Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקת מצלמת רוורס

mebios
שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הזמנתי מצלמת רוורס לרכב, אז עבר קצת יותר מחודש והגיעה המצלמה שהזמנתי.

בשלב ראשון לפני שאני קודח, משחיל, מחבר וכו', רציתי לבצע בדיקה מסדר אפס, האם המצלמה בכלל מפיקה אות וידאו.

במערכת ברכב עברתי למקור וידאו, חיברתי את המצלמה ל-12 וולט של המצת, והלדים עליה נדלקו, את כבל ה-AV OUT שיוצא מהמצלמה חיברתי לכניסת ה-AV IN בפאנל החיצוני של המערכת ברכב.

את החיבור ביצעתי במעין קומבינה של כבלים שהיו לי בבית שאני בכלל לא בטוח שיכולה לעבוד, רצ"ב תמונה.

כרגע לא מקבל סיגנל וידאו במערכת.

שתי שאלות:

1. האם החיבור שביצעתי אמור לעבוד בכלל?

2. האם יש דרך אחרת להתחבר לאיזשהו מסך חיצוני ולראות את הוידאו מהמצלמה? יש איכשהו דרך להתחבר למסך מחשב?

יש לציין שמהמצלמה יוצא כבל RCA בודד, החיבורים שאני מכיר לחיבור למסך מחשב, הם 3 כבלי RCA ל

HDMI/VGA/DVI

IMG_20170623_165348.jpg

IMG_20170623_165348.jpg

עריכה אחרונה על ידי mebios
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיבור שביצעת כנראה לא נכון.

המצלמה מוציאה רק אות קומפוזיט דרך RCA בודד.

שלושה RCA זה אות AV מלא שכולל וידאו (כמו הנ"ל) ושני ערוצי סאונד סטריאו (שהמצלמת רוורס לא מפיקה).

בנוסף, הכבל שבתמונה הוא רק עבור סאונד, כאשר הקצה PL הוא בעל 3 מגעים בלבד ולא 4 כפי שצריך עבור כבל AV עם חיבור מסוג זה.

מדוע אתה לא מחבר את מוצא המצלמה לכניסת מצלמת הרוורס הייעודית?

תצטרך למתג את ההפעלה של התצוגה (באופן זמני לפחות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה תום, עשית לי סדר בתמונה.

אז למעשה אם אמצא כבל RCA למיני ג'ק שמתאים לוידאו אצליח לראות סיגנל?

בכבל שצירפתי בתמונה הקודמת אני רואה שני קווים שחורים בצד של המיני ג'ק, האם כבל שמתאים הוא כזה שיש עליו 3 קווים שחורים, כמו בתמונה בלינק להלן?

https://ae01.alicdn.com/kf/HTB113dyIVXXXXajaFXXq6xXFXXX2/Lowest-Price-Excellent-Quality-3-5mm-font-b-Mini-b-font-Male-To-3RCA-Female-Audio.jpg

לשאלתך למה לא להתחבר לכניסת המצלמה היעודית, אז שתי סיבות:

1. עדיין אין לי את המפתחות לשליפת המערכת מהתושבת. אקפוץ מחר לאוטו דיפו בתקווה שיש להם או שאחכה שיגיע מאיביי.

2. קיוויתי ראשית לבדוק את המצלמה בצורה בסיסית לפני שאני מפרק את המערכת.

במידה ואתחבר לכניסה היעודית בפאנל האחורי, כמובן שאצטרך למתג את כניסת הרוורס במערכת, מדובר על מיתוג פשוט של 12V.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה שצירפת כעת אכן מראה כבל שאמור* להתאים למשימה, כאשר החיבור הוא רק בין המצלמה ל-RCA הצהוב.

כל זאת בהנחה כמובן שאותה כניסת AV בחזית המערכת שלך (איזו?) היא אכן כניסת AV ולא רק AUX.

אם יש לך במקרה בבית טלויזיה עם כניסת קומפוזיט, גם לשם תוכל לחבר את המצלמה.

* מניח שאם תמצא כבל כזה, הוא יהיה "סטנדרטי" (מה שזה לא אומר) ויהיה בסדר,

אבל לכאורה יש מצב שהשיוך של השרוולים יהיה מעט שונה.

התמונה להמחשה בלבד.

Model-B-Plus-Audio-Video-Jack-Diagram.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...