Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מדובר בפגיעת שלדה/מעיכת פח קוסמטית?

Daniel Toker
שימו לב! השרשור הזה בן 2497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם,

אני על סף רכישת טויטה יאריס משומשת ואמור לקחת את הרכב לבדיקה במכון בימים הקרובים.

בשיחתי עם המוכר (יד 2 של הרכב). הוא הראה לי את פירוט בדיקת הרכב שהוא עשה כשקנה אותו לפני מספר שנים.

ישנו סעיף בבדיקה שלו שבו רשום:

שלדת מרכב:

ליקויים בעלי משמעות נמוכה: יש מעיכת פח בכנף אחורי ימין.

מצ״ב תמונ של הרכב והפגיעה המדוברת.

האם ייתכן ואיכשהו מדובר בפגיעת שלדה(שאסי) בעלת השפעה בטיחות/ירידת ערך של הרכב?? ושעלי לתת עליה את הדעת או שמדובר בפגיעת פח קלה שמשמעותה קוסמטית בלבד?

אשמח לדעתכם לפני שאקח את הרכב לבדיקת מכון נוספת על חשבוני.

תודה רבה לעונים.

E8AD87E9-8BB5-4136-9EE8-70585A88B412.jpg

4C491C9F-04C4-4125-B5D9-26D577C3964B.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המכה שסימנת נראה לי שאפשר לסדר חזרה על ידי ביצוע pdr ללא כל עבודת פחחות,

אין לה משמעות כעמט, השאלה היא אם היה נזק גדול יותר או לא - ואת זה רק בדיקה מלאה תוכל לגלות.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המכה שסימנת נראה לי שאפשר לסדר חזרה על ידי ביצוע pdr ללא כל עבודת פחחות,

אין לה משמעות כעמט, השאלה היא אם היה נזק גדול יותר או לא - ואת זה רק בדיקה מלאה תוכל לגלות.

ההערה שרשמתי הינה חלק מבדיקת מכון מלאה שבוצעה לרכב בזמנו.. והינה ההערה היחידה שרשומה תחת סעיף שילדת מרכב.

כמובן שאקח את הרכב לבדיקה נוספת שלע.. רק רציתי לוודא מראש שלא מדובר במשהו אקוטי שיכול לחסוך לי מראש עלות של בדיקה מיותרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו פגיעה שלא תמצא רכב שאין לו כמותה. חסרת כל משמעות.

ועדיין לא לוותר על בדיקה יסודית מטעמך - פגיעות עמוקות יכולות להיות חבויות מתחת לפח צבוע ומצוחצח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה שום פגיעה בטיחותית, מדובר על מעיכה קלילה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכול המגיבים,

אכן אקח את הרכב לבדיקה ונמשיך משם.

הסיבה העיקרית בגינה חששתי היא שההתיחסות לפגיעה הזו בדוח הבדיקה הקודמת הייתה תחת סעיף שלדת מרכב.

סופש נעים לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...