Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויה לא נעימה בסוכנות - מה אתם הייתם עושים?

ecomicra
שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מבין על מה כל ההיסטריקה. אתה נכנס לסוכנות רכב והנציג לא דיבר איתך לטעמך ואתה מדבר כאילו מינימום פרוקטולוג התחיל לרדת עליך כשהיד שלו בתחת שלך. "אני לא צריך עזרה אני רוצה להתרשם בעצמי מהרכב." השלב הבא הוא "אתה מפריע לי להתרשם מהרכב" והשלב האחרון זה לצאת משם ולסוע עוד 10 דקות לסוכנות אחרת.

לפסול מותג רכב שלם בגלל איזה ערס סתום בסוכנות מכירות בחיפה זה משעשע וילדותי.

ואני גם לא מבין מה אתה רוצה שהוא יעשה? נכון שהוא לא מקצועי וחוצפן אבל מה אתה רוצה שהוא יענה לך על קיה נותנים יותר אחריות? הוא סוכן של סיטרואן מה חשבת שהוא יסכים איתך? בישראל תתנהג כישראלי ולא כבריטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כסוף עם גג אדום. תתחדש ותהנה.

במקרה ראיתי שלוש כאלה בסביבות כביש 70 היום אחה"צ והן מה זה מושכות את העין.. אפורה עם שחור נראיתה לי רצינית מדי, כבדה. לשכן שלי יש לבנה עם גג לבן ואקסנטים שחורים פנים וחוץ, מאוד אלגנטית. אבל לדעתי זה רכב שנחמד לו צבעים עזים, שמחים. כחולה-בהירה עם גג לבן היתה מ ד ה י מ ה. מן דגל ישראל על גלגלים. וגם אדומה גג לבן היתה יפה מאוד. את הגג השחור אהבתי פחות. מסכים שהכסופה עם האדום מדהימה.

בצרפת יש 36 צירופים... וגם עם גוון הפנים ניתן לשחק שם.

אז מה קנית?? מברוק תתחדש!!!

עריכה אחרונה על ידי Jack457

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם אלקש, גם לי היו כמה מקרים שהגעתי לסוכנות מסויימת והנציגים לא היו ממש נחמדים, או נסיעות המבחן היו קצרות והוא היה חסר סבלני לגמריי - כאילו עושה לי טובה מזמנו הפנוי...

אם הרכב כן מוצא חן בעיניי, מגיע לסוכנות השניה או השלישית ברדיוס שקרוב אליי, ומבצע רכישה אצל סוכן שכן מתייחס בנימוס ובכבוד.

אבל בגלל יחס של נציג זה או אחר לבחור רכב אחר? זה כבר מוזר לגמריי.

ובמקומך, כן הייתי מתלונן למנהל המקום על היחס המזלזל שלו - לא שזה ממש מזיז להם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקיבלתי לפני שנה את היחס המזלזל בקרסו כשרציתי להחליף את הקליאו לאחת חדשה, התקשרתי לשירות לקוחות כדי לבטל את העסקה.

הסברתי להם שהנציג חרטט אותי וזיין את השכל עם דברים לא רלוונטיים ולא נכונים על הרכב (אני יודע כי קניתי אחד זהה לרכב שכבר היה לי 3 שנים, אפילו אותו צבע), ושאני לא רוצה לקנות רכב מהם, אז שיחזירו את ה2000 ש"ח.

תוך 10 דקות התקשר אלי הנציג שמכר לי את הקליאו הקודמת והוא היה אחלה, אז באתי לשם וחידשתי את העסקה.

רק הבהרתי להם שאני לא רוצה שהנציג שחרטט ושיקר לי יקבל את העמלה אלא רק מי שטיפל בי במקור.

אז קניתי את הרכב והבהרתי להם שהיחס של הנציג שלהם כמעט עלה להם בלקוח נאמן למותג (זה הרנו השישי שלי).

בכל אופן מזל טוב לפות"ש! :lol:

קנית אחלה רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשליש הראשון של עשור המיליניום, עבדתי כאיש מכירות על רצפת האולם המרכזי של סובארו - אז עוד תחת כנפי יפנאוטו. לכן בצעד נדיר, קראתי את כל השרשור מתחילתו ועד סופו.

אלו היו שנים מאתגרות. ניסינו להסביר ללקוח הישראלי למה הוא צריך לשלם יותר ולקבל לכאורה על הנייר פחות. החדרת הAWD הייתה ממש בחיתוליה, ולמעט כמה מכורי GT ופריקי פורסטר בודדים, אף אחד לא הבין מה רצינו ממנו. ההנהלה מלמעלה תלתה את כל יהבה על האימפרזה 1.6 שפגעה בכל ערך תדמיתי אחר שניסינו לקדם. קשת הדגמים הלכה והוצרה משנה לשנה, המחירים טיפסו בתלילות (גם בגלל שערי המטבע, אבל בעיקר בגלל היצרן), האבזור הלך והדלדל כדי לשמור על רמת מחיר סבירה, והמתחרים הציגו מכוניות מעוצבות ומאובזרות שעשו לנו את החיים קשים במיוחד. והייתה כמובן ההיסטוריה המיתולוגית של יפנאוטו כחברה שלא צריכה לתת שירות, כי ממילא היא מחזיקה את השוק בביצים. זה היה בשנות ה80-90 ועכשיו אנחנו כבר בשנות ה2000 וצפונה. אבל תדמית זה דבר שקשה לשנות.

כל מיני סוגי לקוחות פקדו את האולם. היו את אלה שבאו לסובארו כי תמיד הייתה להם סובארו או כי הם חיפשו אמינות אולטימטיבית. איתם היה הכי קל לסגור עסקה, בדר"כ על אימפרזה 1.6 (בלי רדיו). הפורסטר, הביא סוג חדש של לקוחות: הלקוח הידען. המכונאי בנשמה. המהנדס המודחק. אלה שידעו לייצר ספייסרים להגבהה ומיגונים תחתיים ממסטיק בזוקה ועכבר מחשב (עם הגלגלת. לא עם הלייזר). הם שלטו בנתונים היבשים טוב יותר מאיתנו, היו צמאים לידע והעריכו כל מיליגרם מידע חדש שקיבלו. היו את הלקוחות המתוחכמים, אלו שטיילו בעולם וראו איך ארה"ב מוצפת אאוטבקים. הם הרגישו "משפחה". אלו מנהלים בכירים לרוב וחסרי אגו, שזמן לא משחק אצלם תפקיד, ולשבת באולם על כוס קפה (שלישית) ולצפות בחומרים טכניים שהיצרן מעביר ליבואן (ואינם מיועדים דווקא ללקוחות) היו חלק מטקס אחה"צ שלהם. וכמובן היו את אנשי הWRX והSTI. טוב, עליהם אפשר באחד מהימים לעשות דוקטורט בחוג לאנתרופולוגיה. לכל קהל יעד נדרשנו להתאים את עצמנו, את צורת הדיבור והפנייה, את כמות המידע וסוג המידע שאותו נתנו. סה"כ זה עבד יפה.

אבל היה סוג נוסף. הסוג שמעולם לא התכוון לרכוש סובארו. וזה היה הסוג הגרוע.

הסוג הזה של לקוחות, נכנס לאולם לזמן מוקצב בידיעה מראש שלא תסגר עסקה. הם בכלל מעוניינים בהונדה (או מאזדה), והם פה בגלל סיבה אחת: להשקיט את המצפון. הם קראו את הכתבה שמהללת את הB4, בקטע מוזר המנהל שלהם (שממנו החזיקו כאחד שכסף לא חסר לו ויש לו סטייל) קיבל ג'יפון (טורבו) של סובארו וכל בוקר מתלהב איך הוא נתן לילדון באיביזה בראש, ופעם אפילו ראה התקהלות של מלא בעלי אימפרזות כחולות ורעשניות בחניון של איזה פאואר-סנטר. וכולם עוד טרחו לצלם אותן, כאילו מדובר באיזה אוטו מיוחד. המדינה השתגעה.

אבל מכל הבדיקות שלהם (והם עשו בדיקות!) האקורד חזקה בהרבה, ה6 סקסית בטירוף, האוונסיס זה כמו שיש למשטרה (והם בטח לוקחים את הטוב ביותר) ועכשיו יש את כל הקוריאניות החדשות האלה, שעושות הכל ביחד.

סובארו מבחינתם שייכת לעבר. ולעוד כל מיני אנומליות כמו כתב הרכב והבוס והמשוגעים בקניון.

הם היו הסוג הגרוע כי הם היו ידענים בלי בסיס, בזבזני זמן כרוניים, ווכחניים עד התשה, שדרשו לקבל שירות כאילו אוטוטו הם סוגרים פה עסקה על סדרה 7 (בגרסה אישית), אבל נתנו יחס מזלזל כי הם עשו טובה שבכלל נכנסו לראות מה יש לסובארו להציע. וזאת הבעיה הכי גדולה. הם היו יהירים.

נזיר סיני צעיר אמר לי פעם משפט עתיק: אדם מקבל את היחס שהוא נותן. וכשאתה נותן יהירות, אתה מקבל אותה בחזרה. אם זה לא מגיע מיד לפרצוף, זה מגיע כמה ימים אחרי כשהבוס שלך מספר לך שהוא יצא לטיול שטח עם עוד כמה אנומליות מוזרות כמוהו, שפיננסית יכלו לקנות פאסאט בלי למצמץ, אבל בחרו להתנייד בקופסא מרובעת וכעורה עם סמל עממי.

לסיכום המסמך הארוך והחריג הזה שלי בנוף הקארספורומי:

לפי התיאור של פות"ש, הוא היה מהסוג הזה. מהסוג שמעולם לא התכוון לרכוש. רק בא לוודא שהוא לא מפסיד יותר מדי.

אם אני טועה, ופות"ש חושב שהאוטו הזה טוב בשבילו וזה מה שהוא רוצה - קנה אותו. אל תבטל עסקה רק בגלל שאיש מכירות מסוים לא עמד במבחני הידע שעשית לו. אח"כ תשאל את עצמך, מה ניסית להוכיח, ולמי ניסית להוכיח, כשערכת לו מבחני מנהיגות במקום פשוט לדבר איתו כאילו היה בנאדם. כאילו היה אתה.

שמע, אני לועס ונושם אולמות תצוגה כבר כמה שנים טובות. הרוב המכריע של השנים כמנהל של אנשי מכירות שבוחן את ההתנהלות שלהם ולצערי לפעמים גם לסיים עבודה של בודדים.

אני יכול להבין את כל מה שרשמת ועם חלק להזדהות, אבל עם הפסקה שסימנתי באדום קשה לי להסכים. אלא אם כן פותח השרשור חטא קשות בתיאור המקרה, אני לא מוצא שום סיבה לתגובה כזו של איש המכירות.

איש מכירות טוב מכיל את היהירות ואת השטויות שהלקוח שעומד מולו אומר (אלוהים עדי כמה שטויות לקוחות אומרים), מאזין ובוחר על מה ואיך להגיב. איש מכירות מעולה מזהה מה זו התנגדות אמיתית בה הוא צריך לטפל ומה התנגדות סרק שעליה אין צורך להגיב.

איש המכירות פשוט לא ידע לטפל בהתנגדות של לקוח למרות שיש לו יופי של כלי לטפל בה (אחריות 5 שנים). אף אחד מאיתנו לא יודע מה עבר על אותו איש מכירות באותו זמן, אני יכול לחשוב על לפחות 10 הסברים שונים ולא בהכרח לגיטימיים.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שדון תעלול, כמנהל של סוכני המכירות, לא בא לך פעם לנפנף.. בנימוס לקוח החוצה.

האם תמיד הסוכן אשם, גם אם יש לו ידע בטבע האדם, וקיבל הדרכות מעולות.

לפעמים אנשים / לקוחות מגזימים, בהבעת פנים התנשאות ומילה לא במקום.

האם תמיד הסוכן הבן-אדם אמור להכיל הכל - לפעמים גם להם יש דמעות בעיניים.

כן - גם סוכני מכירות ומלצריות , נעלבים ונפגעים מגישה מגעילה של לקוחות.

לכן רגע - אולי יש לכם קופונים לצ'פר לקוחות.. :wink:

המנהל ניגש בנימוס אומר סליחה , אפשר לדבר רגע בצד, נותן את קופון המתנה וממליץ ללקוח

ללכת לשתות קפה ולהעלם מהסוכנות , אולי ככה סתם זה גם רעיון.

אנו עובדים ומעסיקים אנשים סוכנים והם גם בני-אדם.

היכן אנו כמנהלים נכנסים לתמונה, האם מותר לחבוט בהם ובכל דרך (לא אלימות)

אני אומנם מענף ההסעדה ולא הרכב , ומשפט שאני מנחה אחרים.

אם אין לנו גם רצון להגן, או ליצור אווירה נעימה באולם לטובת העובדים.

כנראה אנו מאבדים את האנושיות, והכסף מעוור אותנו.

ועסק אשר לא מסוגל לוותר על לקוחות קצה כאלו , כנראה צריך מאוד את הכסף.

מאחר והעסק כנראה.. עומד על כרעי תרנגולת.

יש גבול לכל תעלול - הנ"ל יעלה כיתה.. אך לא בבית ספרנו.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שדון תעלול, כמנהל של סוכני המכירות, לא בא לך פעם לנפנף.. בנימוס לקוח החוצה.

האם תמיד הסוכן אשם, גם אם יש לו ידע בטבע האדם, וקיבל הדרכות מעולות.

לפעמים אנשים / לקוחות מגזימים, בהבעת פנים התנשאות ומילה לא במקום.

האם תמיד הסוכן הבן-אדם אמור להכיל הכל - לפעמים גם להם יש דמעות בעיניים.

כן - גם סוכני מכירות ומלצריות , נעלבים ונפגעים מגישה מגעילה של לקוחות.

לכן רגע - אולי יש לכם קופונים לצ'פר לקוחות.. :wink:

המנהל ניגש בנימוס אומר סליחה , אפשר לדבר רגע בצד, נותן את קופון המתנה וממליץ ללקוח

ללכת לשתות קפה ולהעלם מהסוכנות , אולי ככה סתם זה גם רעיון.

אנו עובדים ומעסיקים אנשים סוכנים והם גם בני-אדם.

היכן אנו כמנהלים נכנסים לתמונה, האם מותר לחבוט בהם ובכל דרך (לא אלימות)

אני אומנם מענף ההסעדה ולא הרכב , ומשפט שאני מנחה אחרים.

אם אין לנו גם רצון להגן, או ליצור אווירה נעימה באולם לטובת העובדים.

כנראה אנו מאבדים את האנושיות, והכסף מעוור אותנו.

ועסק אשר לא מסוגל לוותר על לקוחות קצה כאלו , כנראה צריך מאוד את הכסף.

מאחר והעסק כנראה.. עומד על כרעי תרנגולת.

יש גבול לכל תעלול - הנ"ל יעלה כיתה.. אך לא בבית ספרנו.

אייל.

לא יודע מאיפה הבאת את זה שתמיד נציג המכירות אשם או שהוא לא מקבל גיבוי.

אני מתייחס למקרה שעלה פה ע"י פותח השרשור על בסיס המידע שהוא נתן פה.

האם לא בא לי לפעמים לנפנף באלימות לקוח מהאולם? ברור שכן...לא הייתי אנושי אם לא.

מי שמחליט שהוא עובד עם לקוחות (במיוחד פרונטלית) גוזר על עצמו איפוק והיכולת להכיל גם את המוזר שבלקוחות. בשורה התחתונה איש המכירות לא עשה את תפקידו כי מעבר לכך שלא מכר כלום ללקוח שרצה לרכוש, הוא יצר אצלו אנטיגוניזם חריף מאוד. ככה היית רוצה שלקוח יצא לאחר פגישה עם אחד הנציגים שלך?

יש הרבה דרכים למסמס לקוח החוצה, זאת לא אחת מהן.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד,

לפי מה שנראה כאן, אתה איש עסקים גרוע, מדוע?

1.אתה שולל קניית רכב בכיוון שנציג זוטר של החברה התחצף אליך\נתן לך שירות גרוע (לטענתך). אז אתה בעצם מעדיף לקנות רכב ממתחרה שישמן ויגרז אותך (יאמר לך את כל מה שתרצה לשמוע) ואז שבמוסך (כשתצטרך שירות) יתחצפו אליך\ינפנפו אותך?

2. אתה מתווכח עם איש מכירות על דברים לא רלוונטים, אותו איש מכירות הוא בסה"כ בנאדם, עם מטענים מהבית, כמוך כמוני.

3. אם עשית שיעורי בית כמו שטענת, היית צריך לדעת שיש אותיות קטנות, אותן אותיות יכולות לעשות לך צרות בשעת הצורך, כשהרכב שלך יתקלקל (והוא יתקלקל בעתיד כמו כל רכב אחר), האחריות תיתן לך שקט נפשי, אני מעדיף 5 שנות אחריות מלאה (לצורך הדוגמא) על פני כל אחריות חלקית שמתחלקת על פני תקופות שונות. אתה תבין לבד בשנה השישית והשביעית כשיקרה משהו לרכב ויפתחו לך את כתב האחריות ויגידו לך זה לא מכוסה, תסתדר בעצמך.

4. זה נראה כאילו אתה גר בשוויץ ולא מכיר את המנטליות הישראלית.

5. מה יהיה שכשתרצה למכור את הרכב שלך? תעלה כאן פוסטים על כמה אין סבלנות לקונים? או כמה הם שונים מהראש שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנהוג במחוזותינו, אם אין לך נימוק אחד ענייני להשמיע, טקבק בכל זאת.

העיקר שאתה על המסך.

מה לא ענייני במה כתבתי, הרבה עסקים בארץ לא חושבים שהלקוחות הם נטל ושהם צריכים לרקוד לפי המוזיקה של העסק? הבחור שהגבתי לו לא חושב שפות"ש הוא נטל ושהוא צריך לרקוד סביב איש המכירות? כל הפוסט שלו הוא אנטי הלקוח בדיוק כפי שכתבתי: "העסק תמיד צודק" וגם במקרה הזה. כשזמנו של מישהו מוגבל אז אין לו זמן לפרט כפי שאתה מצפה אולי, ואז הוא מקווה שיבינו את דבריו לפי הדוגמה שנתן.

ולמה אתה חושב שמעניין אותי להיות על המסך, אתה מכיר אותי בתור אחד שכותב כאן הרבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד,

לפי מה שנראה כאן, אתה איש עסקים גרוע, מדוע?

1.אתה שולל קניית רכב בכיוון שנציג זוטר של החברה התחצף אליך\נתן לך שירות גרוע (לטענתך). אז אתה בעצם מעדיף לקנות רכב ממתחרה שישמן ויגרז אותך (יאמר לך את כל מה שתרצה לשמוע) ואז שבמוסך (כשתצטרך שירות) יתחצפו אליך\ינפנפו אותך?

2. אתה מתווכח עם איש מכירות על דברים לא רלוונטים, אותו איש מכירות הוא בסה"כ בנאדם, עם מטענים מהבית, כמוך כמוני.

3. אם עשית שיעורי בית כמו שטענת, היית צריך לדעת שיש אותיות קטנות, אותן אותיות יכולות לעשות לך צרות בשעת הצורך, כשהרכב שלך יתקלקל (והוא יתקלקל בעתיד כמו כל רכב אחר), האחריות תיתן לך שקט נפשי, אני מעדיף 5 שנות אחריות מלאה (לצורך הדוגמא) על פני כל אחריות חלקית שמתחלקת על פני תקופות שונות. אתה תבין לבד בשנה השישית והשביעית כשיקרה משהו לרכב ויפתחו לך את כתב האחריות ויגידו לך זה לא מכוסה, תסתדר בעצמך.

4. זה נראה כאילו אתה גר בשוויץ ולא מכיר את המנטליות הישראלית.

5. מה יהיה שכשתרצה למכור את הרכב שלך? תעלה כאן פוסטים על כמה אין סבלנות לקונים? או כמה הם שונים מהראש שלך?

השרשור הזה קצת ירד מהפסים. פות"ש דווח שהעניין נפתר, הוא הזמין רכב, אולי כבר קיבל אותו ועוד מעט יפרסם כאן התרשמות מ-2K הראשונים ואנשים עדיין גוערים בו שהוא לא רציני, לא התכוון ממילא לקנות (ממש חטא!) לא יודע להיות לקוח טוב ולא מבין באיזה עולם הוא חי:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אם מדובר באמת על סוכנות פיז׳ו/סיטרואן בחיפה, אני רק יכול להוסיף שהדג מסריח מהראש...

היום אישתי קפצה לסוכנות לבטל את ההזמנה של הקקטוס לאחר שהיא התחרטה.

סוכן המכירות בצדק ניסה לשכנעה אותה בטלפון לא לבטל ואף הביעה נכונות לנסות לעשות עוד הנחות או טרייד, אבל זה לא היה עניין של מחיר.

(הסיבה היא שאנו מעוניינים להחליף את הרכב הראשי בבית השנה כך שהיא לא רצתה להחליף שתי מכוניות השנה, אגב אחת האופציות שעמדה על הפרק היא ה-3008 )

בסוף הסוכן ביקש ממנה לבוא לסניף בכדי לחתום על הביטול.

אישתי קבעה שעה ובאה לסוכנות, אך הסוכן היה עסוק עם לקוח אחר.

בשלב מסוים הסוכן יצא החוצה עם הלקוח וזאת לאחר שאישתי המתינה לא מעט זמן.

היא ביקשה שלפני שהוא יוצא עם הלקוח רק שידפיס את הטופס שהיא צריכה לחתום עליו כי היא ממהרת לחזור לעבודה.

הסוכן סירב ואמר שזה יכול לקחת גם 10 דקות ויצא.

בשלב זה אישתי נשארה להתייבש עוד קצת באולם תוך טענה של מנהל האולם שרק הסוכן שטיפל בנו יכול להדפיס את הדף..

לאחר המתנה של עוד אי אלו דקות, ומספר פניות למנהל האולם ללא התיחסות אישתי כבר דיי התעצבנה וציינה בפניו שזה בלתי נסבל שהיא צריכה לבזבז שם כל כך הרבה זמן רק בכדי לחתום על טופס.

בנוסף היא ציינה שתתקשר לשרות הלקוחות להתלונן, בשלב זה הפלא ופלא פתאום מנהל האולם הצליח להדפיס את הדף, ואוו איזה הישג.

תוך כדי ההתנהלות הקלוקלת של מנהל האולם הוא לא שכח לצעוק על אישתי שהיא רק מתלוננת כל הזמן.

כמובן שאישתי הייתה בהלם ואמרה לו שכעת אין סיכוי שאנו נרכוש את ה-3008 דרכם (אם בכלל).

מה אומר, היום הבנתי את המשפט ״הדג מסריח מהראש״.

אגב זו לא הפעם הראשונה שנתקלתי בשרות עלוב באולם המכירות בחיפה...

יותר מזה אפילו אבי, שהיה לקוח שלהם ורכש 3008 ב-2011 (במחיר מופרז של 170,000₪) ורצה לעשות עליה טרייד לפני שנתיים, קיבל יחס מזלזל ומתנשא.

כף רגלנו לא תדרוך יותר בסניף הזה, ואם זה אומר שלא ארכוש את רכב היוקרה במחיר המציאה, so be it, יש עוד דגים בים.

ולכן הממליצים ללכת לסניף הקרוב הבא, הוא בכרמיאל ואין לי שום כוונה לנדוד לשם.

והאמת שיבואן שנותן לסניף שלו להתנהג ככה, ולאורך שנים (תוך ידיעה), אין שום סיבה שאני ארכוש ממנו.

הקרב הצטמצם לטיגואן מול קודיאק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אם מדובר באמת על סוכנות פיז׳ו/סיטרואן בחיפה, אני רק יכול להוסיף שהדג מסריח מהראש...

כמעט תמיד הדג מסריח מהראש.

יש פה כבר צבר של סיפורים שמראים שכנראה זה לא המקום לקנות בו.

טוב שאשתך יודעת לעמוד על שלה, ועשתה מה שצריך.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור קוראים... טוב לא משנה.

כשהתחרטנו על הזמנה של אופל הסוכן אמנם שאל למה ועל מה אנחנו הולכים במקום, אבל תחושתי היתה שהוא באמת מתעניין מי המתחרים שלו. את טופס הביטול שלח לנו במייל והחזרנו חתום במייל. עד כאן יפה וטוב. המועקה היחידה שהם לא מחזירים מקדמה בכ"א אלא צריך ללכת לאסוף את הצ'ק בסוכנות. אבל היחס היה מכבד וכן, זה גם מקרין על התדמית של הרכבים.

אבל לא הייתי מוותר על ה 3008 רק בגלל סוכנות הזויה. לקנות טיגואן בלי שבאמת רוצים, או קודיאק ששונה מאוד במאפיינים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...