Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניה למרות חוסר במלאי כביכול - לקונים הכבדים באמאזון.

Or05230
שימו לב! השרשור הזה בן 2498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה,

רכשתי מחשב נייד במחיר טוב

לפני זה התעניינתי ושלחתי מייל לאמזון לגבי עלות משלוח (ניסיתי קצת לשחק איתם ולהוריד את העלות)

חוץ מהתשובה מה שהם רשמו :

Unfortunately, we are currently unable to offer this item, as we're currently out of stock NAME OF THE PRODUCT BLA BLA BLA.

Even though you see "Only 3 left in stock" those are most possibly already reserved as it takes some time to refresh our system.

Out of my experience and as a personal advise, every time you see less than 10 items in stock, please keep in mind that the system is in process of updating information.

זה היה לי מוזר , וגם מישהו אמר לי שזה מתעדכן בלייב וזה קצת מוזר , אז קניתי.

זה היה אתמול, אמאזון כבר אתמול חייבו את הכרטיס ,המוצר כרגע ב Preparing for Dispatch

ברגע שקניתי, המלאי ירד ב 1, היה נראה דיי בבירור שזה מתעדכן בלייב בניגוד למה שאמרו לי במייל.

רציתי לדעת אם מישהו שמע על זה שיש דיליי בעדכון מלאי של אמזון ואחרי הזמנה הם ביטלו לו אותה, כי זה נראה לי ממש לא הגיוני.

תודה !

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מסתבר שכשבאמזון גרמניה תבחרו תרגום לשפה אנגלית ,לא יוצג לכם אפשרות לצ'אט, תבחרו שפה גרמנית ותצליחו להגיע לצ'אט בגרמנית.

בעזרת Google translate (שמתרגם מעולה כל שפה, אבל בתנאי שמתרגמים מאנגלית לשפה הנבחרת) הצלחתי להבין שזה נרשם וישלח מהנציג

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...