Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת פוליש/פולישר/מלטשת במחיר הגון

שימו לב! השרשור הזה בן 2455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

האם כדאי לקנות מאליאקספרס כל מיני מכונות ליטוש שקיבלו ציון יחסית גבוהה מהמדרגים או שכבר כדאי לרכוש כאן בארץ?

ובתור מתחיל מה כדאי לרכוש אם אני יודע שאני מתחיל ולא בטוח ממשיך בזה ולאיזה כיוון תקציב לחתור?

יש המלצה לכזה שעולה על הקריטריונים ונותן יחסי עלות תועלת טובים ומתאים למתחילים? אשמח גם לקישור ונתונים כולל דגם וקישור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש באיביי Das 6 Pro.

מכונת Dual Action אורביטלית שעדיפה על הרוטורית בשביל מתחילים שצריך להיות יצירתי בשביל להרוס את הרכב :)

אני קניתי את שלי עם עוד 3 Backing Plates של 3-5-6 אינצ' ועם עלות המכונה, המיסים והמשלוח זה עלה סביבות ה700.

והיא עדיפה על זו של הAEG.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה רוכשים שיתאים לארץ בלי מתאמים למיניהם ומה המחיר כולל מכס ומשלוח?

אשמח לקישורים לאפשרויות רכישה זמינות ששולחים לארץ, בתודה תומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם היתה מבצה בקניית שני מכשירים.

יש היום משהו?

קופון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, אל תקנו מכונות שאין להן מעבדת תיקונים בארץ, בסוף זה יעלה לכם כפליים.

ועוד טיפ - אם אתם חובבנים או מתחילים והולכים על רוטרית, הפרמטר הכי חשוב לכם זה המהירות האיטית, מהבחינה הזו ה FLEX 140/2 היא הכי מתאימה עם מהירות התחלתית של 380 סל"ד, המקיטה 600 וה AEG - 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...