Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבקת חלבון - מאיפה הכי כדאי להזמין\לקנות?

Turbulence
שימו לב! השרשור הזה בן 2489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חזרתי להתאמן ואני רוצה לרכוש אבקת חלבון. פעם הייתי משתמש בBodybuilding.com אבל זה היה עוד לפני שהמכס היו מזיינים כל חבילה.

מאיפה הכי כדאי היום להזמין\לקנות? אני בהחלט מעדיף להזמין מחו"ל אם החסכון הוא גדול. ומה הכי כדאי מבחינת "מותג"? לא צרכתי תוספי תזונה קרוב ל-3 שנים, אז אני מחוץ למשחק. אאל"ט, אופטימום ודיימטייז שלטו בשוק.

אני מעוניין גם לרכוש קריאטין אם זה משנה (אולי חנויות בארץ מציעות מבצעים?)

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשלח לי הודעה בפרטי אוכל לסדר לך מחיר נוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מ IHERB במחיר מטורף, המבצע הזה עדיין קיים במחיר קצת יותר גבוה ועדיין שווה.

אבקת חלבון של אופטימום (גולד) , לבערך 120 הגשות (3 ומשהו קילו, הרבה מעבר לממוצע) בסביב ה 250 שקלים.

עד הבית כמובן.

https://il.bee.deals/lookup/%D7%97%D7%9C%D7%91%D7%95%D7%9F

תכנס ללינק הזה ותתעניין

בארץ לא מצאתי מחירים יותר שווים מחו"ל.

ממליץ כמובן על החברות הטובות (תרשום חברות טובות לאבקת חלבון בגוגל ותמצא, לא סיפור מיוחד לדעת)

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשלח לי הודעה בפרטי אוכל לסדר לך מחיר נוח

מתעלק.

כמה אתה יכול למכור את הDYMATIZ SUPER GANER?

בעברי השתמשתי בו והעלה אותי יפה במסת שריר\קילו.

הבעיה: כל שאר הפעמים שהשתמשתי כבר לא עזר ולא שום דבר וזה היה סתם בזבוז של כסף.

הפעם בא לי לנסות שוב אבל המחיר יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

myprotein

חלבונים ברמה גבוהה,בדיקות מעבדה,הכול כמו שצריך.

מחירים נוחים,הזמנתי במבצע שהיה,5 קילו ב360 ש"ח בערך כולל משלוח.

הכי חשוב תבדוק שיש בדיקות מעבדה לחלבון שאתה קונה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני את החלבון שלי משיג אצל אלי.

מומלץ, וגם תוצרת ישראל.

לא כל כך הייתי מתגאה בתוצרת ישראל כאן.

מעדיף חומרים שעברו מעבדה ואני יודע מה יש בפנים.

בנוגע לשרשור גם אני הזמנתי מ-IHERB אופטימום ב-250 שקל, מחיר אדיר אני רגיל להזמין ב-300 צפונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך הייתי מתגאה בתוצרת ישראל כאן.

מעדיף חומרים שעברו מעבדה ואני יודע מה יש בפנים.

בנוגע לשרשור גם אני הזמנתי מ-IHERB אופטימום ב-250 שקל, מחיר אדיר אני רגיל להזמין ב-300 צפונה.

כמה ק"ג ב 250 ש"ח? IHERB אמינה? לא כ"כ מכיר את האתר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה ק"ג ב 250 ש"ח? IHERB אמינה? לא כ"כ מכיר את האתר

2.2 קילו, לא היה מבחר גדול של טעמים שהזמנתי (לפני שבוע וחצי, אחרי שבוע היה אצלי כבר עם DHL).

גם אני לא הכרתי לפני שהזמנתי.

המחיר אותו מחיר כמו בכל אתר, המשלוח היה זול משמעותית (15 דולר לחבילה של 2.5 קילו לעומת 150 שקל בויטה קוסט ובאדי בילדינג)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצע לי בארץ לקנות חלבון ממש זול, אבל לא התפשרתי וקניתי תוצרת חו"ל. אומנם ביוקר לצערי כי לא הייתה לי הסבלנות לחכות להזמנה מחו"ל, אבל אישית אני מעדיף חלבון שעבר בדיקות של משרד הבריאות האמריקני, בארץ זה די שכונה (עם כל הכבוד לפיור).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור,

מישהו שמע על חלבון תוצרת אוסטרליה -

Pure product australia

אם לחיוב, מישהו יודע איך אפשר להשיגו בארץ?

לא יודע מה יש היום כי הייתי מחוץ למשחק כ-3 שנים, אבל תלך תמיד על מותג עם שם מוכר. במיוחד בחלבון.

Dymatize, ON, וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה יש היום כי הייתי מחוץ למשחק כ-3 שנים, אבל תלך תמיד על מותג עם שם מוכר. במיוחד בחלבון.

Dymatize, ON, וכו'

ברור לי שעדיף ללכת על חלבון מחברה מוכרת , שאלתי בכללי אם מישהו מכיר את החלבון\חברה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ON gold standard 100 נחשב לבין הכי טובים בשוק, אבל המחיר בהתאם.

מרקם מעולה, מתמוסס בקלות, טעם טעים (במיוחד עוגיות), הרכב תזונתי מעולה, כמות חלבון גבוה.

https://www.amazon.com/dp/B000QSNYGI/_encoding=UTF8?coliid=I33UD9HK9EVW18&colid=20TI6SDYFMHC2&th=1

עריכה אחרונה על ידי TheOne23

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מ IHERB במחיר מטורף, המבצע הזה עדיין קיים במחיר קצת יותר גבוה ועדיין שווה.

אבקת חלבון של אופטימום (גולד) , לבערך 120 הגשות (3 ומשהו קילו, הרבה מעבר לממוצע) בסביב ה 250 שקלים.

עד הבית כמובן.

צריך אשכול עדכונים פה בפורום על דברים כאלה, חבל שלא ידעתי על זה באמת מחיר מטורף.

ד"א מי שבעניין של פריוורקאוט נכנסתי לiherb בזכות ההודעה הזאת, ויש את הC4 50X 45 מנות ב80 שקל כולל משלוח. גם מחיר מטורף. (פחות מחצי מחיר, כמובן הזמנתי)

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...