Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך גוונים , אשלג 33 אשדוד

Max.M
שימו לב! השרשור הזה בן 2464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן לכולם,

חוות דעת חיובית על המוסך, עשו לי עבודה יפה ברכב ליסינג שנכנס עצמאית לשם .

אהבתי את התוצאה הסופית, צבעו לי פגוש קדמי, פגוש אחורי ומכסה מנוע .

לא נשארו שאריות צבע בשום מקום, אין מריחות צבע , השמשות נקיות וללא שאריות של אבק פחחות .

התרשמות מאוד חיובית, הן מהבן אדם והן מהמקצועיות .

יש לי רק תמונה יחסית מרחוק,בהמשך אעלה מקרוב .

גילוי נאות:

אלי בן עזרא בעל המוסך הוא ספק חדש שנפתח בפניי, אבל מהיכרות קודמת גם עם חברים עם רכבים פרטיים - העבודה בהחלט יפה מאוד .

שבת שלום.

20170623_132643.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהה?

זה המוסך פחחות הכי גרוע שנתקלתי בו, כאחד שבא מתחום הרכב אני נתקל בהרבה כאלה.

לא ראיתי רמה כזו גרועה.

גרם לי לנזקים עצומים. ובלתי הפיכים.

גרוע מאוד, לא יודע איך אתה רושם זאת.

אם תרצה המלצות באשדוד תגיד לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתמשתי בו לצורך תיקון 2 רכבים שנתתי לו בו זמנית.

קדח בורג קודח על מגן חדש ומקורי(מהצד החיצוני!!) ורק בגלל שלא ישב טוב, כלום בעצם לא ישב טוב, צבע לא מתאים, כיוונים לא מתאימים.כלום לא היה בסדר. נאלצתי לקחת לפחח אחר שיעשה את העבודה מחדש.

ברכב השני המצב היה פחות גרוע, צבע לא מתאים. גם איבד חלקים בדרך.

ב 2 מתוך 2 הרכבים היה תקלות.

סורי, זה לא בעל מקצוע.

אני מכיר הרבה באשדוד(אני עוסק בתחום), הם הגרועים ביותר שנתקלתי בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ברגשות מעורבים לגבי המוסך הזה. סה"כ אנשים טובים, אבל לגבי התוצאות לכאן ולכאן (וגם יחסית זול).

אחי לפני כשנתיים שלוש, עשה שיפוץ (שאגב תועד והועלה לפורום) של פורד קורטינה אספנות, שעברה הסבה מצבע בהיר לצבע ירוק מטאלי.

עבודת הפחחות הייתה טובה, וההכנה הכללית לצביעה (והיה המון) הייתה בסך הכל בסדר, מה שהוביל לצבע ממש יפה בתוצאה הסופית.

מה שכן, הצבע לא החזיק יפה לאורך זמן, וסימני חלודה וקילופים ביצבצו די מהר.. מאכזב.

בנוסף עשינו שם מגוון צביעות נוספות שחלקן יצאו יותר טוב וחלקן פחות.

מכסה מנוע וגג ושתי דלתות בפורד פוקוס בצבע אפור, ללא פחחות, יצא בסדר גמור ללא הפרשי צבע, בינתיים (כשנה) הכל בסדר - עבודה טובה מאוד לדעתי.

מנגד (ודי מזמן), צביעה בצבע ירוק בוולוו 850 של גג וטמבון (כמדומני) הפרש צבע מחריד ומזוויע! הרכב הורד מהכביש בעיקבות תאונה, בלי זה הוא לעולם לא היה נמכר..

אם הייתי ממליץ על מוסך פחחות וצבע טוב באשדוד, אך לא זול כ"כ, מוסך גדי באזור תעשייה, לא מניסיון אישי, אלא מעבודות שלו שראיתי.

האם הייתי הולך לגוונים לתיקון נוסף? תלוי בסוג העבודה ובהצעת המחיר.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כמו שאמרתי, אני מכיר מוסכי פחחות באשדוד והמלצת אתה, ואני יכול להגיד לך מניסיון אישי של המון המון רכבים ועבודה של שנים עם מוסך גדי, הם פשוט מצוינים, מקצוענים, מעולם לא איכזבו אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבעתי אצלהם טמבון וכנף עם תיקון הכנף גם בעבר, לטובה אני יכול להגיד שהמחיר טוב וגם השירות ובגדול העבודה יצאה לא רע, אבל כן יש פאשלות של צביעה של דברים שלא היו אמורים להצבע, נזילות צבע ותיקון לא מושלם. (לא ניסיתי לחזור ולהגיד להם שיתקנו)

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...