Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפשר לקבל 100% מימון למכונית משומשת?

reuvenkap
שימו לב! השרשור הזה בן 2496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש לבת שלי מכונית יד שנייה לא חדשה במיוחד כדי שהיא תוכל לנסוע ללימודים. מאיזשהי סיבה היא ממש רוצה פז'ו, למרות שאני אומר לה שזאת מכונית שעושה בעיות, ונראה לי שזה עוד יותר נכון כשהיא משומשת. איזה מכונית טובה כמשומשת? זאת אומרת, מכונית אמינה שלא רואה הרבה מוסך?

ולגבי הלוואה: הבת שלי תצטרך לקחת הלוואה בשביל המכונית, מה היא צריכה להראות בבנק בשביל לקבל אותה? קראתי פה http://actualic.co.il/%D7%97%D7%93%D7%A9-%D7%9E%D7%94%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9F-%D7%A2%D7%A6%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%A7%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%97%D7%93%D7%A9/ שאפשר לקחת הלוואה עד 100% מהמחיר של המכונית, אבל איך קובעים את זה במכונית משמשת? זה לפי מה שאנחנו משלמים למוכר או לפי מחירון? זה משנה לבנק בכלל? וגם צריך להוכיח מצב כלכלי וכאלה? כי היא רק סטודנטית, אז אולי לי יהיה יותר קל לקבל הלוואה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית משומשת לא תלקח כבטחון אם היא בת יותר משלוש שנים, וגם אז זה לא יהיה 100% מימון.

הדרך היחדיה לרכוש מכונית משומשת ב-100% זה דרך חברות הליסינג שלעיתים מאפשרות 100% על המשומשות מהצי שלהם.

אפשרות נוספת (אם אתה לקוח טוב של הבנק) היא לקחת הללואה לכל מטרה.

בכל מקרה כדי שתבדקו עם עצמכם שיש לכם יכולת להחזיר את מה שתקחו.

לגבי אמינות רד מהסטיגמות. פיג'ו 107 למשל (שהיא בהחלט רכב שמתאים לסטודנטית) זה בכלל טויוטה עם סמל של פיג'ו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית משומשת לא תלקח כבטחון אם היא בת יותר משלוש שנים, וגם אז זה לא יהיה 100% מימון.

הדרך היחדיה לרכוש מכונית משומשת ב-100% זה דרך חברות הליסינג שלעיתים מאפשרות 100% על המשומשות מהצי שלהם.

אפשרות נוספת (אם אתה לקוח טוב של הבנק) היא לקחת הללואה לכל מטרה.

בכל מקרה כדי שתבדקו עם עצמכם שיש לכם יכולת להחזיר את מה שתקחו.

לגבי אמינות רד מהסטיגמות. פיג'ו 107 למשל (שהיא בהחלט רכב שמתאים לסטודנטית) זה בכלל טויוטה עם סמל של פיג'ו.

תוכל למנות את חברות הליסינג שנותנות אופציה כזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(כמעט) כל חברות הליסינג הגדולות: שלמה סיקסט, אלדן ו-AVIS בטוח, וכנראה גם חלק מהאחרות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפריד בין הרכב לעניין ההלוואה.

ציינת שהבת שלך צריכה רכב לנסיעה ללימודים => סטודנטית => הלוואות לסטודנטים הן ההלוואות הכי טובות שיש לבנקים להציע. לא צריך 'כנגד רכב' או משהו כזה. זו הלוואת סטודנטים לכל מטרה.

לגבי הרכב - ה C1 הוא בהחלט אפשרות סבירה.

לעומת זאת, C1 חדשה, ידנית, עם 3 שנות אחריות נמכרת ב...49,900 שקלים - כך על פי רועי מנהל מותג סיטרואן במפגש אתמול בשורק.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...