Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דאציה סנדרו - לחכות לדגם העדכני?

avargel
שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

כידוע, הסנדרו הבסיסית כבר נמכרת ברחבי העולם בתצורה החדשה שלאחר מתיחת הפנים, בה הוחלף המנוע + הוצגו שינויים קוסמטיים ושיפורים מסויימים בגימור.

משום מה, היבואן פה קיבל החלטה לא להביא השנה את הדגם המתוח, אלא להמשיך לשווק את הדגם הישן. לפי מה שהצלחתי לברר, עד סוף השנה זה יהיה המצב.

כמעט גמור ומנוי עמדי שהרכב הבא שלי יהיה סנדרו. עד כמה זה נבון לרכוש עכשיו ולא להמתין?

עד כמה לדעתם השינויים במתיחת הפנים הם משמעותיים?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לשפוט את הסטפווי החדשה לעומת הסנדרו הרגילה שלנו, ההבדל בעיצוב נחמד, מתגי החלונות עברו לדלתות והכי חשוב מבחינתי, בידוד הרעשים שמאוד חסר הסנדרו, השתפר

2017 Citroen C3 Shine

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו פה דיווחים על זה שהיבואן לא מספר ללקוחות את האמת מתוך נסיון לגרום לאנשים לרכוש את המכוניות הקיימות.

מבדיקה זריזה באתר זה נראה שיש להם בסה"כ צבע אחד במלאי (כסף מטאלי) ומשום שהיצרן עבר לייצר את הדגם המתוח, זה ככל הנראה ממש הסוף של זה ונשמע לא סביר בעיני שעד סוף השנה היבואן לא יביא רכבים בכלל.

לעניין הרכישה עכשיו, זה כנראה יהיה מאוד לא נבון.

ראשית משום שכמו שאור כתב, השינויים הם משמעותיים וכמי שנסע בסטפווי שנתיים אני יכול להעיד שמיקום מתגי החלונות, מיקום הצופר וההגה העלוב היו פאקים רציניים שטופלו במתיחה האחרונה.

מעבר לזה, הביקוש לרכבים האלה מוגבל ושמירת הערך שלהם לא טובה. ברגע שתגיע מתיחת הפנים, עם המנוע החדש וחלילה עם תיבה רובוטית, הביקוש יצנח והערך יחתך בהתאם. גם כאן, לצערי, אני מדבר מהנסיון שלי עם הסטפווי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות. כפי שהערכתי.

אני מכוון לתיבה ידנית.

אם בדגם המתוח יספקו גם מנוע דיזל, בכלל נפלא.

כרגע הדיזל מוצע רק בסטפאווי, לא בסנדרו הבסיסית.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...