Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בפיג'ו 208 חדשה

shakedsm
שימו לב! השרשור הזה בן 2486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר ביצוע נסיעת מבחן הזמנתי היום את הרכב.

קצת פרטים על הקנייה:

פיג'ו 208, Active Pro

1.2 ליטר, 110 כ"ס

צבע אפור אלומיניום (מקווה שנראה טוב.. לא היה במקום)

תוספות: מובילאיי, קודנית, חיישני רוורס.

מחיר כולל אגרה 88,500 ש"ח (למזומן).

בנוסף:

רכשתי את מערכת ה Touch שלהם: עלות 990 ש"ח (בשביל Waze בעיקר)

ו - 3 שנים קישוריות לאינטרנט - 1000 ש"ח.

סה"כ 90,500 ש"ח.

עכשיו מחפש איפה לעשות ביטוח.

אני רווק עם 13 שנות ותק בנהיגה אבל ללא עבר ביטוחי על שמי (נוהג על רכב שנתנו לי ההורים)

אשמח לשמוע את דעתכם איפה הכי משתלם לבטח את הרכב?

**יכול לבטח את הרכב דרך ביטוח עובדי מדינה במידה ואני רושם את הרכב על שם אמי ואני כשותף. אופציה פחות מועדפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש מחיר מצוין לרכב טוב.

לגבי הביטוח תעשה סקר שוק.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה ביטוח של ההורים לעובדי מדינה תוכל להשתמש בהיסטוריה שלהם בשבילך. תתחדש!

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

ביטוח של עובדי מדינה לכל נהג תופס כעבר ביטוחי?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח של עובדי מדינה לכל נהג תופס כעבר ביטוחי?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ביטוח של עובדי מדינה(לפחות עד לפני כמה שנים) תופס לבני המשפחה גם, במידה וזה היה הרכב שנהגת עליו באותה תקופה(אגב, גם אם יש להורים ביטוח רגיל לכל גיל ולך אין רכב) העבר הביטוחי של ההורים תקף לכל דבר ועניין.

את הרכב הראשון על שמי ביטחתי עם העבר הביטוחי של ההורים שלי ע"ב זה שזה הרכב שנהגתי עליו באותה תקופה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! ותעלה תמונות כשיגיע! באמת מחיר מעולה. עם איזה אבזור הוא מגיע?

עבר ביטוחי על שם ההורים לא מספק כמה מחברות הביטוח. לדעתי המחיר הכי טוב שתוכל להשיג ה בישיר בסופו של דבר. ממליץ לך לבדוק גם את שלמה - חדשים יחסית בתחום עם מחירים לא רעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה את וובי, אני מבטח שם כבר שנה שלישית ברצף (שלמה ביטוח) ולא נתקלתי בבעיות עם היעד תביעות של ההורים.

אם יש לך קרובים מדרגה ראשונה שחברים במועדונים כמו הסתדרות המורים, חבר ודומיהם יש לפעמים הסדרים מול חברות ביטוח במחירים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם נציג של לובינסקי , והוא הסביר לי שזו תהיה בעייה ולא יכירו לי בעבר הביטוחי כשנהגתי על הרכבים של ההורים.

הציע לי לרשום את אחד ההורים כבעלים ראשי ואני כשותף וכך לטענתו ארוויח את העבר הביטוחי של ההורים והביטוח יצא זול יותר.

מצאתי באתר משרד הרישוי את 2 הדברים הבאים:

http://rishuy.mot.gov.il/he/vehicle/licensing/ownership/faq/672-owner-number

http://rishuy.mot.gov.il/he/vehicle/licensing/ownership/489-insertion-partner

ככה שנראה שאני יכול לרשום את הרכב על שם אחד ההורים ואני כשותף, ולאחר 3 שנים להסיר אותם וכל זאת מבלי שזה יעלה לי ב"יד" של הרכב, ובתשלום של אגרה.

הנציג גם הציע לי ביטוח של לוביט (שאמר שהוא טוב יותר כי הוא בין היתר מציע חלפים מקוריים חדשים, למשל שמשות), ואמר שהוא יכול לבדוק גם בכלל וכו' אבל כנראה לא ייצא הרבה יותר זול, והוא צריך עבר ביטוחי בשביל לעשות את הבדיקה.

כרגע, אני מעכב את הרישום של הרכב. חייב להבין מה צריך לעשות?

תתחדש! ותעלה תמונות כשיגיע! באמת מחיר מעולה. עם איזה אבזור הוא מגיע?

עבר ביטוחי על שם ההורים לא מספק כמה מחברות הביטוח. לדעתי המחיר הכי טוב שתוכל להשיג ה בישיר בסופו של דבר. ממליץ לך לבדוק גם את שלמה - חדשים יחסית בתחום עם מחירים לא רעים.

אתה מתכוון לביטוח ישיר?

ואיך שלמה? הם אמינים וטובים, או שעדיף לא לעשות דרכם?

נסה את וובי, אני מבטח שם כבר שנה שלישית ברצף (שלמה ביטוח) ולא נתקלתי בבעיות עם היעד תביעות של ההורים.

אם יש לך קרובים מדרגה ראשונה שחברים במועדונים כמו הסתדרות המורים, חבר ודומיהם יש לפעמים הסדרים מול חברות ביטוח במחירים טובים.

יש לי אמא שהיא עובדת מדינה, ויכולה לקבל הנחה, אבל רק אם היא בעלים (ראשון) של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לי מה שאמר לך הנציג בסוכנות, אני עשיתי את זה גם בשבילי וגם בשביל אחותי, בשני המקרים השתמשנו בעבר ביטוחי של ההורים והצהרה שנהגנו ברכב באותה התקופה, הרכב של כל אחד רשום על השם שלו וביטחו בלי בעיה באיילון, ושלמה ביטוח דרך וובי.

אין מנוס מסקר בין כמה חברות גדולות כדי לראות מה התנאים שהם מציעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלפיים מקוריים חדשים? כל רכב עד גיל שנתיים מחוייב בכמעט כל ביטוח להיות מתוקן רק בחלפים חדשים ומקוריים.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוספות: מובילאיי, קודנית, חיישני רוורס.

מבין שבלי מובילאיי הם לא ימכרו, וחיישני רוורס יכולים לעזור (נגיד), אבל מפתיע אותי כל פעם מחדש שאשכרה יש אנשים שעדיין מזמינים את הדבר הזה שנקרא "קודנית" ברכבים שאפשר בקלות למצוא ביטוח עבורם בלי זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש יבואנים שדוחפים גם את זה.

למיטב זכרוני, באחת מהגרסאות של ה208 עדיין ניתן להזמין ללא מוביל איי.

לצערי אתה מתכוון ל-GTI.

ניסיתי בכל הכח להוציא את הדיזל בלי והם לא היו מוכנים,בסופו של דבר קמתי והלכתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...