואר ישראל שהחבילה הגיעה למרכז חלוקה הזה בתאריך x ונמסרה בתאריך y. נסעתי לאותו סופרמרקט כדי לנסות ולאסוף את החבילה כי אמרתי לעצמי שלא יתכן שנמסרה למישהו אחר שהוא לא אני. חשוב גם לציין שכמובן לא קיבלתי שום הודעה או פתק מהדואר שבו מצויין שיש חבילה עבורי.

הגעתי לסופר ואני ניגש לאחראי עם מספר החבילה, הוא בודק ומדווח לי שהחבילה נמסרה !!! אני כמובן לא אספתי אותה וגם לא אף אחד מבני משפחתי. שאלתי איך יתכן שמישהו שהוא לא אני קיבל את החבילה לידיו ולאיש אין מענה. שאלתי אם ניתן לברר מי חתם על החבילה והוא אמר לי לפנות לסניף הראשי של הדואר ולראות מי חתם על החבילה. טרם יצא לי לעשות זאת. בכל מקרה מדובר כרגע בהפסד כספי של כ- 400₪ וכמובן שהפשלה היא של דואר ישראל.

שאלתי היא מה אתם מציעים לי לעשות. האם לדעתכם יש לי פה עילה לתביעה כנגד הדואר וכיצד לדעתכם עלי לפעול כדי לקבל את הפיצוי על ההפסד הכספי שנגרם לי?

תודה למשיבים.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נציב פניות של הדואר שלח את כל הסיפור כולל כל התכתובות החשבוניות.

מאמין שיזכו אותך .קרה לי בול אותו דבר. הגיע בושינגים לסניף שכונתי בבאר שבע כאשר אני גר בראשלצ. פניות לבחור מאיביי שהחבילה כלל לא הגיעה לא צלחו לבסוף אחרי יותר מ6 חודשים פתאום קיבלתי מכתב חהגיע לדואר הפלא ופלא וואללה החבילה שם.

כמובן ששלחתי התנצלותי לבחור מאנגליה על התקרית שחשדתי בו. ואחכ לדואר עדו עם זה משהו לא בטוח.תנסה

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי קיים המקרה הקלאסי של כניסות מרובות (מי הסדיסט שהמציא את הדבר הזה?!) - דווח כנמסר, לא הגיע, זיכוי מאמזון, כעבור חודשיים מגיעה איזו שכנה שמעולם לא ראיתי עם החבילה. אז למה חתמת?!?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני איה שנתיים ניגשתי לדואר לקחת חבילה, התברר כי איגדו 3 חבילות קטנות. אחת שלי, אחת של אחד הבנים, ובסנדביץ' של מישהו לא מוכר. למזלי גיליתי זאת לפני שיצאתי מהסניף, והחזרתי לפקידה (שבאופן כללי ראויה לציון על היחס שהיא נותנת ללקוחות).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בגלל מקרים כאלו, אני עם האצבע על 17Track ,מקבל התראה כשהפריט בדואר / מרכז חלוקה הרבה לפני שהם בכלל טורחים להשאיר פתק, אני מגיע עם מספר המדף מהאפליקציה, חותם ולהתראות

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עם החבילות הרבות הנשלחות ללא מספר מעקב? דווקא אלה הבעייתיות מבחינת מסירה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עם החבילות הרבות הנשלחות ללא מספר מעקב? דווקא אלה הבעייתיות מבחינת מסירה.

דווקא אלו מגיעות, אחרי חודש וחצי, חודשיים- אבל מגיעות, פריטים קטנים לתיבה, גדולים יותר מקבלים מס' מעקב פקטיבי ישראלי והודעת הגעה לדואר.

ככלל , לא מזמין פריטים חשובים ויקרים ללא מספר מעקב.

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה לפריטים יותר יקרים אני מעדיף את אמאזון. יותר מהיר ויותר אמין.

גם מרבית חבילות הקטנות, אבל לא כולן. וזה מרגיז. יש לי חבילה מסין שבשבוע שנשלחה בתחילת אפריל, ואין סימן שתקיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר חודשים הזמנתי חבילה מאמאזון,

יום בהיר אחד מתקשר אלי בחורה אלמונית, ומספרת לי שהיא אספה בטעות את החבילה שלי מסניף הדואר, חתמה עליה ושילמה מכס על סך 80₪.

ביקשה להיפגש איתי על מנת למסור לי החביחה ולקבל את כספה בחזרה.

MAZDA CX-5 AWD (4x4) 192hp / SkyActive-G 13:1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין אותה? יש חבילה שלא על שמה וצריך גם לשלם מכס, היא משלמת ולוקחת אותה.

בטח ציפתה למצוא משהו נחמד בפנים וכך ב 80 ש"ח לקבל משהו שעלותו 470 ש"ח, אבל... פתחה ראתה שאין לה צורך בזה ואז נזכרה לטלפן אליך.

כל הכבוד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אציין שפניתי לאמזון ושם הובטח לי שמה שלא יהיה כספי יוחזר לי מכיוון שהם נותנים אחריות מלאה מה שנקרא אצלם מא' ועד ת'. טוב לדעת. עדיין מעצבן מאוד אבל לפחות שכספי לא ילך לחינם. אעדכן בהמשך.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...